تعمیرات تخصصی خودروهای خارجی

تعمیر تخصصی خودروهای خارجی نیازمند داشتن تخصص فوق العاده بالا در زمینه تعمیر خودرو می باشد.
که خوشبختانه امروزه وجود مراکز تعمیر معتبری مانند تهران پلاس باعث شده است تا امکان دسترسی به افراد متخصص و حرفه ای برای تعمیر تخصص‌های خودروهای خارجی به بهترین شکل ممکن به راحتی امکان پذیر شود.

اگر شما هم جزو افرادی هستید که می خواهید به یک مجموعه معتبر و متخصص برای تعمیر تخصصی خودروهای خارجی مراجعه نمایید در این حالت تهران پلاس می تواند مناسب‌ترین گزینه برای انجام این کار باشد.

بهترین تعمیرگاه تخصصی برای تعمیر خودروهای خارجی

امروزه اکثر افرادی که دارای خودروهای خارجی هستند همیشه نگرانی این را دارند که به یک تعمیرگاه متخصص و افراد حرفه‌ای برای تعمیر دسترسی پیدا کنند.

با توجه به اینکه ساختار مدلهای خودروهای خارجی به گونه ای متفاوت تر از خودروهای داخلی است به همین دلیل تنها افرادی که تخصص فوق العاده بالایی در زمینه دارند می‌توانند خودروهای خارجی را به بهترین شکل ممکن تعمیر نمایند که خوشبختانه مرکز تعمیر تهران پلاس با داشتن تجربه بالا باعث شده است تا امکان تشخیص مشکل در تمام بخش‌های خودروهای خارجی به بهترین شکل ممکن امکان پذیر شود.

لازم به ذکر است هزینه‌ای که در رابطه با تعمیر تخصصی خودروهای خارجی دریافت می گردد بسیار مناسب است و به هیچ عنوان دیگر نیازی نیست تا برای تعمیر خودروهای خارجی هزینه‌های گزافی را پرداخت کنید.

و همچنین همیشه نگرانی این را داشته باشید که آیا مشکل به بهترین شکل ممکن شده است یا نه؟ چون تمام خدماتی که در مرکز تعمیرات تخصصی خودروهای خودرو تهران پلاس ارائه می گردد همراه با گارانتی بوده و تمام خدمات به صورت تضمینی انجام می گیرد.

بدین ترتیب هیچگاه مشتریان نگرانی و استرس در رابطه تعمیر صحیح خودروها را ندارند، چون تمام موارد مربوط به برق خودرو، کارشناسی خودرو، تعمیر گیربکس، تعمیر موتور، جلوبندی، صافکاری نقاشی و سایر خدماتی که مربوط به خودرو است به صورت کامل و جامع در این مجموعه ارائه می گردد.

بدین ترتیب تمام افراد به راحتی می‌توانند برای رفع مشکل خودروهای خارجی خود به این مجموعه بی نظیر و حرفه ای مراجعه نمایند.

تعمیرگاه تخصصی خودرو باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

مهمترین موردی که در تعمیرگاه های تخصصی وجود دارد این است که دارای تیم فوق‌العاده حرفه‌ای متخصص باشد که خوشبختانه مرکز تعمیرات تخصصی تهران پلاس با داشتن تیم فوق العاده حرفه ای و کامل باعث شده است تا تمام خدمات مربوط به تعمیر خودرو به صورت یکجا ارائه گردد.

موارد مهم بعدی بحث هزینه می باشد چون این مورد برای رانندگان و مشتریان بسیار حائز اهمیت است.
پس باید هزینه‌ها به گونه‌ای تعیین گردد تا تمام افراد در هر شرایطی امکان پرداخت داشته باشند که خوشبختانه از مهمترین ویژگی‌های مرکز تهران پلاس داشتن تعرفه های مناسب در رابطه با خدمات ارائه شده می باشد.

همچنین لازم به ذکر است که تمام خدماتی که ارائه می گردد همراه با گارانتی می باشد پس مشتریان نباید نگرانی در رابطه با هزینه داشته باشند.

مورد مهم دیگر این است که با توجه به اینکه تیم تعمیر متخصصی که در این مجموعه فعالیت می‌کنند فوق العاده حرفه ای و متبحر هستند، به همین دلیل تمام مشکلات موجود در خودرو با حداقل زمان و خیلی سریع رفع می گردد و دیگر نیازی نیست تا مشتریان منتظر تعمیر خودرو باشند.

اگر شما هم جزو افرادی هستید که به هر دلیلی نیاز به یک مرکز تعمیر تخصصی برای رفع مشکلات خودروهای خود دارید در این حالت می توانید به مجموعه تعمیر تخصصی تهران پلاس مراجعه نمایید.

تعمیرگاه ماشین خارجی

تهران پلاس یکی از تعمیرگاه های ماشین خارجی در تهران می باشد که با ارائه خدمات متنوع در این باره باعث شده است تا تمام افرادی که به گونه دارای خودروهای خارجی هستند و به دنبال افراد متخصص برای رفع مشکلات موجود در بخش های مختلف خودرو مخصوصا در بخش موتور، گیربکس، جلوبندی، برق سیستم قسمت الکترونیکی و سایر قسمت‌ها هستند به راحتی بتوانند به این مجموعه مراجعه نمایند.

با توجه به اینکه تهران پلاس از تجهیزات بروز برای تعمیر خودروها استفاده می‌کند به همین دلیل تشخیص سریع مشکل و رفع عیب خیلی سریع انجام می شود

به گونه‌ای داشتن تجهیزات کامل و جامع باعث شده است تا امکان تعمیر خودروها در سریع‌ترین زمان ممکن امکان پذیر شود.
بدین خاطر است که امروزه اکثر افرادی که در تهران صاحب خودروهای خارجی هستند مراجعه به این مرکز را ترجیح می دهند، چون با توجه به اینکه قیمت قطعات و هزینه تعمیر خودروهای خارجی بسیار زیادتر از خودروهای داخلی است، پس باید تعمیر به وسیله افراد متخصص انجام شود تا در این صورت احتمال بروز خطا به حداقل برسد.

چون کوچکترین خطا در خودروهای خارجی می‌تواند منجر به هزینه‌های بسیار زیاد شود پس باید تمام افرادی که دارای خودروهای خارجی هستند به مراکز تعمیر معتبر مراجعه کنند تا بدین ترتیب بتوانند علاوه بر تعمیر از بروز مشکلات جدی دیگر و هزینه‌های زیادی جلوگیری کنند خوشبختانه با وجود مرکز تعمیر تهران پلاس این مورد به راحتی امکان پذیر شده است.

دلیل برتری تهران پلاس نسبت به مراکز دیگر چیست؟

متاسفانه یکی از اشتباه های رایجی که برخی از رانندگان می‌کنند این است که همیشه به افراد سالخورده‌ای که در مناطق مختلف خدمات تعمیر خودرو را ارائه می‌دهند مراجعه می کنند.

ولی به این موضوع دقت نمی‌کنند که بروز بودن و داشتن تخصص و تبحر و به گونه‌ای آشنایی کامل با سیستم های جدید خودروها و خودروهای بروز به گونه‌ای نیازمند داشتن اطلاعات بروز و به گونه ای ذهن جوان و متخصص می باشد.

و به هیچ عنوان فقط محدود به یک بخش خاص بودن و نداشتن اطلاعات بروز در رابطه با سیستم های جدید خودرو نمی تواند گزینه مناسبی برای تعمیر خودرو باشد.

پس همه شما باید یک مرکز تخصصی که دارای تیم متخصص و حرفه‌ای با دانش بروز تجهیزات کامل و علم بروز در رابطه با سیستم های جدید خودرو دارد مراجعه کنید.

در این حالت امکان تشخیص سریع مشکل به راحتی امکان‌پذیر می‌شود و خیلی راحت می توانید هرگونه مشکلی که در بخش‌های مختلف خودرو وجود دارد را رفع کنید که خوشبختانه تیم تخصصی تهران پلاس با داشتن تمام این موارد گزینه فوق العاده حرفه ای و عالی برای تعمیر خودرو است و بدین ترتیب به راحتی می‌تواند تمام خدماتی که مربوط به تعمیر و تشخیص سریع مشکلات در خودروهای جدید مخصوصا در خودروهای خارجی است را به راحتی انجام دهد.

مجموعه تهران‌پلاس با هدف تعمیرات تخصصی ماشین‌های خارجی کره‌ای، ‌ژاپنی، آلمانی و سایر ماشین‌های لوکس خارجی در تهران فعالیت خود را آغاز کرد.

بی تردید یکی از مهمترین وسایلی که امروزه زندگی ما بدان وابسته است، خودرو می‌باشد. احتمالا برای شما پیش آمده که خودروی سواری شما دچار مشکل شده باشد و الزاما مدتی را بدون خودرو به‌خاطر تعمیر ماشین سپری کرده باشید!

در این چند روزی که خودروی شما در تعمیرگاه قرار متوجه اهمیت وجود ماشین می‌شوید. هزینه‌های اضافی، دردسرها و خستگی‌های بیش از حد از تاثیراتی است که این مدت در زندگی شما نمایانگر می‌شود.

اما با تمام این وجود، مسئله اصلی زمانی است که پس از گذشت مدتی و پس از دریافت خودروی خود متوجه یک موضوع می شوید.

بله، خودروی شما دیگه مثل سابق کار نمی کنه و خودرو شما همچنان مشکل قبلی را دارد و یا حتی در بعضی موارد مشکلات جدیدی برای خودروی شما به‌وجود آمده است.

در این حالت یک مطلب را متوجه می‌شوید: ماشین را باید مجدد به تعمیرگاه ببرید و دوباره همان مسیر گذاشته را سپری کنید اما با یک تفاوت. آن هم اینکه علاوه بر این موارد شما مجدد باید هزینه قبلی را پرداخت نمایید.

از آنجا که تعمیر ماشین خارجی نیازمند دانش و تخصص بیشتری نسبت به خودروهای ایرانی است، این اتفاق برای صاحبین ماشین‌های خارجی به مراتب بیشتر اتفاق می‌افتد.

تهران پلاس | تعمیرگاه تخصصی خودروهای لوکس

تهران پلاس | تعمیرگاه تخصصی خودروهای لوکس

از همین رو مجموعه تهران‌پلاس با هدف تعمیرات تخصصی ماشین‌های خارجی کره‌ای، ‌ژاپنی، آلمانی و سایر ماشین‌های لوکس خارجی در تهران فعالیت خود را آغاز کرد.

تهران‌پلاس از همان ابتدا از بهترین متخصصین و مهندسین و به روزترین تکنولوژی‌ها استفاده کرد تا بتواند در سریع‌ترین زمان و با بالاترین کیفیت خودرو را تحویل مشتری دهد.

 بنا به دلایل زیر می‌توان مجموعه تعمیرگاهی تهران‌پلاس را یکی از برترین مجموعه‌های این صنعت در ایران دانست:

۱- ما آن را سریع‌تر و بهتر انجام می‌دهیم.
۲- بعضی از خدمات ما شامل گارانتی می باشد و با دادن برگه گارانتی، ماشین رو برای شما ضمانت می‌کنیم.
۳- متخصصین و مهندسین آموزش دیده ما از بهترین‌ها در این عرصه هستند که سابقه کاری آن‌ها مشخصا نشان دهنده‌ی همین موضوع در تعمیر ماشین خارجی می‌باشد.

این مرکز در راستای مشتری مداری و با هدف راحتی شما در تمامی نقاط تهران خودروبر رایگان در اختیار مشتری قرار می دهد.

تهران پلاس | تعمیرگاه تخصصی خودروهای لوکس

تهران پلاس | تعمیرگاه تخصصی خودروهای لوکس

مجموعه خدمات ما برای تعمیرات تخصصی ماشین‌های خارجی شامل موارد زیر می باشد:

بخش تعمیر موتور تهران پلاس:

 • تعمیر اساسی موتور شامل یاتاقان زدن و سوختن واشر سرسیلندر و روغن سوزی
 • تعمیر کاتالیزور1
 • عیب‌یابی و تعمیر خام سوزی و بد کار کردن موتور جهت معاینه فنی
 • رفع صدای اولیه‌ی موتور هنگام استارت و روشن کردن موتور
 • تعمیر توربو

بخش تعمیر گیربکس تهران پلاس:

 • تعمیرات اساسی و یا تعویض گیربکس
 • تعمیرات ساعت گیربکس، توربین و رفع تقه‌ی تعویض دنده‌ها و گاز هرز
 • عیب‌یابی و تعمیرات کامپیوتر گیربکس

بخش تعمیرات سیستم تعلیق تهران پلاس:

 • سرویس جلوبندی، تنظیم زاویه‌ی چرخ‌ها و رفع لاستیک سایی
 • تعمیر جعبه فرمان و رفع روغن‌ریزی (با یکسال گارانتی)
 • تعمیر و تعویض کمک‌ها و کمپرسور باد و تنظیم ارتفاع

بخش برق و الکترونیک تهران پلاس:

 • عیب‌یابی و تعمیر سیم‌کشی مطابق نقشه‌های کمپانی
 • عیب‌یابی و تعمیرات یونیت‌ها شامل (ECM، TCM، ABS و …)
 • تعمیرات سان‌روف
 • عیب‌یابی و تعمیرات کروز و رادار و سنسورهای سپر
 • تعویض ترانس و لامپ‌های زنون
 • شارژ و گاز کولر و تعمیر کمپرسور و نشت‌گیری
 • تعمیر و شفاف‌سازی چراغ‌های جلو

بخش صافکاری تهران پلاس:

 • تخصص در صافکاری بدون رنگ
 • تعویض قطعه به صورت فابریک
 • شاسی‌کشی با دستگاه و تعمیر سپر
 • تخصص در امور تیونینگ
 • بستن گیت و تغییر فیس

بخش نقاشی تهران پلاس:

 • رنگ کردن بدنه خودرو بصورت فابریک
 • مات کردن بدنه به‌صورت سه‌بعدی
 • تغییر رنگ رینگ و کلیپر
 • پولیش واکس بدنه
 • قلم‌گیری لیسه‌ای
 • سرامیک و واکس بدنه
 • کارشناسی رنگ خودرو

برای رفع مشکل خودروی خود و یا انجام سرویس های دوره ای و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران، با کارشناسان ما تماس بگیرید:  ۴۴۵۱۲۹۰۹-۰۲۱

-----------------------------------------------------------------------------

راه های ارتباطی با تهران پلاس

تلفن: ۴۴۵۱۲۹۰۹-۰۲۱

موبایل: ۰۹۱۲۵۷۲۱۳۴۱

اینستاگرام: tehranpluscar@

کانال آپارات تهران پلاس

کانال یوتوب تهران پلاس

-----------------------------------------------------------------------------

بالا Call Now Button