تعمیرگاه تخصصی تهران پلاس
تهران پلاس / تعمیر گیربکس / تعمیر گیربکس لکسوس ls460

تعمیر گیربکس لکسوس ls460

تعمیر موتور لکسوس RX350

خدمات ارائه شده در مجموعه تعمیرگاهی تهران پلاس فقط مختص به خودروهای خارجی است.

از پذیرفتن خودروهای ایرانی معذوریم. لطفا تماس نگیرید.

تعمیر گیربکس لکسوس ls460

تعمیرگاه گیربکس لکسوس ls460

ویژگی های خودرو لکسوس ls460

لکسوس ls460لوکس ترین سدان لکسوس است. نسخه ۴۶۰ AWD مجهز به یک موتور ۴.۶ لیتری V8 با قدرت ۳۶۰ اسب بخار است که با یک گیربکس هشت سرعته اتوماتیک جفت می شود. لکسوس ls460گواهینامه SULEV (خودروی فوق العاده کم آلایندگی) را دریافت کرد و فقط با فاصله بین دو محور بلند در بازار عرضه می شد. جدید برای سال ۲۰۰۹، هر دو سدان می توانند به سیستم تمام چرخ متحرک مجهز شوند. مدل های پایه فوق العاده مجهز بودند، و همچنین لیست گسترده ای از ویژگی های اختیاری در دسترس است.

اگرچه یک لکسوس LS مدل ۱۹۹۶ میلیون ها مایل را طی کرد، اما یک لکسوس معمولی حداقل ۲۵۰۰۰۰ مایل دوام خواهد آورد که ۳۰۰۰۰۰ مایل معمول است تا زمانی که تعمیر و نگهداری منظم انجام شود.پیروی از توصیه های سازنده برای تعمیر و نگهداری منظم، کلید رسیدن به حداکثر مایل از لکسوس است.

لکسوس ls460 چند سال عمر می کند؟

اگر یک لکسوس طبق دستورالعمل های سازنده تعمیر و نگهداری منظم داشته باشد و به صورت محافظه کارانه رانندگی شود، یک لکسوس بین ۱۷ تا ۲۰ سال عمر می کند.

آیا لکسوس ls460 قابل اعتماد است؟

لکسوس یک برند خودروی لوکس بسیار قابل اعتماد در نظر گرفته می شود. این برند همواره به عنوان قابل اعتمادترین برندهای خودروهای لوکس رتبه بندی می شود، که جای تعجب نیست، زیرا لکسوس توسط تویوتا ساخته می شود که مدت ها به دلیل ساخت خودروهای قابل اعتماد شهرت داشت.لکسوس هر سال از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۷ جایزه اعتماد پذیری JD Power را دریافت کرد.در مقاله ای در نوامبر ۲۰۲۰، US News and World Reports به لکسوس امتیاز ۷۱ از ۱۰۰ را برای قابلیت اطمینان داد و در جایگاه سوم معتبرترین برند قرار گرفت و برند مادرش تویوتا در رتبه دوم قرار گرفت.

از دیگر مدل‌های غیرقابل اعتماد لکسوس می‌توان به ES 350 با مشکل ترک خوردگی یا ذوب شدن داشبورد و RX 330 اشاره کرد که شکایت‌هایی در مورد ترک خوردگی داشبورد دریافت کرد.

چه مقدار مسافت پیموده شده برای لکسوس در نظر گرفته می شود؟

مسافت پیموده شده برای لکسوس بیش از ۱۵۰۰۰۰ مایل است، زیرا مدل های لکسوس به طور معمول از نشانگر ۱۰۰۰۰۰ مایلی عبور می کنند و تا زمانی که مالک آن تعمیر و نگهداری منظم را انجام دهد می توانند ۱۰۰۰۰۰ مایل دیگر را طی کنند.

یک لکسوس ls460مستعمل با مسافت کمتر از ۱۵۰۰۰۰ مایل در کیلومترشمار ممکن است ۱۰۰۰۰۰ مایل دیگر را در خود داشته باشد، اگر سابقه تعمیر و نگهداری خودرو ثابت باشد.

لاستیک های لکسوس ls460 چقدر عمر می کنند؟

تایرهای لکسوس ls460با کارایی بالا کارخانه اصلی معمولاً کمتر از ۱۵۰۰۰ مایل عمر آج دارند.بااین حال، مدل‌های لکسوس می‌توانند از لاستیک‌های بادوام‌تر تولیدکنندگانی مانند میشلین و بریجستون استفاده کنند.

باتری لکسوس ls460 چقدر عمر می کنند؟

خودروهای لکسوس ls460با سه نوع باتری بنزینی، دیزلی و هیبریدی کار می کنند.باتری های مدل بنزینی و دیزلی ۳ تا ۶ سال عمر می کنند. آب و هوای بسیار گرم یا سرد عمر باتری لکسوس را کاهش می دهد، همچنین رطوبت بالا که می تواند پایانه های باتری را پیر کند.لکسوس اخیراً ضمانت باتری های هیبریدی مجهز به مدل های ۲۰۲۰ و سال های بعد را تمدید کرده است.اولین لکسوس تمام الکتریکی در سال ۲۰۲۲ وارد بازار آمریکا خواهد شد.

موتور لکسوس ls460چقدر عمر می کنند؟

موتورهای لکسوس معمولاً عمر خودرو را از ۱۵۰۰۰۰ مایل تا ۳۰۰۰۰۰ مایل ادامه می دهند.با نگاه محافظه کارانه، این ۱۰ تا ۲۰ سال است. موتورهای لکسوس ۷۲ ماه یا ۷۰۰۰۰ مایل گارانتی دارند.

مانند همه وسایل نقلیه، تعمیر و نگهداری منظم و رانندگی دقیق عمر موتور لکسوس شما را طولانی تر می کند.

آیا لکسوس ls460پس از ۱۰۰ هزار مایل کارایی کافی را دارد ؟

دارندگان لکسوس به طور معمول ۱۵۰۰۰۰ مایل مسافت طی می کنند و به طور منظم بیش از ۲۰۰۰۰۰ مایل را طی می کنند، بنابراین یک لکسوس ۱۰۰K احتمالاً مایل های زیادی باقی مانده است، تا زمانی که رانندگان قبلی خودرو را مطابق با استانداردهای Lexus نگهداری کرده باشند.

به طور طبیعی، آب و هوای معمولی و شرایط جاده ای که یک وسیله نقلیه معمولاً در آن رانندگی می شود، بخش بزرگی از وضعیت کلی یک لکسوس است.بسته به میزان تعمیر و نگهداری، لکسوسی با ۱۵۰۰۰۰ مایل رانندگی در محیطی پر از چاله‌ها، نمک جاده و زمستان‌های تلخ ممکن است در شرایط بدتری نسبت به یک لکسوس ۱۵۰۰۰۰ مایلی که در آب و هوای معتدل‌تر رانندگی می‌کند، باشد.

 

تعمیر گیربکس لکسوس ls460

سرویس و تعمیر دوره ای گیربکس لکسوس ls460

با نگهداری منظم، مناسب و عادات رانندگی محافظه کارانه، یک لکسوس ls460می تواند بین ۲۵۰۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰۰ مایل دوام بیاورد. اگر به طور متوسط سالانه ۱۵۰۰۰ مایل رانندگی کنید، لکسوس ۱۷ و ۲۰ سال عمر می کند. یکی از بخش های حساسی مراقبت و نگهداری از گیربکس لکسوس ls460سرویس دوره ای و منظم خودرو طبق زمان بندی مشخص شده توسط برند لکسوس است، این زمان بندی در دفترچه ی راهنمای همراه خودرو عرضه می شود و براساس میزان مسافت طی شده مشخص شده است، حتی اگر در این زمان احساس کردید که گیربکس سالم است و همچنان روغن گیربکس تمیز و سالم است باز هم برای سرویس دوره ای مراجعه کنید. سالم بودن روغن گیربکس دلیلی بر تاخیر در امر سرویس گیربکس نیست.

با توجه به اینکه برند لکسوس در ایران نماینده رسمی و قانونی ندارد، افراد کمی نسبت به گیربکس لکسوس و بخش های مختلف آن دانش و آگاهی کافی را دارند به همین دلیل است که عموما افراد سرویس دوره ای گیربکس لکسوس ls460و سایر بخش های خودرو را فراموش می کنند. تهران پلاس مرکز تخصصی تعمیر، تعویض و رفع انواع مشکلات گیربکس لکسوس ls460 در ایران است ، تکنسین های تهران پلاس در ابتدا مشکل ایجاد شده در گیربکس را بررسی و علت یابی می کنند سپس به کم جدیدترین امکانات و تجهیزات مشکل ایجاد شده در گیربکس را برطرف می کنند.

تمامی خدامت در تهران پلاس توسط افراد مجرب و آموزش دیده ارائه می شود همچنین برای آرامش خاطر مشتریان گرامی تمامی کارها همراه با ضمانت نامه ارائه می شوند.

در این مقاله خودروی لکسوس ls460 و نکات مهم در ارتباط با کرایی و کیفیت این خودرو را بررسی کردیم.

برای رفع مشکل خودروی خود و یا انجام سرویس های دوره ای و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران، با کارشناسان ما تماس بگیرید:  ۴۴۵۱۲۹۰۹-۰۲۱

—————————————————————————–

راه های ارتباطی با تهران پلاس

تلفن: ۴۴۵۱۲۹۰۹-۰۲۱

موبایل: ۰۹۱۲۵۷۲۱۳۴۱

اینستاگرام: [email protected]

کانال آپارات تهران پلاس

کانال یوتوب تهران پلاس

—————————————————————————–

خدمات ارائه شده در مجموعه تعمیرگاهی تهران پلاس فقط مختص به خودروهای خارجی است.

از پذیرفتن خودروهای ایرانی معذوریم. لطفا تماس نگیرید.

اشتراک گذاری مطلب:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
تهران پلاس

morteza

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.