صافکاری و نقاشی

در صورت تصادف و بروز خسارت به اتومبیل، انتخاب یک صافکار و نقاش منصف و حرفه ای، بزرگ ترین دغدغه افرادی است که نسبت به ماشین خود حساس هستند.

صافکارهای حرفه ای شغل خود را یک هنر می دانند. هر صافکار به اقتضای حرفه و تجربه خود، برای خدمات صافکاری که انجام می دهد قیمت تعیین می کند.

صافکاری و نقاشی ماشین با وجود مراکز تعمیر حرفه ای مانند تهران پلاس به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود.

صافکاری و نقاشی در محل و همچنین صافکاری نقاشی ارزان، صافکاری بدون رنگ و می‌توان گفت تمام خدمات مربوطه در رابطه با صافکاری و نقاشی انواع ماشین ها به بهترین شکل ممکن با وجود مراکز تعمیر معتبری مانند مرکز تعمیرات تهران پلاس قابل انجام است.

با توجه به اینکه تهران پلاس دارای یک تیم فوق العاده حرفه ای و ورزیده است، به همین دلیل کیفیت کاری که در این مجموعه انجام می‌شود فوق العاده بالا بوده و به همین دلیل مورد توجه مشتریان از سراسر ایران قرار گرفته است.

اگر شما هم جزو کسانی هستید که به دنبال صافکاری ارزان و یا نقاشی ارزان ماشین با کیفیت فوق العاده بالا هستید یا می خواهید انجام تمام تعمیرات ماشین را به یک مجموعه متخصص و حرفه ای بسپارید، در این حالت تهران پلاس می تواند بهترین و مناسب ترین گزینه برای انجام تمام تعمیرات و خدمات مربوط به ماشین باشد.

صافکاری و نقاشی ماشین خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

صافکاری بدون رنگ یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید به وسیله تعمیرکاران و یا صافکاران خودرو انجام شود.

تا بدین ترتیب صاحبان خودرو بتوانند با کمترین هزینه مشکلات موجود در خودرو را رفع کنند، که خوشبختانه تیم متخصص و حرفه ای تهران پلاس با انجام صافکاری بدون رنگ به راحتی می‌تواند تمام مشکلات و مواردی که در خودرو وجود دارد را به راحتی رفع نماید.

هدف از صافکاری و نقاشی خودرو این است که تمام بخش هایی که دچار مشکل شده‌اند را با کمترین هزینه بتوانند مثل روز اول کرد.

که در این میان هر چه تخصص صافکار و نقاش ماشین بیشتر باشد به همان میزان می‌تواند یک کار فوق العاده عالی و بدون نقص را به مشتریان تحویل داد.

یکی از مهمترین ویژگی هایی که مرکز تعمیر تهران پلاس دارد این است که بحث صافکاری و نقاشی را به گونه‌ای با ظرافت و دقت انجام می‌دهد که هیچگونه مرزی بین نقاشی و صافکاری با بخش‌های دیگر خودرو وجود ندارد حتی از فاصله های دور و یا خیلی نزدیک و زیر نور خورشید به هیچ عنوان نمی توان تشخیص داد که بخش خاصی از خودرو صافکاری و نقاشی شده است.

در واقع رنگ بدون هیچ گونه تغییر بر روی خودرو اعمال می شود بدین ترتیب تمام افراد به راحتی می‌توانند هر گونه مشکل و یا نقصی که ممکن است در بخشی از خودروشان وجود آمده است را رفع نمایند.

همچنین از مهمترین ویژگی‌های بخش صافکاری و نقاشی ماشین در تعمیرگاه تهران پلاس این است که با مناسب ترین قیمت و در کوتاهترین زمان ممکن و به صورت فوق العاده حرفه ای انجام می شود.

تفاوت بین صافکاری با رنگ و صافکاری بی رنگ در چیست؟

وقتی که صافکاری بی رنگ صورت می‌گیرد در این حالت تعمیر کار و یا صافکار سعی بر این دارد تا سطح فرورفته و برآمده که در بخش‌های مختلف خودرو ممکن است وجود داشته باشد را با ظرافت و دقت بسیار بالا و با استفاده از ابزارهای خاص به صورت صاف و هموار در بیاورد.

در واقع هرچه دقت کار صافکار بیشتر باشد به همان میزان کار بی عیب و نقص و عالی انجام می شود.

به هیچ عنوان مشکل و یا نقصی در کار ایجاد نمی‌شود، بدین ترتیب دیگر افراد نگرانی در رابطه با صافکاری ماشین نخواهند داشت.

ولی وقتی که صافکاری با رنگ انجام می شود در این حالت با ایجاد یک زمینه از رنگ و پولیش بر روی بدنه خودرو نقاش سعی می کند تا مشکلاتی که در سطح خودرو وجود دارد را به گونه‌ای تعمیر نماید.

در واقع در این مدل باید با استفاده از رنگ و پولیش ناهمواری های به وجود آمده در سطح خودرو را از بین می برد.

مهمترین مواردی که در بحث صافکاری وجود دارد این است که هرچه با دقت و ظرافت بیشتری انجام شود در این حالت نتیجه به دست آمده فوق العاده عالی خواهد بود و به هیچ عنوان قابل تشخیص نخواهد بود.

بهترین صافکار و نقاش تهران

تهران پلاس جزو بهترین صافکاری ها و نقاشی های تهران می باشد که با داشتن تیم فوق العاده حرفه ای می تواند انواع خودروهای خارجی و ایرانی را که به گونه‌ای دچار مشکلاتی در بخش‌های مختلف شده اند و نیاز به نقاشی و یا صافکاری دارند را رفع کند.

مراجعه به این مرکز می تواند بهترین و مناسب ترین روش برای تعمیر فوق العاده حرفه ای و صافکاری و نقاشی به بهترین شکل ممکن باشد.

صافکاری نقاشی ارزان

صافکاری نقاشی ارزان یکی از مهم‌ترین مواردی است که تمام مشتریان به آن توجه می کنند در واقع دو بحث کیفیت و قیمت موارد بسیار اساسی و مهم در بحث تعمیر خودرو می باشد و مجموعه‌ها و مراکزی که این مورد را مدنظر قرار داده اند می توانند رضایت مشتریان را به خود جلب کرده و مشتریان بسیار زیادی را به دست بیاورند.

که خوشبختانه تهران پلاس یکی از مجموعه های فوق العاده بینظیر و عالی در بحث تعمیر صافکاری و نقاشی انواع خودروها می باشد که با ارائه بهترین خدمات باعث شده است تا رضایت تمام مشتریان را جلب کند.

اگر شما هم جزو افرادی هستید که دنبال یک محل ارزان و عالی برای صافکاری و نقاشی ماشین خود هستید در این حالت می توانید به تعمیرگاه تخصصی تهران پلاس مراجعه نمایید.

 

چه خدماتی به وسیله تعمیرگاه تهران پلاس ارائه می گردد؟

تعمیرگاه تهران پلاس یک مجموعه بی نظیر و کامل است که تمام خدمات تعمیر اعم از صافکاری و نقاشی گرفته تا تعمیر موتور را به صورت کامل انجام می‌دهد.

تمام افرادی که نیازمند صافکاری کاپوت، صافکاری بدون رنگ، صافکاری با رنگ، دیلیتینگ خودرو، صافکاری و نقاشی و سایر موارد مربوط به صافکاری و نقاشی هستند به راحتی می توانند به این مجموعه مراجعه نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با تمام خدمات ارائه شده به وسیله تعمیرگاه تهران پلاس می توانید به وب سایت این مجموعه بی نظیر مراجعه کرده و با دریافت مشاوره های آنلاین و یا دریافت نوبت از این مجموعه

اقدام به تعمیر و یا صافکاری و نقاشی خودرو کنید.

تمام خدمات ارائه شده در این مرکز به صورت فوق‌العاده حرفه ای بوده و جزو بهترین مراکز تعمیر خودرو در ایران می باشد.

صافکاری و نقاشی

صافکاری و نقاشی

یک صافکار خوب ویژگیهای زیر را دارد:

1. حتی الامکان عملیات تعمیر را بدون رنگ انجام می دهد تا مالک خودرو ضرر و زیان کمتری را از بابت افت قیمت خودرو متحمل شود.

2. صافکار تا حد امکان، قطعه ای را تعویض نمی کند و با صافکاری و نقاشی مشکل را حل می کند.

3. ضخامت بتونه در قسمتهای صاف شده بسیار نازک است، تا در گذر زمان و تابش خورشید ترک نخورد.

4. نتیجه کار او این است که قسمت رنگ شده، هم رنگ سایر نقاط بدنه ماشین می شود و مرزی بین قسمت رنگ شده و سالم وجود ندارد. از فاصله 10 تا 15 متری و زیر نور آفتاب، تفاوت رنگی بین قسمتها وجود ندارد. شفافیت و براقی قسمت رنگ شده و سالم دقیقاً مثل هم است.

5. فارق از کد رنگ بدنه ماشین، رنگی را که دقیقا هم شکل سایر قطعات بدنه است را بسازد. زیرا رنگ بدنه خودرو، در اثر تابش اشعه آفتاب تغییر می کند. مثلا رنگ بدنه پژو 206 مدل 1385 با کد رنگ 67905 (نقره ای) با رنگ بدنه پژو 206 مدل 1393 با کد رنگ 67905 (نقره ای)، متفاوت است.

6. در حین تعمیرات و باز و بسته کردن قطعات خودرو، هیچ پیچ و خاری گم نشده است. قطعات و درپوشهای مربوط به خودرو، مثل روز اول نصب شده اند و در حین رانندگی لرزش و صدایی ندارند.

7. فاصله بین قطعات مختلف بدنه، قرینه هم است، مثلاً در صورت صافکاری درب راننده، پس از اتمام کار، فاصله بین لبه درب با گلگیر در طرف راننده و شاگرد دقیقاً مثل هم و برابر است.

8. قیمت مناسبی دارد. و هزینه تمام کار را در ابتدا مطرح می کند.

9. مدت زمان کمتری برای اتمام کار نیاز دارد.

 

برخی اصطلاحات صافکاری

شاسی کشی

عملی است که برای برگرداندن شاسی خودروها به محل اولیه استفاده می شود. عمل شاسی کشی معمولا با جرثقیل و یا جک انجام می شود. شاسی کشی وقتی ضرورت پیدا می کنید که ضربه حاصل از تصادف شدید باشد و ستونهای اصلی بدنه را جابجا کرده باشد.

 

دستگاه مکش

دستگاهی است که به صورت مکش، قسمت تورفته را بیرون می کشد. این دستگاه بیشتر برای خودروهای با طراحی منحنی (مثل پژو 206) کاربرد دارد. استفاده از دستگاه مکش، پیش نیاز و تخصص صافکار را نیاز دارد تا بدون ریزش رنگ قطعه را صاف کند.

 

رنگ کوره ای

رنگ کوره ای، فقط توسط کارخانجات خودروسازی قابل انجام است که مجهز به اتاق رنگ و سیستم پخت رنگ هستند. تعمیرگاهها و صافکاریها، هرگز چنین بودجه ای در اختیار ندارند.

بعضی صافکارها برای تسریع در خشک شدن رنگ، از اشعه UV استفاده می کنند. این موضوع ارتباطی به رنگ کوره ای ندارد.

یکی از ویژگیهای رنگ کوره ای آن است که اگر در تماس با تینر فوری قرار گیرد (حتی چندین ساعت) ورآمده و حل نمی شود، اما رنگی که توسط صافکاری ها اجرا شده باشد (هر صافکاری) در اثر تماس با تینر فوری 20 هزار ور خواهد آمد.

 

پولیش خودرو

رنگ روی بدنه خودرو، در واقع 8 تا 10 لایه از رنگ است که روی هم قرار می گیرند و اصطلاحا روی ورق بدنه خودرو را پوشش می دهند، پولیش بدنه، یک لایه از این رنگ را بر می دارد و در نتیجه بدنه خودرو براقتر می شود، پولیش لزوما باید توسط متخصص انجام شود زیرا زمان بندی مشخصی برای پاک کردن مواد وجود دارد. انجام پولیش به دفعات، به رنگ بدنه آسیب می رساند.

واکس پولیش فرایندی شبیه به پولیش دارد ولی فقط بدنه را براق می کند اما لایه ای از رنگ را بر نمی دارد. کسانیکه می خواهند بدنه خودرو زیباتر جلوه کند، معمولا از واکس پولیش استفاده می کنند.

برای رفع مشکل خودروی خود و یا انجام سرویس های دوره ای و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران، با کارشناسان ما تماس بگیرید:  ۴۴۵۱۲۹۰۹-۰۲۱

-----------------------------------------------------------------------------

راه های ارتباطی با تهران پلاس

تلفن: ۴۴۵۱۲۹۰۹-۰۲۱

موبایل: ۰۹۱۲۵۷۲۱۳۴۱

اینستاگرام: tehranpluscar@

کانال آپارات تهران پلاس

کانال یوتوب تهران پلاس

-----------------------------------------------------------------------------

بالا Call Now Button