صافکاری و نقاشی خودرو

صافکاری و نقاشی ماشین با وجود مراکز تعمیر حرفه ای مانند تهران پلاس به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود.

صافکاری و نقاشی در محل و همچنین صافکاری نقاشی ارزان، صافکاری بدون رنگ و می‌توان گفت تمام خدمات مربوطه در رابطه با صافکاری و نقاشی انواع ماشین ها به بهترین شکل ممکن با وجود مراکز تعمیر معتبری مانند مرکز تعمیرات تهران پلاس قابل انجام است.

با توجه به اینکه تهران پلاس دارای یک تیم فوق العاده حرفه ای و ورزیده است به همین دلیل کیفیت کاری که در این مجموعه انجام می‌شود فوق العاده بالا بوده و به همین دلیل مورد توجه مشتریان از سراسر ایران قرار گرفته است.

اگر شما هم جزو کسانی هستید که به دنبال صافکاری ارزان و یا نقاشی ارزان ماشین با کیفیت فوق العاده بالا هستید یا می خواهید انجام تمام تعمیرات ماشین را به یک مجموعه متخصص و حرفه ای بسپارید

در این حالت تهران پلاس می تواند بهترین و مناسب ترین گزینه برای انجام تمام تعمیرات و خدمات مربوط به ماشین باشد.

تهران پلاس | تعمیرگاه تخصصی خودروهای لوکس
تهران پلاس | تعمیرگاه تخصصی خودروهای لوکس

صافکاری و نقاشی ماشین خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

صافکاری بدون رنگ یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید به وسیله تعمیرکاران و یا صافکاران خودرو انجام شود

تا بدین ترتیب صاحبان خودرو بتوانند با کمترین هزینه مشکلات موجود در خودرو را رفع کنند، که خوشبختانه تیم متخصص و حرفه ای تهران پلاس با انجام صافکاری بدون رنگ به راحتی می‌تواند تمام مشکلات و مواردی که در خودرو وجود دارد را به راحتی رفع نماید.

هدف از صافکاری و نقاشی خودرو این است که تمام بخش هایی که دچار مشکل شده‌اند را با کمترین هزینه بتوانند مثل روز اول کرد.

که در این میان هر چه تخصص صافکار و نقاش ماشین بیشتر باشد به همان میزان می‌تواند یک کار فوق العاده عالی و بدون نقص را به مشتریان تحویل داد.

یکی از مهمترین ویژگی هایی که مرکز تعمیر تهران پلاس دارد این است که بحث صافکاری و نقاشی را به گونه‌ای با ظرافت و دقت انجام می‌دهد که هیچگونه مرزی بین نقاشی و صافکاری با بخش‌های دیگر خودرو وجود ندارد حتی از فاصله های دور و یا خیلی نزدیک و زیر نور خورشید به هیچ عنوان نمی توان تشخیص داد که بخش خاصی از خودرو صافکاری و نقاشی شده است.

در واقع رنگ بدون هیچ گونه تغییر بر روی خودرو اعمال می شود بدین ترتیب تمام افراد به راحتی می‌توانند هر گونه مشکل و یا نقصی که ممکن است در بخشی از خودروشان وجود آمده است را رفع نمایند.

همچنین از مهمترین ویژگی‌های بخش صافکاری و نقاشی ماشین در تعمیرگاه تهران پلاس این است که با مناسب ترین قیمت و در کوتاهترین زمان ممکن و به صورت فوق العاده حرفه ای انجام می شود.

تفاوت بین صافکاری با رنگ و صافکاری بی رنگ در چیست؟

وقتی که صافکاری بی رنگ صورت می‌گیرد در این حالت تعمیر کار و یا صافکار سعی بر این دارد تا سطح فرورفته و برآمده که در بخش‌های مختلف خودرو ممکن است وجود داشته باشد را با ظرافت و دقت بسیار بالا و با استفاده از ابزارهای خاص به صورت صاف و هموار در بیاورد.

در واقع هرچه دقت کار صافکار بیشتر باشد به همان میزان کار بی عیب و نقص و عالی انجام می شود

به هیچ عنوان مشکل و یا نقصی در کار ایجاد نمی‌شود بدین ترتیب دیگر افراد نگرانی در رابطه با صافکاری ماشین نخواهند داشت.

ولی وقتی که صافکاری با رنگ انجام می شود در این حالت با ایجاد یک زمینه از رنگ و پولیش بر روی بدنه خودرو نقاش سعی می کند تا مشکلاتی که در سطح خودرو وجود دارد را به گونه‌ای تعمیر نماید.

در واقع در این مدل باید با استفاده از رنگ و پولیش ناهمواری های به وجود آمده در سطح خودرو را از بین می برد.

مهمترین مواردی که در بحث صافکاری وجود دارد این است که هرچه با دقت و ظرافت بیشتری انجام شود در این حالت نتیجه به دست آمده فوق العاده عالی خواهد بود و به هیچ عنوان قابل تشخیص نخواهد بود.

بهترین صافکار و نقاش تهران

تهران پلاس جزو بهترین صافکاری ها و نقاشی های تهران می باشد که با داشتن تیم فوق العاده حرفه ای می تواند انواع خودروهای خارجی و ایرانی را که به گونه‌ای دچار مشکلاتی در بخش‌های مختلف شده اند و نیاز به نقاشی و یا صافکاری دارند را رفع کند.

مراجعه به این مرکز می تواند بهترین و مناسب ترین روش برای تعمیر فوق العاده حرفه ای و صافکاری و نقاشی به بهترین شکل ممکن باشد.

صاف کاری نقاشی ارزان

صافکاری نقاشی ارزان یکی از مهم‌ترین مواردی است که تمام مشتریان به آن توجه می کنند در واقع دو بحث کیفیت و قیمت موارد بسیار اساسی و مهم در بحث تعمیر خودرو می باشد و مجموعه‌ها و مراکزی که این مورد را مدنظر قرار داده اند می توانند رضایت مشتریان را به خود جلب کرده و مشتریان بسیار زیادی را به دست بیاورند.

که خوشبختانه تهران پلاس یکی از مجموعه های فوق العاده بینظیر و عالی در بحث تعمیر صافکاری و نقاشی انواع خودروها می باشد که با ارائه بهترین خدمات باعث شده است تا رضایت تمام مشتریان را جلب کند.

اگر شما هم جزو افرادی هستید که دنبال یک محل ارزان و عالی برای صافکاری و نقاشی ماشین خود هستید در این حالت می توانید به مرکز تهران مراجعه نمایید.

 

چه خدماتی به وسیله تعمیرگاه تهران پلاس ارائه می گردد؟

تعمیرگاه تهران پلاس یک مجموعه بی نظیر و کامل است که تمام خدمات تعمیر اعم از صافکاری و نقاشی گرفته تا تعمیر موتور را به صورت کامل انجام می‌دهد.

تمام افرادی که نیازمند صافکاری کاپوت، صافکاری بدون رنگ، صافکاری با رنگ، دیلیتینگ خودرو، صافکاری و نقاشی و سایر موارد مربوط به صافکاری و نقاشی هستند به راحتی می توانند به این مجموعه مراجعه نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با تمام خدمات ارائه شده به وسیله تعمیرگاه تهران پلاس می توانید به وب سایت این مجموعه بی نظیر مراجعه کرده و با دریافت مشاوره های آنلاین و یا دریافت نوبت از این مجموعه اقدام به تعمیر و یا صافکاری و نقاشی خودرو کنید.

صافکاری و نقاشی ماشین

صافکاری و نقاشی ماشین یکی از موارد بسیار مهم و حساسی می باشد که نیاز به تخصص و تبحر فوق‌العاده بالایی دارد و معمولاً صافکاری بدون رنگ مورد تایید مشتریان می باشد و به گونه‌ای باعث می‌شود تا از افت قیمت خودرو جلوگیری شود.

 مخصوصاً این موضوع در خودروهای خارجی بسیار حساس و مهم می باشد و تنها موردی که باعث می گردد تا رفع بخش های آسیب دیده یا فرورفتگی خودرو به بهترین شکل ممکن انجام گردد تخصص و تبحر صافکار و همچنین استفاده از دستگاههای پیشرفته و بروز است.

پس تمامی کسانی که به دنبال افراد متخصص و حرفه ای برای صافکاری کاپوت و صافکاری بخش دوبله خودرو و یا صافکاری و نقاشی تمام بخش‌های خودرو به صورت فوق العاده حرفه ای و بدون بروز مشکل در رنگ خودرو هستند باید نهایت دقت را در انتخاب محل تعمیر و رفع مشکل خودرو داشته باشند.

در واقع بیش از ۹۰ درصد نتیجه به دست آمده به تخصص و ظرافت کار فرد صافکار و نقاش بستگی دارد پس می توان به این نتیجه رسید که محل تعمیر تهران پلاس تنها گزینه مطمئن و معتبر برای رفع مشکل مشکلات سطح خودرو و رفع فرورفتگی ها در بخشهای مختلف خودرو می باشد.

مراحل صافکاری و نقاشی ماشین

بحث صافکاری و نقاشی یکی از موارد مهمی است که ممکن است برای تمام افراد روزی نیاز باشد چون  بروز حادثه و ایجاد سیب در سطح خودرو یکی از موارد بسیار عادی است که ممکن است برای هر فردی در هر شرایطی اتفاق بیافتد.

مثلا نیاز به رفع مشکل خودرو در بخش هایی مانند سپر، کاپوت، گلگیر ها، سقف خودرو، کف صندوق  و بخش‌های دیگر ممکن است مشکلاتی ایجاد شود که نیاز به تعمیر داشته باشد.

 که در حالت کلی تمام صافکارها ابتدا سعی می‌کنند بدون وارد شدن آسیب به رنگ خودرو، بخش‌های فرو رفته خودرو را رفع نمایند که معمولاً در زمان‌های گذشته استفاده از ابزارهایی مانند انواع چکش ها و روش های سنتی برای این کار استفاده می‌شد.

و اکثراً امروزه نیز در محل هایی که به صورت سنتی خدمات ارائه می دهند همچنان از این متد ها استفاده می شود.

ولی در مراکز معتبر و بروز که به صورت فوق العاده حرفه ای و مطمئن خدمات ارائه می دهند سبک کار متفاوت تر است.

مخصوصا در بحث تعمیر خودروهای خارجی چنین مواردی بسار حائز اهمیت است.

چون معمولا  از دستگاه‌های پیشرفته ای برای رفع مشکلات ظاهری خودرو و برای صافکاری خودرو استفاده می‌شود که می‌توان گفت استفاده از این دستگاه ها و تجهیزات باعث شده است تا دقت و ظرافت کار فوق‌العاده افزایش پیدا کند و همچنین می‌توان در سریعترین زمان ممکن و بدون بروز هیچ گونه مشکلی در رنگ خودرو بخش های آسیب دیده خود را تعمیر کرد.

لازم به ذکر است که با وجود هرگونه تجهیزات بروز و پیشرفته باز هم در بیشتر از ۸۰ درصد مواقع تخصص و تبحر فرد صافکار است که باعث می شود تا شما نتیجه فوق العاده عالی را کسب نمایید.

مهمترین مورد دیگری که باعث می‌شود تا صافکاری به بهترین شکل ممکن انجام شود انجام مراحل به صورت مرحله‌ای و حرفه ای می باشد.

که خوشبختانه با وجود مراکز تخصصی حرفه‌ای مانند مرکز تعمیر تهران پلاس بحث صافکاری خودرو ها به بهترین شکل ممکن و به وسیله افراد فوق العاده حرفه ای و مجرب انجام می گردد.

در واقع بدین دلیل میباشد که همیشه نتیجه کار به دست آمده در این مرکز فوق العاده عالی بوده و به گونه ای صافکاری یا نقاشی انجام شده قابل تشخیص نیست.

 اگر شما هم صاحب خودرو خارجی هستید و به افراد مجرب و حرفه ای برای صافکاری و نقاشی ماشین نیاز دارید تنها در صورت مراجعه به مرکز تعمیر تهران پلاس می توانید نتایج خوبی و رضایت بخشی را کسب کنید.

نکات مهم در رابطه با صافکاری و نقاشی خودروهای خارجی

  • هنگام رفع مشکلات ظاهر خودروهای خارجی ابتدا باید از صافکاری بدون رنگ استفاده شود تا کاهش قیمت خودرو به حداقل برسد.
  • ظرافت و دقت کار در بحث صافکاری خودروهای خارجی بسیار مهم و حساس می باشد و تنها تخصص و تبحر فرد صافکار و نقاش تضمین‌کننده رفع مشکل به بهترین شکل ممکن می باشد.
  • اگر مشکل به وجود آمده در ظاهر خودرو به حدی عمیق باشد که نیاز به نقاشی داشته باشد در این حالت باید بحث تشخیص رنگ خودرو با استفاده از دستگاه های مخصوص انجام شود تا به هیچ عنوان مرزی بین قسمت نقاشی شده و رنگ اصلی خودرو وجود نداشته باشد که در این حالت تشخیص نقاشی انجام شده به دشواری انجام می‌شود و نتیجه کار فوق العاده عالی می گردد.
  • بحث قرینه در انجام صافکاری و نقاشی بسیار مهم است مثلاً فاصله بین لبه ها با گلگیر ها و… بسیار مهم است و تنها افراد متخصص و حرفه ای که در مرکز تعمیر تهران پلاس خدمات ارائه می دهند تمام موارد مهم را مد نظر قرار می دهند تا بتوانند بهترین نتیجه را از صافکاری و نقاشی ماشین کسب کنند.

صافکاری و نقاشی ماشین های خارجی با کیفیت فوق العاده بالا

صافکاری ماشین به دو صورت با رنگ و بی رنگ انجام می شود و در صورتی که مشکل به وجود آمده به حدی زیاد باشد و با استفاده از دستگاه ابزارهای خاص امکان برطرف کردن وجود نداشته باشد.

در این حالت نیاز به نقاشی نیز می‌شود و هر دو این مورد در خودروهای خارجی بسیار مهم و حساس بوده و به گونه ای یک امر حیاتی است.

 به همین دلیل است که همیشه صاحبان خودرو های خارجی در صورت بروز تصادف تمام تلاش خود را می‌کنند تا یک مرکز مطمئن را برای رفع مشکلات خودرو پیدا کنند.

که متاسفانه در اکثر مواقع مشاهده می‌شود افراد سودجو هزینه‌های بسیار گزافی را برای صافکاری و نقاشی از صاحبان خودرو دریافت می‌کنند.

در صورتی که اگر شما به مجموعه مطمئن و معتبر که خدمات را همراه با گارانتی ارائه می‌دهند مراجعه کنید در این حالت دیگر نیازی نیست تا هزینه‌های زیادی را در رابطه با رفع مشکلات ظاهری خودرو پرداخت نمایید مثلا مرکز تعمیر تهران پلاس یکی از مراکز فوق العاده حرفه ای و مجهز در تهران می باشد که تمام خدمات مربوط به رفع مشکلات ظاهری و فنی خودرو به صورت فوق العاده حرفه ای و به وسیله افراد مجرب و دوره دیده ارائه می گردد.

بدین ترتیب شما هم میتوانید از کیفیت خدمات ارائه شده مطمئن باشید و به هیچ عنوان هم دیگر نگرانی در رابطه با هزینه خدمات ارائه شده نخواهید داشت.

 برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو وقت از مرکز تعمیر تهران پلاس می توانید به وب سایت تهران پلاس مراجعه کرده و از خدمات فوق العاده عالی این مجموعه بهره مند شوید.

تمام خدمات ارائه شده در این مرکز به صورت فوق‌العاده حرفه ای بوده و جزو بهترین مراکز تعمیر خودرو در ایران می باشد.

درباره صافکاری و نقاشی خودرو بیشتر بدانید

نکته ی بسیار مهمی  که تمام رانندگان خودرو باید به آن توجه کنند این است که در هنگام بروز تصادف به هیچ عنوان عجله نکرده و خودروی خود را به یک تعمیرکار مبتدی نشان ندهید، توجه کنید شاید شما بتوانید صافکار و نقاشی را پیدا کنید که با قیمت بسیار پایین خدمات ماشین شما را انجام دهد، اما ممکن است بعد از انجام این خدمات خودروی شما به لحاظ قیمت به شدت افت کند و ضرر های سنگینی به شما وارد شود، چراکه نحوه صافکاری و نقاشی باید به گونه ای باشد که تغیرات بسیار زیاد و فاحشی در خودروی شما به وجود نیاورد.

اولا سعی کنید خودروی خود را نزد صافکاری ببرید که تا حد امکان خودروی شما را بدون رنگ صافکاری کند چراکه در این صورت قیمت خودروی شما افت نخواهد کرد، همچنین سعی کنید خودروی خود را نزد کسی نبرید که در همان ابتدای کار بخواهد قطعه خودرو شما را تعویض کنید، چرا که تعویض قطعات باعث افت قیمت بسیار زیادی در وسیله نقلیه خواهد شد.

صافکار خوب کسی است که با بهترین کیفیت و بدون تعویض قطعه خودروی شما را تعمیر کند و تا حد ممکن کار را به رنگ کردن نیز نکشاند و سعی کند خودرو را بدون رنگ تعمیر کند.

حالا اگر کار خودروی شما به رنگ کردن کشیده شد کاری که باید در ابتدا انجام دهید این است که نزد یک کارشناس رنگ حرفه ای بروید، چراکه اگر کوچکترین اشتباهی در تعیین و تشخیص رنگ شما پیش آید دیگر هیچ وقت خودروی شما مثل سابق نخواهد شد، چراکه قسمتی که رنگ شده با دیگر قسمت های ماشین تغییر می کند.

پس حتما یک کارشناس بسیار ماهر پیدا کنید تا رنگ خودروی شما را به خوبی تعیین کند و دقیقا رنگ خودروی شما را بتواند بسازد. بعد از این کار باید یک نقاش بسیار حرفه ای نیز پیدا کنید چراکه در غیر این صورت رنگ خودروی شما به خوبی تنظیم نمی شود.

نقاش حرفه ای باید رنگ را با دقت بسیار زیاد بر بدنه ماشین وارد کند به طوری که وقتی کسی نگاه می کند هیچگاه تشخیص ندهد که خودروی شما زمانی رنگ خورده است.

حال اگر تمام این نکات را نیز می دانید اما در پیدا کردن یک مرکز بسیار حرفه ای برای صافکاری و نقاشی تردید دارید، ما به شما تعمیرگاه تخصصی تهران پلاس را معرفی می کنیم، این تعمیرگاه با کادر بسیار حرفه ای و مجربی که دارد امکان صافکاری و نقاشی هر خودرویی را دارند و شما عزیزان نیز می توانید با خیالی آسوده خودروی خود را نزد این تعمیرگاه تخصصی ببرید و با بهترین کیفیت تحویل بگیرید.

برای رفع مشکل خودروی خود و یا انجام سرویس های دوره ای و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران، با کارشناسان ما تماس بگیرید:  ۴۴۵۱۲۹۰۹-۰۲۱

—————————————————————————–

راه های ارتباطی با تهران پلاس

تلفن: ۴۴۵۱۲۹۰۹-۰۲۱

موبایل: ۰۹۱۲۵۷۲۱۳۴۱

اینستاگرام: tehranpluscar@

کانال آپارات تهران پلاس

کانال یوتوب تهران پلاس

—————————————————————————–

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.