تعمیرگاه تخصصی تهران پلاس

ابزار صافکاری

ابزار صافکاری

خدمات ارائه شده در مجموعه تعمیرگاهی تهران پلاس فقط مختص به خودروهای خارجی است.

از پذیرفتن خودروهای ایرانی معذوریم. لطفا تماس نگیرید.

ابزار صافکاری

ابزار صافکاری چیست؟ قیمت ابزار صافکاری چقدر است؟ ابزاری صافکاری جدید چه می باشد؟ از ابزار صافکاری بدون رنگ در کجا استفاده می شود؟ ابزار صافکاری مدرن چیست؟ در کدام محل های تعمیر از بهترین و مدرن ترین ابزارهای صافکاری استفاده می‌شود؟ و تاثیر استفاده از ابزار صافکاری در صافکاری ماشین چه می باشد؟ جهت کسب اطلاعات کامل و دقیق در رابطه با بهترین ابزار صافکاری تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

 

ابزار صافکاری

اهمیت ابزار صافکاری در مراکز تعمیر

امروزه روند انجام بسیاری از کارها متفاوت شده است و به گونه‌ای پیشرفت تکنولوژی باعث تولید انواع ابزارها و دستگاه‌ها شده است.

که تمامی موارد به گونه باعث شده است تا سرعت انجام کار و کیفیت، فوق‌العاده افزایش پیدا کند.

در واقع دیگر امروزه با وجود انواع ابزارهای صافکاری به راحتی می‌توان بسیاری از مشکلات ظاهری خودرو را در سریعترین زمان ممکن و با دقت و کیفیت فوق العاده بالا برطرف کرد.

که خوشبختانه امروزه در کشور ما نیز مراکز تعمیر حرفه‌ای و مطمئنی مانند مرکز تعمیر تهران پلاس با استفاده از مدرن ترین ابزارهای صافکاری بحث صافکاری را با کیفیت فوق العاده بالا انجام می دهند، بدین ترتیب تمام کسانی که صاحب خودروهای خارجی هستند به راحتی می توانند جهت رفع مشکلات ظاهری و صافکاری خودرو های خودرو به این مراکز مراجعه کنند.

در واقع امروزه روند انجام کارها بسیار متفاوت تر شده است و به هیچ عنوان استفاده کردن از ابزارها و متد های قدیمی پاسخگوی نیازهای افراد نمی باشد و با مدنظر قرار دادن این موضوع که همیشه بروز مشکلات ظاهری باعث می‌شود تا صاحبان خودروها حس ناخوشایندی داشته باشند و زیبایی خودرو تحت تاثیر قرار بگیرد.

به همین دلیل به راحتی با صافکاری ماشین می توان تمام مشکلات ظاهری خودرو را با استفاده از بروز ترین تجهیزات برطرف کرد.

و با مدنظر قرار دادن این مورد که خودروهای خارجی فوق العاده گران هستند و باید خودروهایی که بسیار لاکچری می باشند جهت صافکاری به مراکز معتبر و افراد حرفه‌ای سپرده شوند و به هیچ عنوان نباید شما بحث صافکاری خودرو های لاکچری و خارجی را به مراکزی که به روش سنتی و قدیمی خدمات ارائه می دهند بسپارید.

خوشبختانه امروزه دیگر با وجود مرکز تعمیر تهران پلاس امکان صافکاری خودرو ها و رفع مشکلات ظاهری به صورت فوق‌العاده حرفه‌ای و با دقتی بسیار بالا به راحتی امکان پذیر شده است.

 

ابزار صافکاری

مزیت های استفاده از ابزار صافکاری مدرن

امروزه وجود ابزارهای صافکاری متنوع و مدرن باعث شده است تا تمام کارشناسان و متخصصین به راحتی بتوانند با استفاده از این ابزارها تمام مشکلات ظاهری را با دقت بسیار بالا و کیفیت فوق العاده بالا برطرف کنند.

امروزه تمام مراکز باید با استفاده از جدیدترین ابزارها و دستگاه‌ها خدمات را ارائه دهند در این حالت می‌توانند مشتریان بسیار زیادی را به سمت خود جلب کرده و باعث رضایت مشتریان گردند.

که خوشبختانه مرکز تعمیرات تهران پلاس امروز از انواع ابزارهای صافکاری مدرن و خاص استفاده می‌کند و به گونه‌ای مجهز بودن این مرکز یکی از مهمترین مزیت هایی است که باعث شده است تا مورد توجه تمامی صاحبان خودروهای خارجی قرار بگیرد.

یعنی علاوه بر تخصص فوق العاده بالای کارکنان این مجموعه، داشتن تجهیزات بروز و پیشرفته در کنار استفاده کردن از جدیدترین متد های استاندارد و بروز جهانی باعث شده است تا تمام خدمات مورد نیاز، صاحبان خودروهای خارجی به صورت صفر تا صد ارائه گردد.

که خوشبختانه روز به روز با پیشرفت تکنولوژی و تولید شدن ابزارها و دستگاههای پیشرفته باعث شده است تا ترین افراد فوق العاده حرفه ای و مجرب بتوانند بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهند.

 

ابزار صافکاری

انواع ابزارهای صافکاری

صافکاری خودرو یکی از مهم‌ترین مواردی است که نیاز به تخصص فوق العاده بالا و دقت و ظرافت بسیار زیاد دارد.

و به هیچ عنوان نباید در انتخاب صافکار خودرو عجله نکنید چون به گونه‌ای کیفیت کار نهاییذبه تخصص فرد و انتخاب کردن محل معتبر بستگی دارد.

و دیگر نمی توان با استفاده از ابزارهای قدیمی و صافکاری را به صورت حرفه ای انجام داد در واقع دو گزینه تخصص و تبحر فرد صافکار و استفاده کردن از جدیدترین ابزار صافکاری باعث می شود تا بتوان بحث صافکاری را با کیفیت فوق العاده عالی انجام داد.

در حالت کلی صافکاری به صورت با رنگ و بی رنگ انجام می‌شود که در اکثر مواقع صافکاری بی رنگ به خاطر عدم تاثیر در روی قیمت نهایی خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرد و به گونه‌ای همیشه در صورت مراجعه کردن به مجموعه تهران پلاس می توانید به راحتی خدمات مورد نیاز را بدون وارد شدن هیچ گونه آسیب به رنگ اصلی بدنه خودرو دریافت نمایید.

متاسفانه در برخی مواقع مشاهده می‌شود که بعضی از مراکز که مشغول به صافکاری خودرو هستند به خاطر نداشتن تخصص و ابزار مناسب نمی‌توانند کار خوبی را به مشتری تحویل دهند.

در صورتی که روند انجام صافکاری در مجموعه تهران پلاس به سبکی بسیار متفاوت صوت و جدید انجام می‌شود و به راحتی می‌توان با استفاده از انواع ابزارهای مختلف تمام مشکلات موجود در روی بدنه خودرو را  به راحتی برطرف کرد.

از جمله ابزارهای صافکاری و خاصی که امروزه استفاده می شوند می توان به  موارد زیر اشاره کرد:

  • مشتی و قالب تنه
  • میله های صافکاری
  • تگرگ کش چسبی
  • ابزار چوبی
  • دستگاه بدون رنگ مغناطیسی
  • دستگاه هاتباکس
  • و..

ابزارهای بسیار خاص پیشرفته دیگر وجود دارند که صافکاری و رفع مشکات ظاهری را با دقت و حساسیت بسیار بالا امکان پذیر کرده اند.

همانگونه که بیان شد تخصص فرد صافکار و استفاده کردن از ابزار مناسب مهم‌ترین گزینه‌هایی هستند که باعث می‌شوند تا صافکای خودرو با دقت و ظرافت بسیار بالا انجام شود.

که خوشبختانه مجموعه تعمیر تهران پلاس با داشتن تمام موارد فوق به راحتی نمی تواند تمام خدمات مورد نیاز در رابطه با صافکاری و نقاشی خودرو های خارجی و برطرف کردن مشکلات ظاهری خودروها را به صورت کاملاً حرفه‌ای انجام دهد.

از جمله خدمات خدمات خاص دیگر که در این مجموعه ارائه داده می‌شود می‌توان به مواردی مانند:

تعمیر موتور خودروهای خارجی

تحمیل کمک‌بادی خودروهای خارجی

تعمیر جلو بندی خودروهای خارجی

تعمیر گیربکس خودروهای خارجی

کارشناسی خودرو های خارجی

رفع مشکلات سیستم برقی و الکترونیکی خودروهای خارجی

و تمام خدمات دیگر به صورت تخصصی می توان اشاره کرد.

که تمام موارد فوق با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و ابزارها و به وسیله افراد فوق العاده حرفه ای ارائه داده می شود.

جهت کسب اطلاعات کامل و دقیق در رابطه با مجموعه تهران پلاس می توانید از وب سایت تهران پلاس بازدید کرده و اطلاعات کامل و دقیقی را در رابطه با این مرکز فوق العاده عالی کسب نمایید.

برای رفع مشکل خودروی خود و یا انجام سرویس های دوره ای و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران، با کارشناسان ما تماس بگیرید:  ۴۴۵۱۲۹۰۹-۰۲۱

—————————————————————————–

راه های ارتباطی با تهران پلاس

تلفن: ۴۴۵۱۲۹۰۹-۰۲۱

موبایل: ۰۹۱۲۵۷۲۱۳۴۱

اینستاگرام: tehranpluscar@

کانال آپارات تهران پلاس

کانال یوتوب تهران پلاس

—————————————————————————–

خدمات ارائه شده در مجموعه تعمیرگاهی تهران پلاس فقط مختص به خودروهای خارجی است.

از پذیرفتن خودروهای ایرانی معذوریم. لطفا تماس نگیرید.

اشتراک گذاری مطلب:

تهران پلاس

morteza

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایل مسیریابی تلفن