کارشناسی خودرو خارجی

کارشناسی خودرو های خارجی در مرکز تعمیرات تخصصی تهران پلاس به صورت حرفه ای انجام می شود بدین ترتیب دیگر نباید مشتریان نگرانی در رابطه با تعمیر خودروهای خارجی داشته باشند، چون تحلیل و پیدا کردن مشکل در خودرو خیلی سریع به وسیله تیم حرفه‌ای تهران پلاس انجام می‌گیرد.

که این مورد یکی از خدمات خاص ارائه شده به وسیله این مرکز می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کارشناسی خودرو خارجی با ما همراه باشید.

در کارشناسی خودروهای خارجی چه مواردی بررسی می گردند؟

متخصصین تیم تهران پلاس با بررسی کامل بدنه، شاسی و اتاق خودرو، وضعیت فنی، جلوبندی، لاستیک گیربکس، آپشن‌ها و سایر قسمت های خودرو به صورت کامل و حرفه ای باعث می شود تا مشکل اساسی که ممکن است در خودرو وجود داشته باشد به راحتی تشخیص داده شود و اقدام به تعمیر گردد.

کارشناسی خودرو خارجی

اهمیت کارشناسی خودرو

کارشناسی خودرو باعث میگردد تا تمام جوانب و بخش های خودرو به صورت دقیق از لحاظ فنی و به وسیله افراد متخصص بررسی گردد

به این ترتیب امکان تشخیص خودروهای مناسب برای خرید انجام می شود.

امروزه تمام خودروهایی که به فروش می‌رسند دارای ظاهری بسیار شیک و جذاب هستند

ولی از لحاظ فنی و قطعات ممکن است ایرادهای بسیار زیادی داشته باشند، به همین دلیل خرید خودسرانه بدون بررسی کارشناسی به هیچ عنوان کار درستی نیست و باعث می‌شود که یک خودرو نامناسب را خرید کنید که خوشبختانه وجود تیم تخصصی تهران پلاس باعث شده است تا کارشناسی خودرو به صورت دقیق و حرفه‌ای انجام گردد.

بدین ترتیب امکان تشخیص مشکل در تمام بخش های خودرو به راحتی امکان‌پذیر می‌شود و افراد می توانند بدون هیچ گونه نگرانی اقدام به خرید خودرو کنند.

چه نکاتی در کارشناسی خودرو های خارجی بررسی می گردند؟

هنگام کارشناسی خودروهای خارجی تمام بخش‌های خودرو شامل بدنه، موتور، بخش‌های فنی و تمام قسمت از صفر تا صد به صورت کامل بررسی می گردد بدین ترتیب تمام افرادی که قصد خرید خودرو را دارند به راحتی می توانند اقدام به خرید نمایند.

هنگام کارشناسی رنگ و بدنه خودرو چه مواردی مورد بررسی قرار می گیرند؟

وقتی که خودروهای خارجی از لحاظ رنگ و بدنه کارشناسی می شوند در این حالت صافکاری، نقاشی، تعویض قطعات که ممکن است انجام شده باشد، سطح، سقف خودرو، ستون خودرو، شاسی ها و سپرها مورد بررسی قرار می‌گیرند که برای بررسی موارد از دستگاههای پیشرفته و حرفه ای استفاده می گردد و بدین ترتیب احتمال بروز خطا به حداقل می‌رسد.

در کارشناسی فنی خودروهای خارجی چه مواردی مورد بررسی قرار می گیرند؟

کارشناسی فنی خودرو های خارجی جزو مهمترین بخش کارشناسی خودرو می باشد که در این حالت سیستم های فنی مانند موتور، گیربکس، سیستم الکترونیک توسط دستگاه‌های خاصی مورد ارزیابی و بررسی قرار می‌گیرند.

همچنین سالم بودن بخش جلوبندی گیربوکس، ترمز، فرمان و همچنین تست رانندگی انجام می گردد، تا بدین ترتیب در صورت وجود مشکل در بخش مختلف تشخیص داده شود.

کارشناسی خودرو
کارشناسی خودرو

آیا هنگام خرید خودرو باید کارشناسی خودرو انجام گیرد؟

کارشناسی خودرو جزو مهمترین مواردی است که باید هنگام خرید خودرو ها مخصوصا خودروهای خارجی انجام شود تا هم از سالم بودن خودروها و نبود مشکل در بخش‌های مختلف آن اطمینان حاصل شود.

خوشبختانه وجود افراد متخصص و حرفه ای و همچنین دستگاههای بررسی مختلف در تعمیرگاه تخصصی تهران پلاس باعث شده است تا بخش کارشناسی خودرو به بهترین شکل ممکن انجام شود.

هزینه کارشناسی خودرو های خارجی

خوشبختانه هزینه کارشناسی خودرو خارجی در مرکز تعمیرات تخصصی تهران پلاس بسیار مناسب بوده بدین ترتیب تمام افراد به راحتی می‌توانند با افراد متخصصی که در این مجموعه فعالیت می‌کنند تمام بخش های خودرویی را که قصد خرید آن را دارند را مورد ارزیابی قرار دهند

بدین ترتیب می‌توان یک خودرو سالم و بدون مشکل را بدون هیچ گونه نگرانی و استرسی خرید کنند.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که به مرکز تعمیر تهران پلاس مراجعه کرده و از متخصصین و کارشناسانی که در این مجموعه در حال فعالیت هستند کمک بخواهید.

لازم به ذکر است که برای دریافت وقت می توانید از وب سایت تهران پلاس اقدام به رزرو برای کارشناسی خودرو کنید همچنین خدمات دیگری که در این مجموعه تعمیر تخصصی ارائه می گردد در وبسایت تهران به صورت کامل با جزئیات مشخص شده است.

کارشناسی خودرو خارجی
کارشناسی خودرو خارجی

بهترین مرکز کارشناسی خودرو در تهران

امروزه مراکز کارشناسی خودرو متفاوتی در تمام شهرها و بخش‌های مختلف مخصوصا تهران وجود دارد مهمترین گزینه ای که در این میان مطرح است این است که باید مرکز کارشناسی معتبر و متخصصی مراجعه کنید به گونه‌ای که بررسی و کارشناسی تمام خودروهای داخلی و خودروهای خارجی به صورت دقیق انجام شود.

که خوشبختانه وجود تعمیرگاه تخصصی مانند تهران پلاس باعث شده است تا دیگر نگرانی در روابط در این‌باره وجود نداشته باشد

و تمام افراد به راحتی برای کارشناسی خودرو و بررسی از تمام جوانب میتوانند از افراد متخصص و فوق العاده حرفه ای که در این مرکز خدمات ارائه می‌دهند و دارای تخصص و تجربه فوق العاده بالایی هستند کمک بگیرند.

وافراد متخصص این مجموعه به راحتی می‌توانند با بررسی کامل خودرو وجود مشکل را به راحتی تشخیص دهند

بدین ترتیب شما بدون هیچ گونه نگرانی می توانید بعد از اتمام کارشناسی اقدام به خرید خودرو کنید

همچنین لازم به ذکر است که تعمیرات تخصصی در رابطه با تعمیر در تمام جوانب به راحتی در این مجموعه انجام می‌شود از تعمیر موتور گرفته تا بخش صافکاری و نقاشی در این مجموعه ارائه داده می شود برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات خاص ارائه شده توسط تهران پلاس می توانید به وبسایت تهران  پلاس مراجعه کرده و اطلاعات کافی را بدست آورید بدین ترتیب رفع مشکلات خودرو برایتان خیلی راحت تر خواهد شد.

مرکز تهران پلاس امروز جزو بهترین مراکز تعمیر تخصصی خودرو هم می باشد که به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد همچنین برای دریافت مشاوره رایگان می توانید از طریق وبسایت تهران پلاست تمام سوال های خود را در رابطه با موارد خاصی که ممکن است برای پناهجو اهمیت باشد بپرسید تیم حرفه‌ای تهران پلاس به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد.

برای رفع مشکل خودروی خود و یا انجام سرویس های دوره ای و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران، با کارشناسان ما تماس بگیرید:  ۴۴۵۱۲۹۰۹-۰۲۱

—————————————————————————–

راه های ارتباطی با تهران پلاس

تلفن: ۴۴۵۱۲۹۰۹-۰۲۱

موبایل: ۰۹۱۲۵۷۲۱۳۴۱

اینستاگرام: tehranpluscar@

کانال آپارات تهران پلاس

کانال یوتوب تهران پلاس

—————————————————————————–