تهران پلاس یکی از تخصصی ترین مجموعه های تعمیرگاهی در تهران است که با در اختیار داشتن بهترین تعمیرکاران هیوندا تمامی خدمات تعمیرات هیوندا در تعمیرگاه هیوندا را به حرفه ای ترین شکل ممکن و با مناسب ترین قیمت انجام میدهد.

تعمیرگاه هیوندا در مجموعه تهران پلاس انجام کلیه خدمات تعمیرگاهی و سرویس های دوره ای خودرو های هیوندا را با بالاترین کیفیت انجام میدهد. در صورتی که صاحب خودرو های هیوندا هستید میتوانید تمامی سرویس های دوره ای یا انجام تعمیرات تخصصی از جمله تعمیر موتور هیوندا ، تعمیر گیربکس هیوندا ، تعمیر جلوبندی و سیستم تعلیق و تعمیر و عیب یابی سیستم برق و الکترونیک هیوندا را به ما بسپارید.

مجموعه تهران پلاس انواع تعمیرات تخصصی موتور، گیربکس، سیستم تعلیق و جلوبندی، بخش برق و الکترونیک، خودروهای هیوندا  را با بهره‌گیری از مهندسین و متخصصین کارآزموده و استفاده از تکنولوژی روز دنیا و با کیفیتی بالا انجام می‌دهد.

تعمیرگاه تخصصی هیوندا تعمیرگاه تخصصی هیوندا

تعمیرگاه تهران پلاس در خدمت صاحبان خودروهای هیوندا

تهران پلاس خدمات خود را برای تمامی ماشین‌های هیوندا به صورت حرفه‌ای انجام می‌دهد. بهره‌گیری از مهندسین و متخصصین زبده و استفاده از تکنولوژی روز دنیا از خصوصیات بارز تهران پلاس است. این مجموعه تمامی تعمیرات هیوندا  شامل موتور ، تعمیر گیربکس اتوماتیک  و … را با بهترین کیفیت ارائه می‌دهد.

 

این مرکز در راستای مشتری مداری و با هدف راحتی شما در تمامی نقاط تهران خودروبر رایگان در اختیار مشتری قرار می دهد. 

 

خدمات تهران پلاس برای ماشین‌های هیوندا  در زمینه‌های زیر می باشد:

بخش موتور:

تعمیر اساسی موتور شامل یاتاقان زدن و سوختن واشر سرسیلندر و روغن سوزی
تعمیر کاتالیزور
عیب‌یابی و تعمیر خام سوزی و بد کار کردن موتور جهت معاینه فنی
رفع صدای اولیه‌ی موتور هنگام استارت و روشن کردن موتور
تعمیر ترمز دستی برقی

 

بخش گیربکس:

تعمیرات اساسی و یا تعویض گیربکس
تعمیرات ساعت گیربکس، توربین و رفع تقه‌ی تعویض دنده‌ها و گاز هرز
عیب‌یابی و تعمیرات کامپیوتر گیربکس

 

بخش سیستم تعلیق:

سرویس جلوبندی، تنظیم زاویه‌ی چرخ‌ها و رفع لاستیک سایی
تعمیر جعبه فرمان و رفع روغن‌ریزی (با یکسال گارانتی)
تعمیر و تعویض کمک‌ها و کمپرسور باد و تنظیم ارتفاع

 

بخش برق و الکترونیک:

عیب‌یابی و تعمیر سیم‌کشی مطابق نقشه‌های کمپانی
عیب‌یابی و تعمیرات یونیت‌ها شامل (ECM، TCM، ABS و …)
تعمیرات سان‌روف
عیب‌یابی و تعمیرات کروز و رادار و سنسورهای سپر
تعویض ترانس و لامپ‌های زنون
شارژ و گاز کولر و تعمیر کمپرسور و نشت‌گیری
تعمیر و شفاف‌سازی چراغ‌های جلو

 

بخش صافکاری:

تخصص در صافکاری بدون رنگ
تعویض قطعه به صورت فابریک
شاسی‌کشی با دستگاه و تعمیر سپر
تخصص در امور تیونینگ
بستن گیت و تغییر فیس

 

بخش نقاشی:

رنگ کردن بدنه خودرو بصورت فابریک
مات کردن بدنه به‌صورت سه‌بعدی
تغییر رنگ رینگ و کلیپر
پولیش واکس بدنه
قلم‌گیری لیسه‌ای
سرامیک و واکس بدنه
کارشناسی رنگ خودرو

تعمیرگاه تخصصی هیوندا تعمیرگاه تخصصی هیوندا

تعمیرگاه تخصصی هیوندا در مجموعه تعمیرگاهی تهران پلاس

آیا به دنبال بهترین تعمیرگاه هیوندا در تهران هستید؟ تعمیرگاه تخصصی هیوندا تهران پلاس یکی از تخصصی ترین تعمیرگاه هیوندا در تهران است که با در اختیار داشتن بهترین و کارآموزده ترین تعمیرکاران، آماده ارائه خدمات تعمیرات هیوندا از جمله تعمیر موتور هیوندای ، تعمیر گیربکس هیوندای ، تعمیر سیستم برقی خودرو های هیوندای، عیب یابی و تعمیر جلوبندی و سیستم تعلیق هیوندای، دیاگ تخصصی خودرو های هیوندای و انجام کلیه سرویس های مربوط به خودرو های هیوندای است. در ادامه به صورت مفصل تر در رابطه با هر یک از خدمات گفته شده صحبت خواهیم کرد.

تعمیر موتور هیوندا همراه با سرویس کامل موتور

تعمیر موتور هیوندا و سرویس کامل آن یکی از خدمات تخصصی تعمیرگاه هیوندا تهران پلاس است. تمامی ایرادات موتور هیوندای از جمله صدای موتور و سر سیلندر، تعمیرات اساسی موتور هیوندای، تعمیر و رفع مشکل نشتی آب و روغن موتور هیوندای، تعویض و بررسی سطح کیفی روغن موتور هیوندای و تخمین هزینه تعمیرات هیوندای از جمله کار هاییست که توسط بخش تعمیرگاه هیوندا در مجموعه تعمیرگاهی تهران پلاس انجام میشود. یکی از ایرادات رایج در موتور های هیوندای میتوان به cvvt و ضعف واشر سرسیلندر اشاره کرد.

تعمیر گیربکس هیوندای و سرویس اساسی گیربکس

تعمیر گیربکس هیوندای یکی دیگر از خدمات تخصصی تعمیرگاه تخصصی هیوندا در تهران است. از جمله مواردی که برای عیب یابی و تعمیر گیربکس هیوندا صورت میگیرد بررسی تقه شدید گیربکس در حالت های مختلف، بررسی کارکرد یا عدم کارکرد سیستم چهار چرخ محرک یا 4WD، بررسی سطح و کیفیت روغن گیربکس هیوندای، انجام تعویض روغن گیربکس هیوندای با دستگاه تمام اتوماتیک، تست و تعمیر توربین گیربکس هیوندای به صورت تخصصی، تعویض فیلتر روغن گیربکس هیوندای و… از جمله خدمات تعمیر گیربکس هیوندای در مجموعه تهران پلاس در بخش تعمیرگاه هیوندا است.

تعمیرگاه تخصصی هیوندا تعمیرگاه تخصصی هیوندا

تعمیر جلوبندی و سیستم تعلیق خودرو هیوندا

عیب یابی و تعمیر سیستم تعلیق و جلوبندی خودرو های هیوندای از دیگر خدمات تعمیرگاه هیوندا در مجموعه تهران پلاس است. تشخیص و رفع صدای جلوبندی و عقب بندی، بررسی مشکل نشتی بالون کمک های جلو و عقب، عیب یابی سیستم کنترل پایداری هیوندای، تنظیم زاویه چرخ های هیوندای، تنظیم ارتفاع خودرو و… از جمله خدمات بخش تعمیر جلوبندی و عقب بندی و سیستم تعلیق هیوندای در مجموعه ماست.

خدمات برق خودروی هیوندای، سیم کشی و تعمیر یونیت سیستم های برقی

استفاده از دستگاه دیاگ تخصصی برای رفع علائم پشت آمپر و همچنین مشخص شدن مشکلات برقی خودرو، بررسی مدارات و سیم کشی یونیت های هیوندای، بررسی عملکرد سیستم گرمایش و سرمایش هیوندای، تنظیم موتور و بررسی پارامتر های آلایندگی خودرو های هیوندای از دیگر خدمات برق خودرو های هیوندای ، تعمیر شیشه بالابر برقی، تعمیر اسپیرال فرمان و پنل بخاری از دیگر خدمات عیب یابی و تعمیر سیستم برقی هیوندای در مجموعه تهران پلاس است.

تعمیرگاه تخصصی هیوندا

تعمیر صندلی برقی هیوندای و سرویس صندلی هیوندای

معمولا خرابی این صندلی ها طوری است که در یک جهت کار میکند و در یک جهت کار نمیکنید. از نظر تامین قطعه برای صندلی های برقی هیوندای باید گفت که قطعات آن در بازار موجود نمیباشد. و باید کیت کامل تهیه کرد یا برخی از قطعات را به صورت استوک تهیه کرد. اما در برخی موارد مشکلات این صندلی ها قابل تعمیر هستند مانند تعمیر کلید ها، سیم کشی ها و موتور ها.

بهترین تعمیرگاه هیوندای در تهران کدام است؟

بهترین تعمیرگاه هیوندا در تهران، تعمیرگاه هیوندا تهران پلاس است که تمامی خدمات تعمیر هیوندای را توسط بهترین متخصصان انجام میدهد. تعمیرات هیوندای در این مجموعه شامل تعمیر موتور، گیربکس، جلوبندی، سیستم برقی، سیستم تعلیق و … میباشد. در صورتی که قصد انجام عیب یابی و تعمیرات خودروی هیوندای را دارید با ما تماس حاصل فرمایید.

هزینه تعمیرات هیوندای در تعمیرگاه هیوندا چه قدر است؟

هزینه تعمیر خودرو های هیوندای مقدار ثابت و مشخصی ندارد. هزینه تعمیرات میتواند به مشکل ایجاد شده در خودرو، نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعه یا به عبارتی قابل تعمیر بودن قطعه معیوب یا غیر قابل تعمیر بودن آن بستگی دارد. برای تخمین هزینه تعمیرات میتوانید پس از هماهنگی با کارشناس برای عیب یابی خودرو به تعمیرگاه هیوندا مراجعه نمایید.

مقایسه هزینه تعمیرات در تعمیرگاه هیوندا و نمایندگی

نمایندگی های هیوندای در ایران زیر نظر شرکت وارد کننده خودرو فعالیت دارند ولی تعمیرگاه هیوندا زیر نظر اتحادیه صنف تعمیرکاران خودرو فعالیت دارند. در نمایندگی ها دیگر رفع عیب خودرو در اکثر مواقع با تعویض کلی مجموعه قطعات خراب همراه است که هزینه بسیار بالایی را برای مالکین در پی دارد در صورتی که در تعمیرگاه هیوندا دیگر بیشتر به رفع عیب قطعه معیوب می پردازند تا حدالامکان!

تامین قطعات اورجینال هیوندای به چه صورت امکان پذیر است؟

اولین نکته درباره این امر مهم یعنی تامین قطعات اورجینال این است که ملاک اصل بودن یک قطعه بر چسب و هولوگرام آن نیست این امر مالکین محترم را در بازار آشفته کنونی به خطا انداخته بلکه مشاهده قطعات توسط کارشناس تعمیرگاه هیوندا و بر اساس تجربه و حسن سابقه ی تامین کننده قطعات تعمیرگاه روشی به مراتب مطمئن تر می باشد با وجود دلال ها و واسطه گر های زیاد در بازار قطعات این تفکر غلط را در ذهن عموم افراد ایجاد شده که اگر خود قطعه را خریداری کنند ارزان تر تمام میشود؛ در صورتی که دلایل فوق الذکر این تفکر را مردود میکند مخصوصا برای قطعات حساس داخل موتور.

موبایل مسیریابی تلفن