کارشناسی خودرو خارجی

خدمات ارائه شده در تعمیرگاه تهران پلاس فقط مختص به خودروهای لوکس خارجی است.

از پذیرفتن خودروهای ایرانی معذوریم. لطفا تماس نگیرید.

کارشناسی خودرو های خارجی در مرکز تعمیرات تخصصی تهران پلاس به صورت حرفه ای انجام می شود بدین ترتیب دیگر نباید مشتریان نگرانی در رابطه با تعمیر خودروهای خارجی داشته باشند، چون تحلیل و پیدا کردن مشکل در خودرو خیلی سریع به وسیله تیم حرفه‌ای تهران پلاس انجام می‌گیرد.

که این مورد یکی از خدمات خاص ارائه شده به وسیله این مرکز می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کارشناسی خودرو خارجی با ما همراه باشید.

شاید برایتان سوال شود که کارشناسی خودرو برای خودرو چه فایده ای دارد؟ باید پاسخ دهیم، شما به عنوان یک انسان اگر به مرور زمان بدن خود را مورد آزمایش قرار ندهید چه اتفاقی خواهد افتاد؟ ممکن است یک مشکلی در خون شما وجود داشته باشد که فقط با آزمایش بتوانید به آن پی ببرید و حل کنید.

کارشناسی خودرو نیز دقیقا همینطور می باشد، شما تا خودرو را به دست کارشناسان خبره ای همچون کارشناسان تعمیرگاه تهران پلاس نسپارید، ممکن نیست عیب های خودروی خود را بشناسید و برای رفع آن اقدام کنید.

کارشناسان تهران پلاس خودروی شما طوری بررسی می کنند که دیگر جای هیچ نگرانی و مشکلی برای شما نماند و با خیالی آسوده از رانندگی با خودروی خود لذت ببرید، اما اگر در این کار کوتاهی کنید و خودروی خود را کارشناسی نکنید ممکن است یک مشکل در ابتدا کوچک تبدیل به یک معضل بزرگ برای خودرو بشود.

کارشناسی خودرو خارجی

کارشناسی ماشین خارجی عبارت است از بررسی کامل بدنه و بخش های داخلی خودرو و مشخص کردن میزان سلامت قطعات خودرو. در اغلب موارد کارشناسی خودرو خارجی پیش از اقدام به خرید خودرو های خارجی دست دوم انجام می شود. این کار به شما کمک می کند تا پیش از خرید خودرو نسبت به تمامی موارد آگاهی کامل پیدا کنید. خودرو های خارجی پیچیدگی های زیادی دارند و نمی توان بدون دانش و آگاهی کامل از میزان سلامت بخش های مختلف خودرو آگاهی پیدا کرد.

کارشناسی خودرو خارجی اهمیت بسیار بالایی دارد تا حدی که اغلب افراد پیشنهاد می کنند پیش از اقدام به خرید خودرو صفر نیز از کارشناسان ماهر و زبده استفاده کنید. اغلب خودرو های خارجی دست دوم نقص های زیادی دارند و در شرایطی که بددون کارشناسی اقدام به خرید خودرو کنید ممکن است دچار ضرر های مالی زیادی شوید.

خودرو های داخلی و خارجی از نظر موتور، گیربکس، سیستم برقی ، اتصالات و بسیاری موارد دیگر تفاوت های زیادی با هم دارند و همین عامل سبب می شود تا هر کسی نتواند برای کارشناسی خودرو های خارجی اقدام کند. هزینه ی کارشناسی خودرو های خارجی با توجه به نوع خودرو متفاوت است و هزینه ی واحدی برای کارشناسی خودرو وجود ندارد.

کارشناسی خودرو خارجی عموما برای مواردی به کار برده می شود که ظاهر و مدل خودرو توسط فرد مورد قبول واقع شده باشد و حال نوبت به بررسی میزان سلامت قطعات داخلی خودرو و میزان تعمیر و یا تعویض آن ها می رسد، کارشناس خودرو خارجی می تواند به راحتی رنگ شدن و صافکاری بدنه را شناسایی کند. میزان اعتبار برگه کارشناسی خودرو عموما ۴۸ است و این زمان بر اساس قوانین ایجاد شده است چرا که ممکن است پس از این زمان مشکلی برای خودرو رخ دهد.

در زمان خرید خودرو ممکن است در نگاه اول ظاهر خودرو هیچ مشکلی نداشته باشد و خودرو سالم و تمیز به نظر برسد اما همین خودرو می تواند ایرادات فنی زیادی داشته باشد به عنوان مثال می توان کیلومتر شمار خودرو را دست کاری کرد تا کیلومتر کمتری را نشان دهد تا شما متوجه میزان کارکرد واقعی خودرو نشوید اما تمامی این موارد را می توان با کمک گرفتن از کارشناس ماهر خودرو خارجی تشخیص داد و از بروز هزینه و خسارت مالی به راحتی جلوگیری کرد.

در کنار دانش خاصی که برای کارشناسی خودرو های خارجی مورد نیاز است، به ابزار خاصی نیز نیاز است که با توجه به قیمت بالای این ابزار و تجهیزات خرید آن ها و نحوه ی کارکردن با آن ها برای همه ی افراد جامعه ممکن نیست. برای جلوگیری از بروز خسارت های مالی در زمان خرید خودرو تیمی متشکل از ماهر ترین افراد در امر کارشناسی خودرو خارجی در مرکز تهران پلاس آماده خدمت رسانی به شما هستند، با توجه به اهمیت ابزار مناسب در کمک به تشخیص و شناسایی مشکلات ایجاد شده تمامی ابزار مورد نیاز برای تشخیص سلامت انواع خودرو ها نیز در اختیار کارشناسان مرکز تهران پلاس قرار داده میشود تا هر نوع مشکلی شناسایی شود. 

کارشناسی خودرو 

تعمیر و سرویس خودرو های خارجی در ایرا نبا توجه به نوع قطعات به کار رفته در این خودرو ها و ساختار کاملا متفاوتی که با خودرو های داخلی دارند امری تخصصی است که به کارشناسی خودرو های خارجی معروف است. خودرو های خارجی علاوه بر تفاوت در ظاهر و ساختار در نوع فناوری های داخلی نیز با خودر وهای داخلی تفاوت دارند به عنوان مثال ممکن است هر دو نوع خودرو های داخلی و خارجی از گیربکس اتومات استفاده کنند اما گیربکس اتومات به کار رفته در خودرو های خارجی ساختار و اتصالات کاملا متفاوتی با خودرو های داخلی دارد به همین دلیل است که تعمیر و سرویس خودرو های خارجی به دقت و دانش بالایی نیاز دارد.

کارشناسی خودرو های خارجی یمی از مشاغل تخصصی در امر سرویس خودرو به شمار می رود و فردی می تواند ادعا کند که کارشناس خودرو های خارجی است که نسبت به انواع خودرو های خارجی از نظر ظاهر ، آلیاژ به کار رفته در بدنه، ساختار جلوبندی ، سیست متعلیق ، کمک بادی خودرو، گیربکس ، موتور ، روغن موتور و روغن گیربکس، اجزای داخلی خودرو،سیستم برقی ، سیستم کامپیوتری خودرو و سایر مواردی که مربوط به خودرو می شوند دانش و آگاهی لازم و کافی را داشته باشد. با توجه به اینکه دارا بدون تمام این دانش ها در ارتباط با انواع خودرو ها امری بسیار دشوار و مشکل است و امکان اشتباه در تعمیر را بالا می برد کارشناسی خودرو خارجی برای انواع برند ها به صورت تخصصی برگزار می شود.

در کارشناسی خودرو خارجی که عموما پیش از خرابی خودرو انجام می شوند موارد زیر به صورت تخصصی بررسی میشوند:

بررسی سلامت کلی خودرو

میزان روغن موتور

میزان روغن گیربکس

بررسی سیستم تعلیق خودرو

بررسی سیستم تعلیق خودرو

بررسی سیستم کامپیوتری خودرو و به روز کردن این سیستم

سرویس موتور

سرویس گیربکس

بررسی بدنه ی خودرو

پس از بررسی کامل بخش های گفته شده و سایر بخش ها در خودرو نوبت به رفع آسیب ها و خرابی هایی می رسد که در هنگام کارشناسی خودرو شناسایی شدند.

برای رفع هر نوع آسیب نیاز به دانش در کنار ابزار های مدرن است به همین دلیل است که کارشناسی هر خودرو باید توسط افراد متخصص انجام شود و سپس تعمیر هر بخش در صورت نساز توسط تکنسین های آموزش دیده زیر نظر کارشناس انجام شود. توجه داشته باشید که کارشناسی خودرو با توجه به نوع خودرو می تواند متفاوت باشد و مراحل بیشتر و یا کمتری را شامل شود.

کارشناسی خودرو خارجی در ایران با توجه به تعداد کم افراد متخصص به امری سخت برای صاحبان خودرو تبدیل شده است ما با توجه به این نکته و اهمیتی که سلامت خودرو و وقت شما برای ما دارد مجموعه ای از افراد متخصص در امر کارشناسی انواع خودرو های خارجی را در مرکز تهران پلاس برای خدمت رسانی دقیق به شما گرد هم آورده ایم این افراد به صورت تخصصی در کارشناسی انواع خودرو ها تخصص دارند و تمامی خدمات برای آرامش خاطر شما عزیزان با ضمانت ارائه می شوند.

 

چه زمانی بهتر است خودروی خود را کارشناسی کنیم؟

به طور کلی می توانیم بگوییم ماهی را هر وقت از آب بگیری تازست، یعنی شما هر زمانی که برای این کار اقدام کنید بسیار موثر خواهد بود چراکه اگر مشکلی نیز در خودروی شما به وجود آمده باشد کارشناسی خودرو جلوی تشدید آن را خواهد گرفت.

اما نکته ی مهم تری که به آن اشاره نیز کردیم، کارشناسی خودرو در هنگام خرید خودرو می باشد، زمانی که یک خودرو خریداری می کنید، اگر بدون کارشناسی خودرو را تحویل گرفته و از آن استفاده کنید، ممکن است در آینده ای نزدیک شاهد یک عیب بزرگ در خودرو بشوید و دیگر کاری هم از دست شما بر نمی آید.

اما اگر در همان زمان خرید، قبل از معامله خودرو را به صورت کامل بررسی کنید و از تمام مشکلات آگاه شوید، مالک خودرو موظف می شود خودرو کارشناسی کرده و سپس به شما تحویل دهد و شما نیز با خیالی آسوده اقدام به خرید کنید.

خودرو های خارجی را چه مدت یک بار کارشناسی کنیم؟

به طوری کلی می توانیم بگوییم خودرو های خارجی در مقایسه با خودروهای ایرانی، دارای مشکلات کمتری هستند، اما تفاوتی که بین آنها وجود دارد این است که مشکل خودرو های خارجی بسیار سنگین و پر هزینه تر می باشد.

حال تصور کنید مشکلی در این خودرو ها ایجاد شود و شما نسبت به آن بی اطلاع باشید، این مشکل به مرور پیشرفت می کنید و به یک باره شما با یک مشکل بسیار سنگین و پر هزینه رو به رو خواهید شد.

اما اگر در همان ابتدا که این مشکل علائم ریز و کوچکی داشت شما خودروی خود را کارشناسی می کردید، می توانستید جلوی این مشکل بزرگ را بگیرید و با هزینه ای بسیار کمتر اقدام به تعمیر آن بکنید.

پس نتیجه ای که باید بگیریم این است که شما باید در زمان مشاهده کوچک ترین مشکلی در خودروی خود، باید آن را کارشناسی کرده تا از بروز یک مشکل سنگین جلوگیری شود، همچنین اگر علامتی هم در خودرو مشاهده نشد، بازهم باید چند ماه یک بار خودروی خود را به دست کارشناسان خبره ای همچون کارشناسان تعمیرگاه تهران پلاس بسپارید تا خودروی شما همیشه سلامت باشد.

در کارشناسی خودروهای خارجی چه مواردی بررسی می گردند؟

متخصصین تیم تهران پلاس با بررسی کامل بدنه، شاسی و اتاق خودرو، وضعیت فنی، جلوبندی، لاستیک گیربکس، آپشن‌ها و سایر قسمت های خودرو به صورت کامل و حرفه ای باعث می شود تا مشکل اساسی که ممکن است در خودرو وجود داشته باشد به راحتی تشخیص داده شود و اقدام به تعمیر گردد.

کارشناسی خودرو خارجی

 

اهمیت کارشناسی خودرو

کارشناسی خودرو باعث میگردد تا تمام جوانب و بخش های خودرو به صورت دقیق از لحاظ فنی و به وسیله افراد متخصص بررسی گردد

به این ترتیب امکان تشخیص خودروهای مناسب برای خرید انجام می شود.

امروزه تمام خودروهایی که به فروش می‌رسند دارای ظاهری بسیار شیک و جذاب هستند

ولی از لحاظ فنی و قطعات ممکن است ایرادهای بسیار زیادی داشته باشند، به همین دلیل خرید خودسرانه بدون بررسی کارشناسی به هیچ عنوان کار درستی نیست و باعث می‌شود که یک خودرو نامناسب را خرید کنید که خوشبختانه وجود تیم تخصصی تهران پلاس باعث شده است تا کارشناسی خودرو به صورت دقیق و حرفه‌ای انجام گردد.

بدین ترتیب امکان تشخیص مشکل در تمام بخش های خودرو به راحتی امکان‌پذیر می‌شود و افراد می توانند بدون هیچ گونه نگرانی اقدام به خرید خودرو کنند.

 

چه نکاتی در کارشناسی خودرو های خارجی بررسی می گردند؟

هنگام کارشناسی خودروهای خارجی تمام بخش‌های خودرو شامل بدنه، موتور، بخش‌های فنی و تمام قسمت از صفر تا صد به صورت کامل بررسی می گردد بدین ترتیب تمام افرادی که قصد خرید خودرو را دارند به راحتی می توانند اقدام به خرید نمایند.

 

هنگام کارشناسی رنگ و بدنه خودرو چه مواردی مورد بررسی قرار می گیرند؟

وقتی که خودروهای خارجی از لحاظ رنگ و بدنه کارشناسی می شوند در این حالت صافکاری، نقاشی، تعویض قطعات که ممکن است انجام شده باشد، سطح، سقف خودرو، ستون خودرو، شاسی ها و سپرها مورد بررسی قرار می‌گیرند که برای بررسی موارد از دستگاههای پیشرفته و حرفه ای استفاده می گردد و بدین ترتیب احتمال بروز خطا به حداقل می‌رسد.

 

در کارشناسی فنی خودروهای خارجی چه مواردی مورد بررسی قرار می گیرند؟

کارشناسی فنی خودرو های خارجی جزو مهمترین بخش کارشناسی خودرو می باشد که در این حالت سیستم های فنی مانند موتور، گیربکس، سیستم الکترونیک توسط دستگاه‌های خاصی مورد ارزیابی و بررسی قرار می‌گیرند.

همچنین سالم بودن بخش جلوبندی گیربوکس، ترمز، فرمان و همچنین تست رانندگی انجام می گردد، تا بدین ترتیب در صورت وجود مشکل در بخش مختلف تشخیص داده شود.

کارشناسی خودرو

 

آیا هنگام خرید خودرو باید کارشناسی خودرو انجام گیرد؟

کارشناسی خودرو جزو مهمترین مواردی است که باید هنگام خرید خودرو ها مخصوصا خودروهای خارجی انجام شود تا هم از سالم بودن خودروها و نبود مشکل در بخش‌های مختلف آن اطمینان حاصل شود.

خوشبختانه وجود افراد متخصص و حرفه ای و همچنین دستگاههای بررسی مختلف در تعمیرگاه تخصصی تهران پلاس باعث شده است تا بخش کارشناسی خودرو به بهترین شکل ممکن انجام شود.

 

هزینه کارشناسی خودرو های خارجی

خوشبختانه هزینه کارشناسی خودرو خارجی در مرکز تعمیرات تخصصی تهران پلاس بسیار مناسب بوده بدین ترتیب تمام افراد به راحتی می‌توانند با افراد متخصصی که در این مجموعه فعالیت می‌کنند تمام بخش های خودرویی را که قصد خرید آن را دارند را مورد ارزیابی قرار دهند

بدین ترتیب می‌توان یک خودرو سالم و بدون مشکل را بدون هیچ گونه نگرانی و استرسی خرید کنند.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که به مرکز تعمیر تهران پلاس مراجعه کرده و از متخصصین و کارشناسانی که در این مجموعه در حال فعالیت هستند کمک بخواهید.

لازم به ذکر است که برای دریافت وقت می توانید از وب سایت تهران پلاس اقدام به رزرو برای کارشناسی خودرو کنید همچنین خدمات دیگری که در این مجموعه تعمیر تخصصی ارائه می گردد در وبسایت تهران به صورت کامل با جزئیات مشخص شده است.

کارشناسی خودرو خارجی
کارشناسی خودرو خارجی

 

بهترین مرکز کارشناسی خودرو در تهران

امروزه مراکز کارشناسی خودرو متفاوتی در تمام شهرها و بخش‌های مختلف مخصوصا تهران وجود دارد مهمترین گزینه ای که در این میان مطرح است این است که باید مرکز کارشناسی معتبر و متخصصی مراجعه کنید به گونه‌ای که بررسی و کارشناسی تمام خودروهای داخلی و خودروهای خارجی به صورت دقیق انجام شود.

که خوشبختانه وجود تعمیرگاه تخصصی مانند تهران پلاس باعث شده است تا دیگر نگرانی در روابط در این‌باره وجود نداشته باشد

و تمام افراد به راحتی برای کارشناسی خودرو و بررسی از تمام جوانب میتوانند از افراد متخصص و فوق العاده حرفه ای که در این مرکز خدمات ارائه می‌دهند و دارای تخصص و تجربه فوق العاده بالایی هستند کمک بگیرند.

وافراد متخصص این مجموعه به راحتی می‌توانند با بررسی کامل خودرو وجود مشکل را به راحتی تشخیص دهند

بدین ترتیب شما بدون هیچ گونه نگرانی می توانید بعد از اتمام کارشناسی اقدام به خرید خودرو کنید

همچنین لازم به ذکر است که تعمیرات تخصصی در رابطه با تعمیر در تمام جوانب به راحتی در این مجموعه انجام می‌شود از تعمیر موتور گرفته تا بخش صافکاری و نقاشی در این مجموعه ارائه داده می شود برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات خاص ارائه شده توسط تهران پلاس می توانید به وبسایت تهران  پلاس مراجعه کرده و اطلاعات کافی را بدست آورید بدین ترتیب رفع مشکلات خودرو برایتان خیلی راحت تر خواهد شد.

صافکاری و نقاشی
صافکاری و نقاشی

مرکز تهران پلاس امروز جزو بهترین مراکز تعمیر تخصصی خودرو هم می باشد که به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد همچنین برای دریافت مشاوره رایگان می توانید از طریق وبسایت تهران پلاست تمام سوال های خود را در رابطه با موارد خاصی که ممکن است برای پناهجو اهمیت باشد بپرسید تیم حرفه‌ای تهران پلاس به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد.

کارشناسی خودرو خارجی که از مهم‌ترین مواردی است که می‌تواند باعث شود تا یک محصول متنوع را خریداری نمایید که خوشبختانه تیم تخصصی و حرفه‌ای مجموعه تعمیر تهران پلاس به راحتی امکان بررسی تمام بخش‌های خودروهای خارجی را به صورت دقیق انجام می دهد.

از جمله خدمات خاصی که در این مجموعه انجام می‌شود می‌توان به مواردی مانند بررسی تخصصی رنگ بدنه خودرو بررسی کردن خودرو از لحاظ فنی به وسیله پیشرفته ترین تجهیزات بررسی‌های لازم جهت میزان کردن کارکرد ماشین انجام تست‌های مختلف رانندگی یا هم چنین مواردی مانند بحث قیمت گذاری در دقیق و بررسی و ارزیابی کامل خود را از لحاظ فنی به صورت کامل انجام می‌شود .

تعمیرگاه بنز cls350
تعمیرگاه بنز cls350

در واقع از مهمترین قسمت های که باید در بحث کارشناسی خود را با دقت و حساسیت بسیار بالا انجام گیرد می توان به مواردی مانند برای زیر بدنه بررسی کردن وضعیت فنی بررسی کردن موتور خودرو بررسی کردن گیربکس خودرو بررسی کمک‌بادی خودرو بررسی جلوبندی خودرو بررسی لاستیک ها و به گونه‌ای بررسی تمام قسمت ها به صورت صفر تا صد می‌توان اشاره کرد کرد که باید ببرد به صورت کاملاً حرفه‌ای انجام شود .

در واقع امروزه کارشناسی خودرو جزو مهمترین گزینه‌ای است که د به وسیله افراد فوق العاده حرفه‌ای انجام شود متاسفانه امروز امکان تشخیص مشکلات فنی خودروهای خارجی به راحتی و توسط هر کسی امکان پذیر نیست بدین‌ترتیب باید بحث کارشناسی خودرو را به افراد فوق العاده حرفه ای و مجرب کی این کار را به صورت کاملاً تخصصی ارائه می دهند .

در واقع بحث بررسی کردن وضعیت فنی با استفاده از دستگاه های دیاگ پیشرفته انجام می‌شود که این مورد باعث می شود تا دیگر هیچ گونه احتمال خطای در تشخیص صحیح وجود نداشته باشد که در واقع امروز مهمترین گزینه که باعث شده است تا اکثر افراد جهت کارشناسی خودرو های خارجی به مجموعه تأمین تهران پلاس مراجعه نمایند این است که افرادی که در این مجموعه فعالیت می‌کنند تخصص فوق العاده بالایی را در بحث کارشناسی خودرو را دارند و همچنین تجهیزات و ابزارهایی که در این مرکز تعمیر وجود دارد بسیار پیشرفت و خاص هستند .

در واقع تمام جوانب کار به صورت کامل بررسی شده است و بعد از یک کارشناسی خیلی دقیق و سریع می تواند گزارش کامل در رابطه با وضعیت خودرو را اعلام کرد.

پس می‌توان به این نتیجه رسید که تمام افرادی که قصد خرید خودرو های خارجی و لاکچری را دارند با توجه بسیار زیادی به بحث کارشناسی خود را داشته باشند و به هیچ عنوان مراجعه به مراکزی که به صورت سنتی مشغول به فعالیت هستند جهت کارشناسی خود را گزینه مناسبی نمی‌باشد.

تمام بخش‌های داخلی و خارجی خود را باید به وسیله کارشناسان حرفه‌ای بررسی گردن تا بدین ترتیب شما بتوانید مطمئن ترین گزینه را برای خرید انتخاب کنید هم متاسفانه اکثر کسانی که دست فروش خودروهای خارجی را دارند توجه بسیاری زیادی به بحث ظاهری خود را می‌کند و این مورد باعث می‌شود تا صاحب زیبا و فریبنده خودروهای خارجی باعث کرد تا مشتریان توجه بسیار زیادی به بحث فنی نکنند و فقط به توصیه ها چند مرکز تعمیر غیرحرفه‌ای اکتفا نمایند .

در صورتی که با توجه به مد نظر قرار دادن قیمت بسیار بالای خودروهای لاکچری و با مدنظر قرار دادن این مورد که وجود مشکلات فنی بعدها مستلزم اختصاص دادن هزینه‌های بسیار زیاد در رابطه با تعمیر خودرو از و با توجه به اینکه همیشه قیمت  قطعات خودروهای خارجی بسیار زیاد می باشد پس باید نهایت دقت را در بحث کارشناسی خودرو را داشته باشید که خوشبختانه در حال حاضر وجود مرکز تعمیر تهران پلاس باعث گردیده است تا تمام نگرانی ها در رابطه با این مورد برطرف گردد.

کارشناسی خودرو خارجی

یکی از مواردی که در زمان تعمیر و سرویس خودرو های خارجی باید مد نظر داشته باشید انتخاب فرد مناسب و درست برای انجام کارشناسی خودرو است. کارشناسی خودرو های خارجی با توجه به فناوری های به کار رفته در این دسته از خودرو ها با خودرو های داخلی کاملا متفاوت است و علاوه بر مهارت به دانش و تخصص نیز نیازمند است.

فرآیند کارشناسی خودرو خارجی

در فرایند کارشناسی خودرو های خارجی موارد مختلفی مورد بررسی قرار می گیرند این موارد در کل حدود ۴۰۰ مورد هستند که مهم تذین این مواردعبارتند از: بررسی بدنه ی خودرو، لاستیک های خودرو، بررسی موتور و سیستم انتقال فدرت، بررسی سیتم گیربکس و چرخ دنده های خودرو، بررسی ترمز، فرمان و سیستم تعلیق خودرو، بررسی سیستم های برقی و فضای داخلی خودرو و در نهایت بررسی مدارک و اسناد مربوط به خودرو.

ویژگی های کارشناسی خودرو های خارجی

اهمیت کارشناسی خودرو در خارج از ایران به قدری مهم و ضروری است که در به صورت دانشگاهی تدریس و مدرک لیسانس حرفه ای به افراد داده می شود.

فردی که برای کارشناسی خودرو های خارجی اقدام می کند باید شرایط زیر را داشته باشد، در مرکز تهران پلاس تمامی افراد علاوه بر دارا بودن مدارک و تجربه ی لازم پس از بررسی و آزمون برای کار در تهران پلاس انتخاب می شوند تا مجموعه ای از زبده ترین و ماهر ترین افراد برای انجام کارشناسی خودرو شما انتخاب شوند.

تمامی کارشناسان خودرو مشغول به کار در مرکز تهران پلاس دوره های تخصصی مورد نیاز را گذرانده و حداقل دو سال تجربه ی کار حرفه ای دارند در کنار این مورد برای انجام کارشناسی از به روز ترین و جدیدترین ابزار ها برای انجام کارشناسی بخش های مختلف خودرو استفاده می کنند.

مراحل انجام کارشناسی خودرو

گام اول

کارواش اتوماتیک

در گام اول بدنه ی خارجی خودرو به کمک کارواش اتوماتیک و استفاده از برس های میکروفایبر استاندارد شست و شو و کاملا خشک می شود.

تست سلامت موتور

یکی از مهم ترین بخش ها در خودرو، موتور خودرو است سلامت موتور خودرو و مهم ترین مواردی است که باید در هنگام کارشناسی خودرو سلامت آن مورد بررسی دقیق انجام گیرد. در این مرحله برای بررسی میزان کارایی و کارکرد موتورخروجی های اگزوز همگی آنالیز می شوند.

تست تعلیق خودرو

برای بررسی سیتم تعلیق خودرو موارد مختلفی باید بررسی شوند که عبارتند از: بررسی سیستم فرمان خودرو، بررسی ترمز های جلو و عقب خودرو، بررسی وضعیت ترمز و دیسک های جلو و عقب خودرو. تمامی این موارد باید به صورت کاملا دقیق بررسی شوند تا بتوان مطمئن بود که سیستم تعلیق خودرو سالم است در مرکز تهران پلاس برای بررسی سلامت سیستم تعلیق خودرو تمامی این موارد چک و بررسی می شوند.

تست تکنیکال

بررسی بخش کف خودرو روی جک می تواند نگاه کامل و دقیقی از سلامت فنی خودرو در اختیار کارشناس قرار دهد به همین دلیل است که تست تکنیکال همواره در مرکز تهران پلاس انجام می شود.

تست چراغ و نور خودرو

در این بخش تمامی چراغ های خودرو بررسی می شوند. علاوه بر این برای اطمینان از تنظیم بودن زاویه تابش چراغ ها، تمامی چراغ ها به صورت اتوماتیک تست می شوند.

خدمات ارائه شده در تعمیرگاه تهران پلاس فقط مختص به خودروهای لوکس خارجی است.

از پذیرفتن خودروهای ایرانی معذوریم. لطفا تماس نگیرید.

 

برای رفع مشکل خودروی خود و یا انجام سرویس های دوره ای و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران، با کارشناسان ما تماس بگیرید:  ۴۴۵۱۲۹۰۹-۰۲۱

—————————————————————————–

راه های ارتباطی با تهران پلاس

تلفن: ۴۴۵۱۲۹۰۹-۰۲۱

موبایل: ۰۹۱۲۵۷۲۱۳۴۱

اینستاگرام: tehranpluscar@

کانال آپارات تهران پلاس

کانال یوتوب تهران پلاس

—————————————————————————–

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *