تعمیر کمک بادی

تعمیر کمک بادی باید به وسیله افراد متخصص و حرفه ای مانند متخصصین مرکز تعمیر تهران پلاس انجام گردد، تا بدین ترتیب تمام مشکلاتی که در این بخش وجود دارد به بهترین شکل ممکن رفع شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با تعمیر کمک بادی با ما همراه باشید.

تعمیر حرفه‌ای کمک بادی

کمک بادی یا همان کمک فنر باعث می گردد تا خودروها در مسیرهایی که ناهموار هستند حرکت روان و راحتی داشته باشند.

در واقع وظیفه اصلی کمک فنر جذب ضربه هایی است که به خاطر وجود ناهمواری ها در مسیر به خودرو وارد می شود، که این مورد هم باعث می شود تا سطح چرخ ها در هر شرایطی با کفش جاده در تماس باشد

امروزه شرکت های داخلی و خارجی که مشغول به تولید کمک فنر هستند از متد های جدیدی در تولید این قطعات استفاده می کنند

در واقع امروزه تولید کمک فنر بادی باعث افزایش یافتن ایمنی و همچنین افزایش قابلیت مانور در خودروها شده است به همین دلیل است که بیشتر از این محصولات استفاده می گردد.

مهمترین موردی که در این میان وجود دارد این است که باید برای تعمیر کمک فنر های بادی به تعمیرگاه های تخصصی مراجعه شود تا به گونه‌ای هرگونه مشکلی که وجود دارد به راحتی رفع گردد.

با توجه به اینکه کمک فنر های بادی جدید هستند به همین دلیل هر کسی توانایی و اطلاعات کافی را برای تعمیر این قطعات ندارد پس همیشه باید رانندگان، تعمیرگاه تخصصی و معتبر را برای تعمیر پیدا کنند

بدین ترتیب می توانند به راحتی و بدون هیچ گونه مشکلی تمام مواردی که ممکن است در کمک فنر های بادی وجود داشته باشد  را به راحتی رفع نمایند.

سیستم کمک فنر
سیستم کمک فنر

مزیت های استفاده از کمک بادی چیست؟

چند مورد بسیار مهم و اساسی وجود دارد که به گونه ای استفاده از کمک بادی ها را در بین رانندگان افزایش داده است که در لیست زیر چند نمونه از این موارد بیان شده است:

مهمترین موردی که باعث محبوبیت این قطعه در بین رانندگان شده است این است که با جذب کامل ضربه از انتقال آن به سرنشینان جلو گیری می کند، بدین ترتیب هنگام عبور از سطوح ناهموار هیچگونه مشکلی و ناراحتی در سرنشینان به وجود نمی‌آید.

مورد مهم دیگری که وجود دارد استفاده از کمک بادی باعث می گردد تا امکان سرخوردن خودرو هنگام عبور از پیچ ها به حداقل برسد، در واقع این قطعات به راحتی می‌توانند روند حرکت خودرو را کنترل کنند.

و بدین ترتیب امکان تغییر مسیر و یا مشکل به خاطر سر خوردن خودرو در پیچ را به حداقل می‌رسد.

از موارد مهم دیگر این است که استفاده از کمک بادی باعث می گردد تا کنترل بیشتری در روی فنر ها وجود داشته باشد که این مورد یکی از مهم ترین مزیت کمک بادی ها در مقایسه با کمک فنرهای استیل جذب ضربه را در سطح بسیار بالاتری دارد

بدین ترتیب امکان حرکت روان و بدون هیچ موردی را برای رانندگان در سطوح ناهموار امکان‌پذیر می‌کند

در واقع ضربه گیر انطباقی ADS  استفاده شده مهمترین علت این موضوع می باشد.

همچنین در خودروهایی مانند مزدا، استفاده از این کمک بادی ها باعث می‌شود تا رانندگی بسیار راحت تر شود

آیا استفاده از کمک بادی گزینه درستی است؟

نخستین بار کمک بادی ها در خودروهای مرسدس بنز استفاده شدند و سپس بعد از آن شرکت های دیگری که در زمینه تولید قطعات خودرو و یا تولید خودرو فعالیت داشتند به گونه ای شروع به استفاده بیشتر از این قطعات در تولید خودروها و یا تولید این قطعات کردند.

مورد بسیار مهمی که وجود دارد استفاده کردن از مواد اولیه بی کیفیت باعث می گردد تا بحث تعمیر کمک بادی بسیار حساس تر شود ولی خوشبختانه امروز وجود مراکز تعمیر تخصصی و حرفه ای مانند تهران پلاس باعث شده است تا هرگونه مشکلی که در این کمک بادی ها وجود دارد خیلی سریع تشخیص داده شده و تعمیر گردد.

نصب کردن کمک بادی در خودروهایی که گزینه مناسبی نیستند باعث می گردد تا عملکرد سیستم کمک فنر دچار مشکل شود

پس به هیچ عنوان نباید به صورت خودسرانه اقدام به این کار کنید و معمولاً باید نصب کمک بادی در روی خودروهای مختلف به وسیله متخصصین حرفه ای انجام شود در واقع با توجه به اینکه این قطعات در روی برخی از خودروها و یا به گونه ای بر روی عملکرد کمک فنر تاثیر مثبتی ندارد به همین دلیل باید این موضوع را به افراد متخصص بسپارید

چون معمولاً تعمیرکاران متخصص اطلاعات کاملی در رابطه با عملکرد صحیح قطعات بعد از نصب برای خودروی خاص را دارند پس مشاوره و کمک گرفتن از افراد متخصصی که در مجموعه تهران پلاس خدمات ارائه می دهند می تواند بهترین و مناسب ترین گزینه برای دریافت عملکردی بسیار عالی از کمک بادی باشد.

تعمیرکاران کمک‌بادی چه خدماتی را ارائه می‌دهند؟

تعمیرکاران تخصصی که در زمینه تعمیر و ارائه خدمات کمک‌بادی فعالیت می‌کنند اطلاعات فوق العاده بالایی در این زمینه دارند به همین دلیل به راحتی می توانند تمام نیازهای مشتریان و به گونه مشکلاتی که در کمک‌بادی ممکن است وجود داشته باشد را رفع ‌کنند.

که در لیست زیر چند نمونه از خدمات خاصی که به وسیله تعمیرکاران حرفه ای کمک بادی ارائه می گردد بیان شده است.

  • بررسی خودرو و نصب کردن کمک فنر بادی برای افزایش امنیت و همچنین بهبود عملکرد خودرو و مهیاء کردن یک زمینه مناسب برای رانندگی بهتر.
  • انجام عمل رگلاژ و همچنین تنظیم نمودن فنر برای ایجاد حرکتی بسیار آسان و روان بدون هیچگونه ضربه و یا مشکلی در خودرو ها.
  • تعمیر کردن کمک بادی و همچنین تنظیم کردن کمک بادی ها در خودروهای مختلف مانند بنز.

و همچنین یکی از خدمات مهم دیگر تبدیل نمودن فنرهای پیچشی و پرسی به سیستم بادی می باشد.

  • همچنین انتخاب کردن یک محل مناسب برای قرار گرفتن کمک بادی و انجام تغییرات و تنظیمات لازم برای افزایش راندمان و همچنین به‌گونه‌ای راحتی و روانی در طول رانندگی می باشد.
  • مورد بسیار مهمی که باید هنگام نصب کردن کمک بادی ها مدنظر قرار داده شود این می باشد که بیش از اندازه نرم بودن کمک فنرها همیشه یک مورد مناسبی نمی باشد مثلا در خودروهایی مثل مزدا یا ال نود استفاده نمودن از فنر های بسیار نرم باعث از دست دادن تعادل خودرو می گردد، که متاسفانه در برخی مواقع بعضی از تعمیرکاران برای دریافت کردن پول زیاد این قطعات را روی خودرو نصب می نمایند.

در واقع باید برحسب خود مدل خودرو کمک بادی مناسب انتخاب گردد در این حالت است که می توان بازدهی مناسب را دریافت کرد پس همیشه سعی کنید برای نصب کردن کمک بادی ها به مراکز متخصص و حرفه ای مانند تهران پلاس مراجعه کنید.

چون هیچ وقت مراکزی که حرفه ای و یا معروف هستند به هیچ عنوان مشتریان خود را فقط به خاطر دریافت پیش پول بیشتراز دست نمی دهند و همیشه سعی می کنند با ارائه خدمات با کیفیت و بهتر مشتریان زیادی را جذب کرده و مشتریان خود را هم حفظ کنند

به همین دلیل بهترین و مناسب ترین جا برای تعمیر و یا تعویض کمک بادی و همچنین نصب کردن  کمک بادی مراجعه به مراکز تخصصی تعمیر مانند تهران پلاس می باشد در این حالت می توانید بهترین خدمات را با مناسبترین قیمت دریافت نمایید.

علائم خرابی کمک فنر بادی

گاهی ممکن است در حین رانندگی حس کنید که ارتفاع خودروی شما کم شده است، و یا گاهی اوقات نیز ارتفاع یک سمت خودروی شما بالا تر و یا پایین تر از سمت دیگر آن می باشد. و یا حس می کنید خودروی شما آن کیفیت سابق را ندارد و شما به عنوان مالک خودرو این را حس می کنید. گاهی اوقات نیز احساس می کنید یک طرف ماشین شما می کوبد. در هنگام مشاهده این مشکلات باید بدانید که خودروی شما در قسمت کمک بادی دچار نقص فنی شده است و باید هرچه زودتر برای تعمیر این قسمت اقدام کنید.

اگر سریع و بدون معطلی برای رفع این مشکل اقدام کنید ممکن است با هزینه ای بسیار کم بتوانید این مشکلات را بر طرف کنید، اما اگر در این کار کوتاهی کنید و اجازه دهید تا خودروی شما با همین مشکل راه برود، ممکن باعث ایجاد مشکلات بسیار زیاد دیگری برای خودرو بشود که با هزینه های پایین نشود آن را بر طرف کرد.

پس در هنگام بروز این مشکلات هیچگاه نگویید که به مرور زمان خوب می شود و… چراکه به مرور زمان نه تنها خوب نمی شود بلکه مشکل بدتر نیز می شود. پس بدون هرگونه معطلی سریعا خودروی خود را به یک تعمیرگاه حرفه ای ببرید و چه تعمیرگاهی بهتر و حرفه ای تر از تعمیرگاه تخصصی تهران پلاس.

تعمیرگاه تخصصی تهران پلاس با داشتن کادری بسیار مجرب و حرفه ای در خصوص تعمیر کمک بادی، می تواند در سریعترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت خودروی شما را تعمیر کرده و خیال شما را از این بابت راحت کند. نکته ی بسیار مهمی که باید در این خصوص رعایت کنید این است که اگر شما خودروی خود را نزد تعمیرگاه های حرفه ای مانند تهران پلاس نبرید، ممکن است مشکل خودروی شما نه تنها حل نشود بلکه شدید تر نیز بشود.

علت این کار این است که برخی قسمت های خودرو مانند کمک های بادی، از قسمت های تخصصی خودرو می باشند، این قسمت ها در تعمیر نیاز به حساسیت های بسیار زیادی دارند، این قسمت ها باید توسط تعمیرکارانی تعمیر شود که در آن تخصص دارند و سال ها در این زمینه کار کرده اند، چراکه باید علاوه بر تعمیر خوب تشخیص خوب نیز بدهند. گاهی اوقات ممکن است تعمیرکاری که در این کار حرفه ای نیست،دچار تشخیص اشتباه در مورد قطعه خودروی شما بشود و به اشتباه یک قطعه ی دیگر را باز کند، این کار علاوه بر گرفتن زمان بسیار زیاد از شما باعث ایجاد ضرر های مالی بسیار زیادی نیز برای شما می شود.

به همین دلیل است که ما به شما تعمیرگاه تخصصی تهران پلاس را معرفی می کنیم، این تعمیرگاه از کادری بسیار مجرب و حرفه ای تشکیل شده است که می توانند تمام مشکلات موجود در خودرو را بدون کوچک ترین اشتباهی تشخیص داده و در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه اقدام به تعمیر کنند. با مراجعه به این تعمیرگاه شما نیز خیالتان راحت خواهد بود چراکه مطمعن هستید که خودروی شما سریعا و با بهترین کیفیت تعمیر خواهد شد.

برای رفع مشکل خودروی خود و یا انجام سرویس های دوره ای و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران، با کارشناسان ما تماس بگیرید:  ۴۴۵۱۲۹۰۹-۰۲۱

—————————————————————————–

راه های ارتباطی با تهران پلاس

تلفن: ۴۴۵۱۲۹۰۹-۰۲۱

موبایل: ۰۹۱۲۵۷۲۱۳۴۱

اینستاگرام: tehranpluscar@

کانال آپارات تهران پلاس

کانال یوتوب تهران پلاس

—————————————————————————–

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.