عیب یابی و تعمیر برق و سیم کشی خودرو

تعمیر برق خودرو:

برق خودرو و الکترونیک

برق خودرو و الکترونیک از مهمترین بخش خودرو می باشد که باید به وسیله افراد متخصص و حرفه ای بررسی گردد بدین ترتیب پیدا کردن مشکل در سریع ترین زمان ممکن امکان پذیر می شود.
با توجه به اینکه وجود سیستم جرقه زنی باعث روشن شدن موتور می شود و همچنین آپشن های دیگر با برق خودرو کار می‌کنند مخصوصاً در خودروهای جدیدی که به بازار عرضه شده است، سیستم برق و الکترونیک به صورت خاص طراحی شده و به گونه ای در صورت بروز مشکل نیازمند افراد حرفه ای و متخصص است تا مشکل رفع شود.
به همین دلیل در صورت بروز هرگونه مشکل باتری، دینام، سنسور، اکسیژن، انژکتور، شمع خودرو، لامپ ماشین و همچنین چراغ خودرو و بخش‌های دیگری که در رابطه با برق هستند، باید به مراکز تعمیر حرفه ای و معتبر مانند تهران پلاس مراجعه کنید تا بدین ترتیب به مشکلات موجود به بهترین شکل ممکن رفع گردد.

خدمات برق خودرو و الکترونیک

تعمیرات مربوط به برق خودرو و قسمت الکترونیک به بخش وسیعی از اتومبیل مربوط می شود. در واقع سیستم برق خودرو می تواند با مواردی مثل از کار افتادن موتور، وجود مشکل در بخش جرقه زنی و یا از کار افتادن چراغ سقف خورو و همچنین سیستم صوتی، کم شدن قدرت چراغ خودرو ها و یا روشن ماندن همیشگی چراغ های هشدار صفحه کیلومتر شمار و ... همراه باشد.

تمام این موارد می‌تواند نشان از خراب بودن بخشی از برق خودرو باشد.

در صورت بروز هر کدام از موارد یادشده باید به تعمیرگاه‌های تخصص که از افراد متخصص و حرفه ای برای ارائه خدمات استفاده می‌کنند مراجعه نمایید که از آن جمله آنها می‌توان به تعمیرگاه تهران پلاس اشاره کرد که با ارائه خدمات متنوع و کامل در رابطه با برق خودرو و همچنین الکترونیک باعث شده است تا بسیاری از مشکلات رانندگان به بهترین شکل ممکن رفع گردد.

سیستم برق خودرو

بخش برق خودرو یکی از مهمترین بخش ها در خودرو می باشد که بروز کوچکترین مورد و اختلالی در این سیستم باعث می شود تا خودرو روشن نگردد.

عملکرد در خودروها به این صورت است که انرژی های شیمیایی با استفاده از سیستم برق به انرژی الکتریکی تبدیل می گردد. در واقع نبود برق و یا بروز اختلال در سیستم برق خودرو باعث میگردد تا بخش‌های مختلف خودرو به درستی کار نکند و با توجه به اینکه امروزه امکانات و ویژگی‌های خاصی در تمام خودروها لحاظ شده است که همگی به برق مربوط می‌شوند.

به همین دلیل داشتن شناخت کافی در رابطه با قطعات سیستم برق خودرو مانند دینام، شمع باتری و انژکتور می‌تواند باعث شود تا مشکلی که ممکن است در سیستم بر وجود داشته باشد تشخیص داده شود.

پس همیشه باید برای تعمیر مشکل و جلوگیری از بروز مشکلات دیگر به مراکز تعمیر متخصص و حرفه ای مانند تهران پلاس مراجعه نمایید.

تا بدین ترتیب بتوانید از بروز مشکلات جلوگیری کنید و با توجه به اینکه باتری یکی از مهمترین بخش ها برای روشن شدن خودرو می باشد وقتی که استارت به درستی عمل نمی کند در نتیجه خودرو روشن نمی گردد.
پس تاثیر باتری در عملکرد صحیح خودرو فوق العاده مهم و ضروری می باشد.

مزیت های مراجعه به مرکز تعمیر تخصصی تهران پلاس چیست؟

تمام مشکلات خودرو از بخش برق خودرو گرفته تا قسمت الکترونیک موتور و تمام بخش های دیگر به صورت کامل بررسی شده و در صورت بروز هر گونه مشکل به راحتی تعمیر می گردد.
می توانید از لحاظ هزینه صرفه جویی نمایید و تمام خدمات ارائه شده در این مرکز دارای مناسب ترین قیمت می باشد.
دیگر مشتریان هیچگونه نگرانی در رابطه با تعمیر صحیح دستگاه نخواهند داشت، تهران پلاس برترین و بهترین مراکز تعمیر خودرو در تهران می باشد که با داشتن تیم فوق العاده حرفه ای و متخصص خدمات فوق العاده عالی و با کیفیتی را به مشتریان ارائه می دهد.
می توانید از لحاظ زمانی صرفه جویی کنید و دیگر نیازی نیست تا به دنبال مراکز تعمیر متخصص و حرفه ای باشید چون با وجود تهران پلاس دیگر نیازی به پیدا کردن تعمیرکاران در زمینه‌های مختلف نیست چون تمام خدمات مربوط به تعمیر خودروهای داخلی و خارجی به صورت کامل در این مجموعه ارائه می گردد.

بهترین مرکز تعمیر برق خودرو و الکترونیک

تهران پلاس بهترین و برترین مراکز تعمیر تخصصی خودروهای داخلی و خارجی می باشد که با ارائه خدمات مختلف مانند کارشناسی خودرو خارجی، برق خودرو و الکترونیک، تعمیر کمک بادی، تعمیرات تخصصی خودروهای خارجی، تعمیر موتور خودرو، تعمیر گیربکس، تعمیر جلوبندی، صافکاری و نقاشی و همچنین موارد دیگر آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با جزئیات موارد ارائه شده می توانید به وبسایت تهران پلاس مراجعه نمایید و همچنین برای دریافت وقت و به گونه‌ای صرفه جویی از تلف شدن وقت میتوان از بخش پذیرش آنلاین اقدام به رزرو وقت کرد.

این مرکز جزو بهترین و معتبرترین مراکز تعمیر خودرو در ایران می باشد که با ارائه تمام خدمات مربوط به خودرو به صورت یکجا و و زیر نظر افراد فوق العاده حرفه ای و متخصص آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد.

اگر شما هم جزو افرادی هستید که می خواهید برای همیشه تعمیر خود را از جوانب مختلف را به یک مجموعه معتبر بسپارید و همچنین در هزینه صرفه جویی کنید در این حالت مراجعه به تعمیرگاه تخصصی تهران پلاس می‌تواند مناسبترین و بهترین گزینه باشد.

تمام خدمات ارائه شده در این مجموعه زیر نظر افراد متخصص و حرفه ای انجام می گردد، بدین ترتیب دیگر مشتریان و رانندگان هیچگونه نگرانی در رابطه با تعمیر صحیح خودروها نخواهند داشت بدین ترتیب می توانید تا حد زیادی از صرف هزینه های زیاد جلوگیری کرد و بتوان با کمترین هزینه تعمیر خودرو را انجام دهید به این ترتیب می توانید بیشترین بازدهی را از خود رو دریافت کنید بدون اینکه نگرانی در رابطه با وجود مشکلات جدی به خاطر عدم تعمیر صحیح دستگاه داشته باشید.

تهران پلاس دارای بخش عیب یابی و تعمیرات برق خودرو به نام بخش “برق تخصصی” است.

سیستم برقی و باتری خودرو از جمله قسمت های مهم و تاثیرگذار خودرو هستند. خودرو توسط سیستم جرقه زنی موتور روشن می شود و کامپیوتر خودرو که وظیفه کنترل و تنظیم میزان سوخت، افزایش امنیت و برخی امکانات رفاهی در خودروهای مدل بالاتر را بر عهده دارد با برق کار می کند.

سیستم روشنایی و راه اندازی اولیه خودرو نیز به نیروی برق نیاز دارد. بنابراین خودروی شما از لحظه روشن شدن تا انتهای مسیر و قفل شدن و استفاده از دزدگیر با سیستم برق سر و کار دارد.

از جمله اصلی ترین قطعات برقی خودرو شامل باتری و دینام، سنسور اکسیژن، کویل، انژکتور، وایر شمع، کامپیوتر خودرو، لامپ ماشین، چراغ های خودرو و غیره است. باتری منبع اصلی تامین نیروی برق خودرو بوده و دینام وظیفه شارژ مجدد باتری را برعهده دارد.

تعمیرات برق خودرو به بخش وسیعی از خرابی های اتومبیل مربوط می شود. برخی از علائم مربوط به خرابی سیستم برق خودرو، از کار افتادن ناگهانی موتور به دلیل اشکال در سیستم جرقه زنی، از کار افتادن چراغ سقفی و سیستم صوتی، ضعیف شدن چراغ های خودرو، روشن شدن چراغ هشدار در کنار صفحه کیلومتر شمار، افت ولتاژ هنگام آمپر کشیدن باتری، دیر روشن شدن خودرو و نشتی اسید باتری می باشند.

برق خودرو

برق خودرو

پرسنل مجرب

تهران پلاس با بهره گیری از پرسنل مجرب و ماهر که مهارت های فنی لازم را دارا بوده و توانایی درک نقشه های سیم کشی خودرو های مختلف را دارند و همچنین با اقداماتی از قبیل استفاده از سیستم های کامپیوتری عیب یابی در خودروهای جدید، بررسی و تست قسمت های الکتریکی، تعمیر و تعویض قطعات برقی خودرو، استفاده از نمودارهای برق خودروهای خاص جهت یافتن نقاط آسیب دیده و آزمایش نهایی پس از تعمیر، خدمات کامل و مطمئنی را در زمینه تعمیرات برق خودرو به مراجعین ارائه می نماید.

در عین حال می تواند در مورد تعمیرات تخصصی سیستم های تهویه، آینه های برقی، سیستم های صوتی و تصویری، سانروف و سقف پانوراما، رفع مشکلات کروز کنترل و رادار، تعویض داشبورد و قفل مرکزی خودروهای لوکسی همچون بنز، پورشه، بی ام و، آئودی، تویوتا و غیره به شما کمک نماید.

تعمیر ecu , تعمیر ecm , تعمیر bcm , تعمیر tcm

تعمیر ecu , تعمیر ecm , تعمیر bcm , تعمیر tcm , تعمیر تخصصی ecu

ایسیو یا کامپیوتر خودرو قطعه ای الکترونیکی است، به معنای واحد کنترل الکترونیکی (Electronic Control Unit) که وظیفه اش کنترل و هماهنگی بخش های مختلف یک خودروی می باشد.

هر ECU دارای تعدادی سنسور می باشد که در قسمت های مختلف خودرو و موتور قرار داشته و اطلاعاتی را در رابطه با نحوه کارکرد خودرو به ECU مخابره می نماید.

همچنین برخی سنسورها نیز با دستور مستقیم کامپیوتر خودرو عمل کرده و در صورتی که کامپیوتر درست کار نکند، این سنسور ها از کار خواهند افتاد.

هر چه تعداد این سنسورها بیشتر باشد، مسلماً کامپیوتر درک بهتری از شرایط موتور پیدا کرده و می تواند شرایط بحرانی کارکرد موتور را بهتر تشخیص دهد.

خدمات برق خودرو تهران پلاس

خدمات برق خودرو تهران پلاس

خدمات قابل ارائه توسط تهران پلاس:

 • تعمیر انواع ایسیو ECU ماشین های خارجی
 • تعمیر تخصصی ecu
 • تعمیر tcm
 • تعمیر انواع ای سی ام ECM
 • تعمیر انواع مدار کنترل گیربکس
 • تعمیر مدار کنترل پارک
 • تعمیر مدار کولر
 • تعمیر مانیتور
 • تعمیر bcm
 • تعمیر یونیت کنترل های هیدرولیک
 • تعمیر برد کیلوکتر
 • و تمامی مدار های الکترونیکی موجود در خودرو
 • پروگرام و برنامه ریزی ایسیو
 • ساخت و مونتاژ مدار های ماشین های خارجی

تعمیر سانروف

تعمیر سانروف، تعمیر تخصصی پرده بغل، تعمیر تخصصی پرده عقب، تعمیر تخصصی کروک و سقف پانوراما خودروهای هیوندا، کیا، تویوتا، لکسوس، پورشه، بنز، بی ام و، مازراتی و… رفع انواع ایرادات از قبیل باز و بست شدن نصفه، عدم باز یا بسته شدن، عدم فلپ، چکه آب، گرفتگی آبراهه و سرویس مجرای خروج آب، صداگیری سقف.

سانروف (یا مون روف) ماشین شما، یک مکان اولیه برای نفوذ و تراوش به نظر می رسد؛ با این حال، قبل از این که ماشین خود را با نوار مجلل رنگ کنید یا تمام کارها را با سیلر سیلیکون انجام دهید، مهم است که بدانید چگونه سقفش کار می کند.

تعمیر سانروف

تعمیر سانروف

خدمات مجموعه تعمیرگاهی تهران پلاس به شرح ذیل می باشد:

 • تعمیر تخصصی سانروف انواع اتومبیل
 • نصب تخصصی انواع سانروف با ضمانت
 • تعمیر قطعات انواع سانروف
 • ساخت و تولید قطعات انواع سانروف
 • صداگیری و آب بندی انواع سانروف و پانوراما
 • تعمیرات پرده انواع سانروف
 • تعمیر تخصصی پرده بغل
 • تعمیرات تخصصی کروک
 • تعمیرات سانروف
 • تعمیر تخصصی پرده عقب
 • تعمیرات پرده عقب و پرده بغل خودرو
 • تعمیر تخصصی کروک

تعمیر ایربگ

تعمیرگاه ایربگ : تعمیر سیمکشی ایربگ، تعویض ایربگ، راه اندازی دوباره، تعمیرات تخصصی یونیت ایربگ، جمع کردن ایربگ

تعویض سیم کشی ایربگ ( تعمیرات سیم کشی ایربگ ):

تعمیرات سیم کشی ایربگ: سیمکشی ایربگ حساسیت خاصی دارد و در صورت بالا پایین شدن ولتاژ امکان باز شدن ایربگ وجود دارد در صورت نیاز به تعمیر سیم کشی ایربگ، درخواست خود را ثبت نمایید. بسیاری مواقع سیم کشی ایربگ میسوزد و برای همین بایستی تعویض گردد.

تعمیرات یونیت ایربگ: برد الکترونیکی ایربگ پس از تصادف از نظر برنامه ای بصورت CRASH در می آید ، پس با برنامه ریزی مجدد توسط تعمیرگاه ایربگ آن را به اصطلاح خام و دوباره آماده عمل میکنیم

هزینه تعمیرات ایربگ: این یک موضوع گسترده است و با توجه به نوع ماشین و اینکه آیا کمربند ها عملکرده اند و یا اینکه ایربگ استوک نیاز است یا نو، متفاوت خواهد بود.

تعمیر ایربگ

تعمیر ایربگ

خدمات قابل ارائه توسط تهران پلاس:

 • تعمیر یونیت ایربگ ( سخت افزار )
 • تعمیرات برنامه ای ایربگ
 • تعمیر فلت ایربگ
 • ریست ایربگ
 • تعویض ایربگ
 • تعویض کمربند یا پیش کشنده
 • نصب شبیه ساز برای جلوگیری از تعویض کمربند
 • تعمیر مودول ایر بگ ( ماژول )
 • داخلی ، خارجی ، سنگین ، سبک
 • جمع کردن ایربگ

تعمیر فرمان برقی

فرمان الکتریکی: این نوع فرمان مشابه هیدرولیکی آن عمل می کند ولی از لحاظ ساختار متفاوت بوده و دارای مزایای زیادی نسبت به نوع هیدرولیکی است.

تهران پلاس با توجه به علاقه ایرانیان به استفاده از خودروهای خارجی، خدمات خود را برای خودروهای هیوندا، کیا، بنز، بی ام و، پورشه، مازراتی، تویوتا، نیسان، آئودی، فولکس واگن، و … به صورت حرفه‌ای انجام می‌دهد. بهره‌گیری از مهندسین و متخصصین زبده و استفاده از تکنولوژی روز دنیا از خصوصیات بارز تهران پلاس است. این مجموعه تمامی تعمیرات خودرو های فوق شامل تعمیر فرمان برقی را با بهترین کیفیت ارائه می‌دهد.

تعمیر فرمان برقی

تعمیر فرمان برقی

مزایای فرمان الکتریکی نسبت به فرمان هیدرولیکی:

۱- حذف پمپ هیدرولیک (pump) وچرخ (pulley)
۲- حذف شیرهای کنترل (valve) و لوله های رابط
۳- حذف تسمه ها بین پمپ هیدرولیک و موتور اتومبیل (belt)
۴- حذف جک هیدرولیک (hydraulic jack) و روغن هیدرولیک
۵- وزن کم نسبت به هیدرولیکی
۶- تغییرات کمتر در قسمت مکانیکی فرمان هنگام طراحی فرمان الکتریکی نسبت به هیدرولیک
۷- عدم کمک (Assist ) فرمان در هنگام عدم ورود گشتاور در فرمان الکتریکی ،به عبارت دیگر زمانی که گردشی در فرمان داده شود ،قسمت الکتریکی وارد عمل می گردد .
۸- فرمان الکتریکی به صورت Safe Fail است. چنانچه قسمت الکتریکی به دلایلی از کار افتد، قسمت مکانیکی فرمان می تواند به کار ادامه دهد.
۹- مقداری انرژی مصرفی در فرمان الکتریکی ، حدود یک ششم انرژی مصرفی در فرمان هیدرولیک است. به عبارت دیگر به مقدار ۸۵ % در انرژی مصرفی فرمان الکتریکی نسبت به هیدرولیک صرفه جویی میشود.
۱۰ -کاهش حجم و اندازه نسبت به هیدرولیک
۱۱ -مستقل بودن از موتور خودرو
۱۲ -کاهش قابل ملاحظه زمان مونتاژ
۱۳ -افزایش قابل ملاحظه عمر موثر نسبت به فرمان هیدرولیکی
۱۴ -قابلیت ایمنی بالا در شرایط بحرانی
۱۵ -استفاده از یک نوع فرمان الکتریکی در چندین خودروی متفاوت، به عبارت دیگر یک نوع طراح

مشکلات احتمالی فرمان الکتریکی

خطا بر روی سنسور ترک
سفت شدن فرمان و نداشتن خطا در یونیت
سفت شدن فرمان و داشتن خطا در یونیت
خطای مربوط به موتور برقی فرمان
خطای مربوط به سنسور زاویه فرمان

 

تعمیر ترمز abs, تعمیر ترمز esp

امروزه سیستم‌های مختلفی روی خودرو نصب می‌شوند که می‌توانند راحتی و امنیت خودرو را به صورت چشمگیری افزایش دهند.

یکی از این سیستم‌ها که احتمالا اسم آن را زیاد شنیده‌اید و روی بسیاری از خودروهای روز دنیا نصب شده‌ است، سیستم ESP می‌باشد.

در حقیقت ESP مخفف Electronic Stability Program است که برای بالابردن پایداری خودرو رو آن نصب می‌شود.
این تکنولوژی زمانی که متوجه می‌شود کنترل از دست راننده خارج شده سعی می‌کند با کنترل کردن فرمان و در بعضی موارد ترمزها و حتی کم کردن نیروی پیشرانه،

کنترل از دست رفته خودرو را برگرداند و به راننده کمک کند مسیر خود را به راحتی و بدون لغزش طی کند.

جالب است بدانید که بر اساس تحقیقی که صورت گرفته، با استفاده از سیستم ESP، یک سوم از تصادف‌ها کاسته می‌شود که نشان‌دهنده اهمیت این سیستم در کنترل و امنیت خودرو است.

اگر بخواهیم بطور خلاصه بگوییم که این سیستم چطور کار می‌کند، باید گفت که سیستم ESP به صورت مداوم در حال بررسی وضعیت رانندگی هنگام حرکت خودرو است

و کنترل می‌کند که آیا خودرو به همان سمتی می‌رود که راننده قصد دارد یا خیر!

به طور مثال اگر خودرویی روی یخ در حال لیز خوردن باشد و راننده نتواند به سمتی که قصد دارد بپیچد، این سیستم وارد کنترل شده و به کمک ترمزهای جداگانه برای هر چرخ و کنترل فرمان و گشتاور پیشرانه، سعی می‌کند

تا خودرو را به سمتی که راننده قصد دارد، هدایت کند.

البته این سیستم می‌تواند روی هر سطحی اعم از خشک و یا یخ‌زده کار کند و عملکرد آن به لیز خوردن روی جاده‌های خیس منتهی نمی‌شود.

سیستم‌های ESP ای که امروزه روی خودروها نصب می‌شوند بسیار پیشرفته می‌باشند و شاید آنقدر خوب عمل کنند که بدون اینکه راننده متوجه شود،

کنترل خودرو را حفظ کند و راننده احساس کند که خودش چنین مهارتی در رانندگی دارد!

جالب است بدانید که این سیستم در کمپانی‌های مختلف، نام‌های مختلفی دارد.

به طور مثال آلفارومئو به آن VDC، ب‌ام‌و به آن DSC، فراری به آن CST و لکسوس به آن VDIM می‌گوید

اما همگی آن‌ها در مفهوم، کار ESP را کرده و به پایداری خودرو در شرایط مختلف کمک می‌کنند.

تعمیر ترمز abs

تعمیر ترمز abs

لیست خدمات تهران پلاس
تعمیر یونیت SBC در خودرو بنز
تعمیرات تخصصی ترمز abs
تعمیر esp
تعمیر پمپ ترمز برقی در خودروهای تویوتا و لکسوس
مانند پمپ ABS لندکروز و لکسوس GS 430 و لکسوس LS 460 و پمپ ای بی اس ( ABS ) تویوتا پرادو
تعمیر بلوک ABS جنسیس
تعمیر ترمز esp
تعمیر پمپ ABS آزرا و توسان و سوناتا و سراتو و اسپورتیج و IX35 و گرنجور
تعمیر بلوک یا پمپ ABS ( ای بی اس ) مزدا

از دیگر موارد تعمیرات سیستم ترمز پارک یا EPB یا ترمز دستی برقی می باشد. که در موارد زیر قابل انجام است:

تعمیر ترمز دستی برقی ( EPB ) جنسیس
تعمیر EPB پورشه کاین و پانامرا
تعمیر ترمز دستی برقی انواع پورشه ( کاین و پانامرا و ماکان )
تعمیر ترمز دستی بی ام و X6
و تعمیرات EPB انواع خودروهای دارای ترمز پارک برقی

تعمیر ترمز دستی برقی epb

ترمز دستی برقی از اوایل قرن ۲۱ برای نخستین بار بر روی آئودی A8 استفاده شد

و این تکنولوژی گسترش یافت و ابتدا بر روی دیگر محصولات آئودی تا سال ۲۰۰۹ استفاده گردید.

اکنون اکثریت تولید کنندگان ماشین مانند هوندا، جگوار، فولکس واگن و کارخانجات ماشین سازی زیر مجموعه اش، کیا، هیوندای و… از سیستم ترمز دستی الکترونیکی بر روی ماشین های خود بهره می برند.

در سیستم ترمز دستی مکانیکی که در بعضی ماشین ها به صورت اهرم دستی است.

و در بعضی دیگر به صورت اهرم پایی می باشد یک کابل را که به لنت های عقب متصل است درگیر میکند اما در سیستم ترمز الکترونیکی عملکرد متفاوت است.

دو نوع سیستم ترمز دستی الکترونیکی داریم که در ادامه آن را برای شما شرح می دهیم.

نوع اول ترمز دستی الکترونیکی مانند نوع مکانیکی دارای کابل است.

اما با این تفاوت که وقتی راننده دکمه ترمز دستی الکترونیکی را فشار می دهد یک یا دو موتور برقی کار دست راننده را انجام می دهد و کابل را می کشد و لنت های عقب را درگیر می کند.

در ماشین هایی که این نوع ترمز دستی الکترونیکی را دارا می باشند یک چیپ الکترونیکی وجود دارد که شروع حرکت ماشین در سر بالایی را کنترل می کند که این سیستم را به اختصار HSA می نامند.

در نوع دوم سیستم ترمز دستی برقی هیچ نوع کابلی وجود ندارد و ترمز دستی توسط موتور های برقی جاسازی شده

در کالیپر ترمز عقب عمل درگیر کردن ترمز دستی را به صورت الکترونیکی انجام می دهد.

اغلب در این سیستم در ماشین های اتوماتیک زمانی که گیربکس را در حالت D یا حرکت قرار می دهید.

ترمز دستی به صورت خودکار غیر فعال میگردد و آزاد می شود.

بنابراین اگر راننده فراموش کند که دستی را آزاد کند،خودرو به صورت اتوماتیک ترمز را آزاد می کند.

تعمیر ترمز دستی برقی

مشکلات رایج در سیستم های ترمز دستی برقی
مشکلاتی که بیشتر در تعمیر ترمز دستی برقی یونیت EPB دیده شده.

یکی از موتورهای ترمز دستی برقی عمل نمی کند.
هر دو موتور ترمز دستی چپ و راست عمل نمی کند.
موتورها فقط در یک جهت عمل میکند(دستی آزاد نمی شود. دستی فقط فعال می شود)
مشکل در بخش کلید فعال سازی ترمز دستی

-----------------------------------------------------------------------------

راه های ارتباطی با تهران پلاس

تلفن: ۴۴۵۱۲۹۰۹-۰۲۱

موبایل: ۰۹۱۲۵۷۲۱۳۴۱

اینستاگرام: tehranpluscar@

کانال آپارات تهران پلاس

کانال یوتوب تهران پلاس

-----------------------------------------------------------------------------

بالا Call Now Button