لیسه گیری خودرو چیست؟

توسط / / اخبار و مقالات
لیسه گیری

لیسه گیری خودرو چیست؟

لیسه گیری خودرو چه می باشد؟ بهترین مرکز تعمیر برای لیسه گیری خودرو کجاست؟ چه موقع نیاز به لیسه گیری خودرو می باشد؟ مراحل لیسه گیری خودرو چگونه است؟ هزینه لیسه گیری خودرو چقدر است؟ آیا از بین بردن خط عمیق روی بدنه ماشین با لیسه گیری امکان پذیر است؟

این ها جزو مهمترین مواردی هستند که همیشه رانندگان و کسانی که نیاز به رفع مشکلات ظاهری در خودرو دارند باید اطلاعات کافی در این باره داشته باشند تا بتوانند بهترین نتیجه را کسب کنند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با لیسه گیری خودرو و موارد یاد شده با ما همراه باشید.

لیسه گیری خودرو به چه معناست؟

با لیسه گیری خودرو تمام خراش های عمیقی که در روی بدنه اتومبیل به وجود می آید از بین میرود.
به ساده ترین شکل می توان گفت که به خش گیری روی بدنه اتومبیل لیسه گیری گفته می شود.
بدنه تمام اتومبیل ها از سه لایه فلز درست شده است که بروز هرگونه آسیب، خط و خش و یا ناهمواری در خودرو باعث می‌شود تا خودرو از لحاظ ظاهری ناخوشایند دیده شده و افت قیمت پیدا کند.
که خوشبختانه امروزه وجود مراکز تخصصی مانند تهران پلاس باعث شده است تا به گونه‌ای تمام مشکلاتی که ممکن است از لحاظ ظاهری یا فنی در خودروها وجود داشته باشد به راحتی قابل رفع باشد.

با توجه به اینکه اگر بحث خش گیری به صورت عالی انجام نشود در این حالت با رنگ کاری ترک هایی در روی خودرو به وجود می‌آید که باعث می‌شود تا از لحاظ ظاهری بسیار ناخوشایند به نظر برسد.
پس باید رفع مشکلات ظاهری خودرو به مراکز تعمیر تخصصی و افراد حرفه‌ای بسپارید تا بدین ترتیب رفع مشکلات خودرو به بهترین شکل ممکن و با بالاترین کیفیت انجام شود.

مراحل لیسه گیری بدنه خودرو در مرکز تخصصی تهران پلاس

همانگونه که بیان شد به رفع خش های عمیقی که در روی بدنه خودرو وجود دارد لیسه گیری گفته می‌شود که دارای مراحل خاصی است و باید به وسیله افراد متخصص و حرفه ای انجام شود در واقع هرچه تخصص و تبحر فرد زیاد باشد به همان میزان نتیجه به دست آمده فوق‌العاده عالی خواهد بود و به راحتی می‌توان تمام خش های روی خودرو را از بین برد.

در مرحله اول تیم تخصصی تهران پلاس با بررسی دقیق خودرو و مشخص کردن سطح و محل دقیق خش ها شروع به پر کردن خراش ها می‌کند و به گونه‌ای تمام فرورفتگی ها با استفاده از رنگ خشک یا جامد پوشش داده شده و سپس لیسه کشی انجام می‌شود.

که در این مرحله با استفاده کردن از لیسه های نرم، به صورت حرفه‌ای تمام اضافات رنگی که در بخش‌های خودرو وجود دارد به صورت کامل از بین می‌رود.
طوری که به هیچ عنوان نمی توان بخش آسیب دیده را از سطح صاف تشخیص داد.

بعد از لیسه گیری خودرو چه باید کرد؟

بعد از انجام لیسه گیری، نوبت پولیش کاری می شود، در واقع پولیش کاری جزو مرحله آخر برای خش گیری بدنه می باشد
که در این مرحله با استفاده از پولیش های جامد و یا دستگاه‌های پولیش خاص افراد متخصص شروع به پولیش کاری می‌کنند که برای قبل از جوشکاری باید از خشک بودن بدنه اطمینان حاصل کرد.

در واقع پولیش انجام شده بر حسب رنگ بدنه اتومبیل مشخص می‌شود و رنگ خودرو هم با استفاده از دستگاه های پیشرفته خاص به صورت دقیق قابل تشخیص است.

و بعد از اینکه پولیش کاری انجام شد نوبت به واکس بدنه می‌رسد که در این صورت متخصصین تیم تهران پلاس با انجام واکس به بهترین شکل ممکن انجام می شود که در نتیجه آن تمام مشکلات و آسیب هایی که در بدنه خودرو وجود دارد به بهترین شکل ممکن رفع می گردد.

هزینه لیسه گیری

یکی از مهمترین موردی که در بحث تعمیر مشکلات ظاهری و داخلی خودرو وجود دارد، بحث هزینه و قیمت است و تمام رانندگان می‌خواهند با یک هزینه مناسب و پایین‌تر خدمات مناسب و عالی را دریافت که تنها در صورت پیدا کردن مراکز تعمیر تخصصی معتبر و حرفه ای می توان خدمات ویژه و خاصی را با قیمت بسیار مناسب دریافت کرد.

با توجه به اینکه ظاهر خودرو و به گونه‌ای رفع مشکلات فنی مانند
• تعمیر برق خودرو
• تعمیر کمک بادی
• تعمیرات تخصصی خودرو های خارجی
• و یا جلوبندی
• تعمیر گیربکس
• تعمیر موتور
• صافکاری و نقاشی
• و…

بسیار حائز اهمیت است و تمام این موارد اگر به صورت حرفه ای و کامل انجام شود در این حالت هنگام فروش خودرو هیچ گونه افت قیمتی وجود نخواهد داشت.

و با توجه به اینکه بحث صافکاری و نقاشی و به گونه‌ای از بین بردن مشکلات سطحی خودرو بسیار مهم است و می‌تواند تأثیر مستقیمی در قیمت نهایی محصول بگذارد.

به همین دلیل باید تمام رانندگان در انتخاب مرکز تعمیر تخصصی برای رفع خراش های روی خودرو دقت نمایند تا کار به بهترین شکل ممکن انجام گردد.
خوشبختانه با وجود مراکز تعمیر تخصصی مانند تهران پلاس این مورد به راحتی امکان‌پذیر شده است.

از بین بردن خط و خش ماشین با لیسه گیری

تمام رانندگان ممکن است روزی تصادف کنند که این مورد باعث می شود تا خط و خش و آسیب های سطحی و یا عمیقی در بخش‌های مختلف خودرو ایجاد شود که در واقع تمام رانندگان یک روز به یک مرکز تخصصی برای رفع مشکلات ظاهری و فنی خودرو احتیاج پیدا می‌کنند.

و مهم‌ترین موردی که در این وجود دارد این است که شما باید مرکز تخصصی که تمام خدمات را به صورت یکجا به حرفه ای ارائه می دهد را پیدا کنید.

در این حالت تمامی نگرانی ها در رابطه با کیفیت خدمات ارائه شده به صورت کامل از بین می‌رود.
و بدون نگرانی می توانید تمام مشکلاتی که ممکن است به هر دلیلی در بخش‌های مختلف خود را به وجود بیاید را به راحتی رفع نمایید.

که مرکز تعمیرات تخصصی تهران پلاس یکی از بهترین مراکزی است که تمام خدمات را با استفاده از کادر فوق العاده حرفه ای ارائه می دهد و شما خیلی راحت می توانید با دریافت مشاوره های آنلاین بسیاری از مشکلات را رفع کنید.

همچنین می توانید از طریق پذیرش آنلاین، اقدام به رزرو وقت کرده و همچنین از خدمات خاص این مجموعه بهره مند شوید.

در حال حاضر مرکز تعمیر تخصصی تهران پلاس جزو بهترین مراکز تعمیر خودروها میباشد که خدمات متنوعی را ارائه می دهد
و تمام رانندگان برای دسترسی به افراد فوق العاده حرفه ای و خدمات فوق العاده عالی با کیفیت به راحتی می توانند به وبسایت تهران پلاس مراجعه نمایید و جزئیات لازم را در رابطه با خدمات خاص ارائه شده کسب نمایید.

در واقع می‌توان گفت که از بین بردن خط و خش خودرو با لیسه گیری و با بهترین تجهیزات و دستگاهها و افراد فوق العاده حرفه ای از خدمات خاص ارائه شده توسط این مجموعه می باشد که باعث می شود تا با کمترین هزینه بتوان تمام مشکلاتی که در بدنه خودرو به وجود می‌آید را به بهترین شکل ممکن از بین برد.

 

بخش تعمیرگاهی تهران پلاس

خدمات تهران پلاس برای ماشین‌های لوکس در زمینه‌های زیر می باشد:

تعمیر موتور:

تعمیر اساسی موتور شامل یاتاقان زدن و سوختن واشر سرسیلندر و روغن سوزی
تعمیر کاتالیزور
عیب‌یابی و تعمیر خام سوزی و بد کار کردن موتور جهت معاینه فنی

 

تعمیر گیربکس:

تعمیرات اساسی و یا تعویض گیربکس
تعمیرات ساعت گیربکس، توربین و رفع تقه‌ی تعویض دنده‌ها و گاز هرز
عیب‌یابی و تعمیرات کامپیوتر گیربکس

 

تعمیرات سیستم تعلیق:

سرویس جلوبندی، تنظیم زاویه‌ی چرخ‌ها و رفع لاستیک سایی
تعمیر جعبه فرمان و رفع روغن‌ریزی (با یکسال گارانتی)

 

تعمیرات برق و الکترونیک:

عیب‌یابی و تعمیر سیم‌کشی مطابق نقشه‌های کمپانی
عیب‌یابی و تعمیرات یونیت‌ها شامل (ECM، TCM، ABS و …)
تعمیرات سان‌روف
عیب‌یابی و تعمیرات کروز و رادار و سنسورهای سپر
تعویض ترانس و لامپ‌های زنون
شارژ و گاز کولر و تعمیر کمپرسور و نشت‌گیری
تعمیر و شفاف‌سازی چراغ‌های جلو

 

صافکاری خودرو:

تخصص در صافکاری بدون رنگ
تعویض قطعه به صورت فابریک
شاسی‌کشی با دستگاه و تعمیر سپر
تخصص در امور تیونینگ
بستن گیت و تغییر فیس

 

نقاشی خودرو:

رنگ کردن بدنه خودرو بصورت فابریک
مات کردن بدنه به‌صورت سه‌بعدی
تغییر رنگ رینگ و کلیپر
پولیش واکس بدنه
قلم‌گیری لیسه‌ای
سرامیک و واکس بدنه
کارشناسی رنگ خودرو

برای رفع مشکل خودروی خود و یا انجام سرویس های دوره ای و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران، با کارشناسان ما تماس بگیرید:  ۴۴۵۱۲۹۰۹-۰۲۱

—————————————————————————–

راه های ارتباطی با تهران پلاس

تلفن: ۴۴۵۱۲۹۰۹-۰۲۱

موبایل: ۰۹۱۲۵۷۲۱۳۴۱

اینستاگرام: tehranpluscar@

کانال آپارات تهران پلاس

کانال یوتوب تهران پلاس

—————————————————————————–

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.