صافکاری اتومبیل با دستگاه

توسط / / اخبار و مقالات
صافکاری اتومبیل با دستگاه

صافکاری اتومبیل با دستگاه

صافکاری اتومبیل با دستگاه باعث میگردد تا تمام سطوح ناهموار ای که ممکن است در سطح خودرو به صورت سطحی و یا عمیق وجود دارد به بهترین شکل ممکن رفع گردد.

در واقع امروزه مراکز تعمیر تخصصی با استفاده از تجهیزات بروز و پیشرفته مانند دستگاه خاص که برای صافکاری استفاده می کنند باعث شده است تا تمام خدماتی که به مشتریان ارائه می گردد با کیفیت بسیار بالا انجام شود.

در واقع امروزه ترجیح اکثر رانندگان انجام صافکاری با استفاده از دستگاه‌های خاص و بی رنگ است چون به دقت و ظرافت بسیار بالا دارد و به گونه‌ای باعث میگردد تا سطح آسیب دیده خودرو به بهترین شکل ممکن تعمیر گردد.

صافکاری بدون رنگ با دستگاه

در صافکاری بدون رنگ صافکار سعی می‌کند تا تمام سطح ناهموار فرورفتگی یا برآمدگی که در بخش‌های مختلف خودرو ممکن است وجود داشته باشد را از بین ببرد و به گونه‌ای باعث هم سطح شدن بخش آسیب دیده با سایر قسمت‌های خودرو می شود که امروزه بیشتر مشتریان خواستار انجام صافکاری بی رنگ هستند و در صورتی که آسیب وارد شده به خودرو سطحی باشد، صافکاری بدون رنگ انجام می شود ولی اگر مشکل به وجود آمده عمیق باشد در این حالت باید صافکاری با رنگ انجام گردد.

صافکاری با دستگاه مکش

امروزه وجود دستگاههای پیشرفته باعث شده است تا دیگر از روش های سنتی استفاده نشود. در واقع وجود دستگاه‌های مانند دستگاه مکش باعث شده است تا سرعت و دقت انجام کار فوق‌العاده افزایش پیدا کند که این مورد هم باعث جلب رضایت تمام مشتریان شده است.

در واقع امروزه وجود مراکز تعمیر تخصصی مانند مرکز تهران پلاس که خدمات ویژه با استفاده از بروزترین و جدیدترین دستگاه ها  ارائه می دهد توانسته است توجه تمام مشتریان را از سراسر ایران به خود جلب نماید.

اگر شما هم جزو افرادی هستید که به دنبال یک مجموعه کامل برای انواع تعمیر خودرو و یا انجام انواع صافکاری و نقاشی با کیفیت فوق العاده بالا و همچنین قیمت بسیار مناسب هستید، در این حالت مراجعه به مرکز تعمیر تهران پلاس می تواند بهترین و مناسب‌ترین گزینه باشد.

با توجه به اینکه در زمان های گذشته از انواع چکش ها برای از بین بردن سطوح نا هموار استفاده می شد ولی امروزه وجود دستگاه‌های مکش باعث شده است تا به گونه‌ای کیفیت کار انجام شده فوق‌العاده افزایش پیدا کند و خیلی راحت بدون مشکل و نگرانی به راحتی و با سرعت و دقت بسیار بالا بتوان این موارد را انجام داد.

صافکاری با دستگاه لیزری

صافکاری با استفاده از دستگاه لیزری یکی دیگر از خدمات ویژه‌ای است که در مراکز تعمیر خودرو حرفه ای ارائه می گردد.

در واقع صافکاری با دستگاه لیزری باعث می گردد تا با دقت میلی با سرعت بسیار بالا و کیفیت فوق العاده بالا بتوان مشکلات موجود در روی خودرو را از بین برد.

که معمولاً در مراکز تعمیر تخصصی و حرفه ای از دستگاه لیزر برای صافکاری استفاده می شود.

انواع دستگاه برای صافکاری خودرو

خوشبختانه با وجود دستگاههای پیشرفته و متنوع باعث شده است تا بحث صافکاری خودرو به روش‌های مختلف انجام شود در واقع همیشه خواست مشتریان دسترسی به یک مرکز معتبر است که از روش‌های بسیار خاصی برای صافکاری استفاده می کنند.

امروز وجود مراکزی مانند تهران پلاس باعث شده است تا این مورد از نگرانی مشتریان برای همیشه از بین برود.

صافکاری اتوماتیک خودرو

یکی از جدیدترین دستگاه هایی که برای صافکاری استفاده می شود، دستگاه صافکاری اتوماتیک می باشد که با استفاده از اشعه های مایکروویو باعث می‌شود تا تمام نقاط ناهموار در روی سطح خودرو از بین برود.

در واقع تمام مراکز تعمیر که میخواهند کیفیت کار عالی داشته باشند و رضایت مشتریان را جلب نمایند باید از این دستگاه استفاده کنند.

دستگاه صافکاری تی هات باکس

هدف از استفاده از این دستگاه این میباشد که تمام گودی ها در سطح خودرو از بین برود در واقع این دستگاه همانند یک اتو می تواند تمام نقاط ناهموار ریز روی خودرو را برای همیشه از بین ببرد.

دستگاه صافکاری بدون رنگ

با توجه به اینکه انجام صافکاری بدون رنگ جزو اولویت‌های اولیه تمام مشتریان است پس باید تمام مراکز تعمیر دارای دستگاههای صافکاری بدون رنگ پیشرفته باشند تا بدین ترتیب بتوانند مشکلات موجود در خودرو را رفع کنند.

در واقع استفاده از رنگ باعث افت ارزش خودرو می‌شود و به گونه‌ای باعث می شود تا مجبور شوید خودرو را با قیمت ارزان‌تر به فروش برسانید، به همین دلیل همیشه رانندگان سعی می‌کنند صافکاری بدون رنگ را انجام دهند که خوشبختانه امروزه وجود مراکز تعمیر تخصصی مانند تهران پلاس باعث شده است تا صافکاری بدون رنگ با استفاده از تجهیزات پیشرفته به بهترین شکل ممکن انجام شود.

بهترین مرکز صافکاری در تهران

مرکز تعمیر تخصصی تهران پلاس یکی از مراکز فوق العاده حرفه ای و معتبر برای انجام خدمات متنوع مانند تعمیر گیربکس، تعمیر جلوبندی، تعمیر موتور، کارشناسی خودرو، تعمیر تخصصی خودروهای خارجی، تعمیر کمک بادی، صافکاری و نقاشی و موارد بسیار مهم دیگر می باشد که با داشتن تیم حرفه‌ای و همچنین تجهیزات بروز و پیشرفته به راحتی می تواند تمام مشکلاتی که ممکن است در خودرو وجود داشته باشد را در سریعترین زمان ممکن رفع نماید.

تعمیرگاه تخصصی تهران پلاس در راستای مشتری مداری و با هدف راحتی شما در تمامی نقاط تهران می‌تواند خودروبر رایگان را در اختیارتان قرار بدهد.

اگر شما هم جزو افرادی هستید که می‌خواهید تعمیر خودرو و یا رفع مشکلات موجود در خودرو را به مراکز حرفه ای بسپارید در این حالت انتخاب مرکز تهران پلاس مناسب ترین گزینه می باشد.

یکی دیگر از مهمترین ویژگی‌های این مرکز تعمیر داشتن قیمت بسیار مناسب برای خدمات ارائه شده می باشد در واقع بحث کیفیت و قیمت مهم‌ترین مواردی است که این مجموعه با آن دقت می کند و بدین ترتیب است که توانسته است به معروفیت و محبوبیت خاصی در بین مشتریان دست پیدا کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مجموعه تهران پلاس می توانید به وبسایت تهران پلاس مراجعه کرده و از جزئیات کامل در رابطه با خدمات ارائه شده اطلاع پیدا کنید.

بخش تعمیرگاهی تهران پلاس

خدمات تهران پلاس برای ماشین‌های لوکس در زمینه‌های زیر می باشد:

تعمیر موتور:

تعمیر اساسی موتور شامل یاتاقان زدن و سوختن واشر سرسیلندر و روغن سوزی
تعمیر کاتالیزور
عیب‌یابی و تعمیر خام سوزی و بد کار کردن موتور جهت معاینه فنی

 

تعمیر گیربکس:

تعمیرات اساسی و یا تعویض گیربکس
تعمیرات ساعت گیربکس، توربین و رفع تقه‌ی تعویض دنده‌ها و گاز هرز
عیب‌یابی و تعمیرات کامپیوتر گیربکس

 

تعمیرات سیستم تعلیق:

سرویس جلوبندی، تنظیم زاویه‌ی چرخ‌ها و رفع لاستیک سایی
تعمیر جعبه فرمان و رفع روغن‌ریزی (با یکسال گارانتی)

 

تعمیرات برق و الکترونیک:

عیب‌یابی و تعمیر سیم‌کشی مطابق نقشه‌های کمپانی
عیب‌یابی و تعمیرات یونیت‌ها شامل (ECM، TCM، ABS و …)
تعمیرات سان‌روف
عیب‌یابی و تعمیرات کروز و رادار و سنسورهای سپر
تعویض ترانس و لامپ‌های زنون
شارژ و گاز کولر و تعمیر کمپرسور و نشت‌گیری
تعمیر و شفاف‌سازی چراغ‌های جلو

 

صافکاری خودرو:

تخصص در صافکاری بدون رنگ
تعویض قطعه به صورت فابریک
شاسی‌کشی با دستگاه و تعمیر سپر
تخصص در امور تیونینگ
بستن گیت و تغییر فیس

 

نقاشی خودرو:

رنگ کردن بدنه خودرو بصورت فابریک
مات کردن بدنه به‌صورت سه‌بعدی
تغییر رنگ رینگ و کلیپر
پولیش واکس بدنه
قلم‌گیری لیسه‌ای
سرامیک و واکس بدنه
کارشناسی رنگ خودرو

برای رفع مشکل خودروی خود و یا انجام سرویس های دوره ای و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران، با کارشناسان ما تماس بگیرید:  ۴۴۵۱۲۹۰۹-۰۲۱

—————————————————————————–

راه های ارتباطی با تهران پلاس

تلفن: ۴۴۵۱۲۹۰۹-۰۲۱

موبایل: ۰۹۱۲۵۷۲۱۳۴۱

اینستاگرام: tehranpluscar@

کانال آپارات تهران پلاس

کانال یوتوب تهران پلاس

—————————————————————————–

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.