تعمیرگاه تخصصی تهران پلاس
تهران پلاس / تعمیر گیربکس / تعمیر گیربکس اتوماتیک تویوتا | ضمانت طلایی بی قید و شرط یک ساله | تعمیرگاه تهران پلاس

تعمیر گیربکس اتوماتیک تویوتا | ضمانت طلایی بی قید و شرط یک ساله | تعمیرگاه تهران پلاس

خدمات ارائه شده در مجموعه تعمیرگاهی تهران پلاس فقط مختص به خودروهای خارجی است.

از پذیرفتن خودروهای ایرانی معذوریم. لطفا تماس نگیرید.

تعمیر گیربکس اتوماتیک تویوتا

بهترین محل تعمیر گیربکس اتوماتیک تویوتا کجاست؟ چه مراکزی خدمات تعمیر گیربکس اتوماتیک تویوتا را در تهران ارائه میدهند؟ چه مواردی مشخص کننده هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک تویوتا میباشد؟ و بهترین محل برای رفع مشکلات گیربکس اتوماتیک تویوتا در تهران کجا می باشد؟ این سوالات جزو موارد بسیار مهم و حساسی هستند که اکثراً از طرف مشتریان پرسیده می شوند

و هدف کلی ما در این محتوا معرفی بهترین و مجهز ترین مرکز تعمیر گیربکس اتوماتیک تویوتا در تهران می باشد.

برای کسب اطلاعات کامل در این باره تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

تعمیر گیربکس تویوتا

تعمیر گیربکس تویوتا

تعمیر گیربکس تویوتا

اکثریت قریب به اتفاق گیربکس های تویوتا بسیار قابل اعتماد هستند و اغلب اگر به موقع و درست تعمیر و سرویس شوند مدت زیادی به خوبی کار می کنند و مشکلی در خودرو ایجاد نخواهد شد. تعمیر گیربکس اتوماتیک تویوتا با توجه به کارکرد گیربکس در خودرو و نقشی که در سلامت خودرو دارد اهمیت بالایی دارد و باید توسط افراد کارآزموده و حرفه ای انجام شود.

به احتمال زیاد شما با نحوه عملکرد یک گیربکس اتوماتیک استاندارد آشنا هستید. یک گیربکس چهار سرعته اتوماتیک تویوتا کرولا دارای چهار دنده است که هر کدام با سرعت موتور و خودرو متفاوتی مطابقت دارد، به این معنی که برای رسیدن به حداکثر سرعت باید هر چهار دنده را تغییر دهید. در نتیجه، هر بار که به دنده بالاتر می روید، احساس «پرش» می کنید. این مشکل در مدل های بعدی خودرو تویوتا با ارتقای گیربکس و فناوری داخلی آن رفع شده است.

پرش خودرو به هنگام تغییر دنده می تواند به دلیل تعیمرات اشتباه بر روی گیربکس تویوتا و اتصالات نامنظم و یا مشکل در چرخ دنده ها ایجاد شود به همین دلیل است که افراد اعلام می کنند گیربکس را برای تعویض روغن به تعمیرگاه گیربکس تویوتا برده اند اما پس از آن با تغییر دنده خودرو دچار پرش می شود این عامل نشان می دهد فرد تجربه ی کافی نداشته و در حین تعویض روغن مشکلی در گیربکس به وجود آمده است.

یکی از مزیت‌های گیربکس متغیر پیوسته تویوتا، شتاب سریع است. با یک دور موتور ثابت، پیشرانه مجبور نخواهد بود به سختی کار کند تا هنگام عبور از بزرگراه، کمی انفجار بیشتری به شما بدهد. شتاب سریع با گیربکس CVT مزیت مشخصی را نسبت به بسیاری از رقبای اتوماتیک استاندارد ایجاد می کند. شاید تنها عیب گیربکس CVT صدای آن باشد ، صدای گیربکس در حالت عادی با صدایی گیربکس که به صورت غیر معمول است و نشان از خرابی گیربکس می دهد متفاوت است.

اگر خودرو تویوتا را به صورت دست دوم تهیه کرده اید و گیربکس صدا می دهد ممکن است خودرو از ابتدا دچار مشکل باشد به همین دلیل باید خودرو را به تعمیر گیربکس تویوتا برای بررسی گیربکس ببرید تا خرابی گیربکس بیشتر نشود.

تعمیر گیربکس اتوماتیک تویوتا باید با توجه به مدل تولیدی خودرو انجام شود همان طور که گفتیم برخی از موارد در مدل های اولیه تویوتا وجود دارند که این مشکلات در مدل های بعدی با ارتقای گیربکس رفع شده اند مسلم است که دانستن این اطلاعات و چگونگی تعمیر این مشکلات به دانش به روز در کنار تجربه و مهارت نیاز دارد لذا در ما در تعمیرگاه گیربکس تویوتا در مرکز تهران پلاس مجموعه ای از افراد متخصص و مجرب را برای خدمت رسانی به شما گرد هم آورده ایم این افراد با توجه به میزان خرابی گیربکس و پس از بررسی و عیب یابی برای تعمیر گیربکس اقدام می کند، همچنین در مرکز تهران پلاس تعویض روغن گیربکس به کمک دستگاه انجام می شود و از روغن های اصل تولیدی شرکت برای جایگزینی روغن گیربکس در صورت نیاز استفاده می شود.

تعمیر گیربکس اتوماتیک تویوتا

یکی از برند های محبوب و پر طرفدار خودرو سازی در ایران برند تویوتا است. خودرو های برند تویوتا برای رانندگی در جاده گزینه های خوبی هستند و همگی از گیربکس اتوماتیک بهره می برند. گیربکس های اتوماتیک هر چند به روز شده گیربکس های دستی هستند و کارایی و کیفیت بالاتری نسبت به گیربکس دستی دارند اما همچنان در معرض خطر قرار دارند و در صورت عدم سرویس به موقع و یا بروز حوادث مختلف دچار آسیب جدی می شوند.

تعمیر گیربکس اتوماتیک تویوتا هر چند به نظر ساده به نظر می رسد اما امریک املا تخصصی است متاسفانه برخی از افراد اعتقاد دارند که گیربکس های اتوماتیک با توجه به فناوری های نوینیی که دارند راحت تر از گیربکس های دستی تعمیر می شوند و برای تعمیر آن ها به تخصص خاصی نیاز نیست. این تصور کاملا غلط است و کاملا بر عکس این اتفاق در ارتباط با گیربکس اتوماتیک تویوتا اتفاق می افتد این گیربکس ها با توجه به اینگه اتوماتیک هستند اتصالات برقی خاصی دارند که تنها افراد متخصص می توانند آن ها را شناسایی و بدون وارد شدن آسیب به اتصالات گیربکس را برای تعمیر از کاپوت خارج کنند. اگر هر کدام از این اتصالات دچار کوچک ترین آسیبی شوند کارایی کل گیربکس دچار مشل می شود و ارتباط بین موتور و چرخ های خودرو قطع می شود.

یکی از نکات مهم در ارتباط با گیربکس اتوماتیک تویوتا تعمیر و سرویس به موقع گیربکس است، سریوس به موقع گیربکس اتوماتیک تویوتا تا حد بسیار بالایی از بروز مشکلات مختلف در گیربکس جلوگیری میکند. علاوه بر این سرویس به موقع گیربکس این امکان را فراهم می کند تا هر نوع مشکل ایجاد شده در گیربکس به سرعت شناسایی و با هزینه ای به مراتب کمتر رفع شود.

رایج ترین نشانه های خرابی گیربکس اتوماتیک تویوتا عبارتند از:

عدم کشش کلاچ

تغییر ناگهانی کلاچ در زمان حرکت خودرو

کاهش شتاب خودرو

احساس بوی سوختگی از داشبورد خودرو

تغییر رنگ روغن گیربکس

خلاص شدن خودرو در زمان پارک

نشت روغن گیربکس

سایش چرخ دنده های گیربکس بر روی هم

روشن شدن چراغ هشدار گیربکس خودرو

علل اغلب این خرابی ها کاهش سطح روغن گیربکس یا استفاده از روغن گیربکس نامرغوب است.

گیربکس اتوماتیک به کار رفته در خودرو های تویوتا اگر به صورت مداوم بررسی و هر نوع مشکل ایجاد شده در آن ها به سرعت رفع شود می توانند مدت طولانی با کیفیت بالا برای شما کار کنند و رانندگی مطمئنی را به شما ارائه کنند. بههمین دلیل است که تعمیر درست گیربکس اتوماتیک تویوتا اهمیت بسیار بالایی دارد و باید توسط افراد متخصص انجام شود.

سال ها است که تیم ما در مرکز تهران پلاس در امر سرویس و تعمیر گیربکس اتوماتیک هیوندای فعال هستند. با دسترسی به تجهیزات تشخیصی پیشرفته برای تعمیرات، ما می‌توانیم علت مشکلات ایجاد شده در گیربکس اتوماتیک هیوندای را شناسایی کنیم. هنگامی که ما علت ایجاد مشکل گیربکس خودروی خود را شناسایی کردیم، می‌توانیم بهترین روش تعمیر را برای شما پیشنهاد کنیم تا گیربکس خودرو بدون ایجاد مشکل جدید تعمیر شود.

 

تعمیر گیربکس اتوماتیک تویوتا در تهران

تمام خودروهای خارجی دارای گیربکس های اتوماتیک هستند که گیربکس اتوماتیک دارای مدل های مختلف بوده و هر روزه مدل جدید و پیشرفته تری از آن به بازار عرضه شده و در خودروهای خارجی استفاده می‌شود

در واقع ساختار بسیار جدید و متفاوت این گیربکس ها باعث شده است تا تعمیر آن برای تمام افرادی که به صورت سنتی مشغول به کار هستند بسیار دشوار گردد.

و باید برای رفع مشکلات به وجود آمده در تمامی گیربکس های اتوماتیک به افراد حرفه‌ای دسترسی پیدا کرد و با توجه به مد نظر قرار دادن این موضوع که در تمام خودروهای خارجی که به بازار عرضه می شود از مدل های اتوماتیک جدید این گیربکس ها استفاده می شود به همین دلیل تعمیر این خودروها در برخی مواقع دشوار می گردد.

چون تمام قطعاتی که در بخش‌های مختلف خودروهای جدید استفاده می گردند بسیار متفاوت تر و پیچیده تر از قطعات استفاده شده در خودروهای قدیمی هستند.

به همین دلیل برای تعمیر این قطعات و رفع مشکلات به وجود آمده در بخش‌های مختلف خودروهای جدید عرضه شده به بازار، به افراد متخصص و حرفه ای نیاز است که دانش و اطلاعات بروزی در رابطه با این خودروها داشته باشند.

که متاسفانه امروزه بیشتر از ۹۰ درصد تعمیرکاران به صورت سنتی و برحسب اطلاعات قدیمی خدمات ارائه می دهند.

به همین دلیل است که صاحبان خودروهای خارجی همیشه به راحتی و خیلی سریع نمی‌توانند مراکز معتبری را برای رفع مشکلات خارجی خودروهای خارجی پیدا کنند.

مخصوصاً بحث تعمیر گیربکس اتوماتیک تویوتا نیز جزو این موارد است که باعث شده است تا هنگام بروز مشکل یکی از نگرانی ها و دغدغه های اصلی تمام صاحبان خودروهای خارجی تبدیل گردد.

که خوشبختانه امروزه با وجود مرکز تعمیر معتبری مانند تهران پلاس تمام نگرانی‌های افراد در رابطه با تعمیر خودروهای خارجی برطرف شده است چون به راحتی می‌توانند تعمیر گیربکس اتوماتیک تویوتا را به این مجموعه حرفه ای و افراد متخصص بسپارند.

هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک تویوتا چقدر است؟

در حالت کلی هزینه ثابتی برای تعمیر گیربکس اتوماتیک تویوتا وجود ندارد و عوامل مختلفی در بحث هزینه نهایی تعمیر دخیل هستند.

در مرحله نخست نوع تعمیرگاه و مجموعه ای که برای تعمیر به آن مراجعه می نمایید مهمترین گزینه در تعیین کردن بحث تعمیر هزینه تعمیر خودرو می باشد.

که در حالت کلی اگر شما اقدام به تعمیر خودروهای داخلی نمایید در این حالت رنج قیمت تا حدودی قابل پیش‌بینی و تشخیص است چون امروز بیشتر از ۹۰ درصد تعمیرگاهها فقط در زمینه تعمیر خودروهای داخلی فعالیت می‌کنند.

ولی با توجه به اینکه تعمیر خودروها خارجی نیاز به تخصص و تبحر بالایی دارد و هر کسی اطلاعات کاملی در این باره ندارد به همین دلیل متاسفانه برخی از افراد سودجو هزینه‌های بسیار گزافی را برای تعمیر خودروهای خارجی دریافت می‌کنند.

در صورتی که اگر شما به یک مجموعه مشخص و معتبر مراجعه نمایید در این حالت مطمئن باشید که میزان هزینه نیز بسیار مناسب خواهد بود.

گزینه دوم در بحث هزینه تعمیر نوع مشکل به وجود آمده در خودرو می باشد و اگر نیاز به تعویض قطعه باشد در این حالت هزینه نهایی افزایش پیدا می‌کند.

ولی این مورد هم به تخصص و تبحر تعمیرکار بستگی دارد چون همیشه افراد مجرب و با تجربه مشکل را به بهترین شکل ممکن رفع می کنند و نیاز به تعویض قطعه را به حداقل می‌رسانند در صورتی که افرادی که تجربه کافی ندارند و تازه کار هستند ترجیح می‌دهند قطعاتی که مشکل ندارند را تعویض نمایند و علت اصلی آن هم نداشتن اطلاعات کافی آنها در رابطه با ساختار خودروهای جدید عرضه شده به بازار می باشد.

پس بهترین راه حل برای این که بتوانید هزینه تعمیر خودروهای خارجی مخصوصاً هزینه تعمیر گیربکس تویوتا را کاهش دهید مراجعه به مرکز تعمیر تهران پلاس می باشد.

بهترین مرکز تعمیر خودروهای خارجی در تهران

همیشه پیدا کردن یک مجموعه معتبر و افراد حرفه‌ای برای رفع مشکلات خودروهای خارجی یکی از موارد مهم و دغدغه‌های اصلی صاحبان خودروها می باشد.

و با توجه به اینکه اکثراً هزینه تعمیر خودروهای خارجی بسیار زیاد است به همین دلیل افراد تمام تلاش خود را می‌کنند تا بتوانند با مناسب ترین هزینه مشکل به وجود آمده در خودرو را برطرف نمایند.

که خوشبختانه با وجود مرکز تعمیر تهران پلاس مشکلات به صورت کامل برطرف شده است یعنی امکان رفع تمام مشکلات فنی و ظاهری مانند تعمیر موتور تویوتا، تعمیر گیربکس تویوتا، تعمیر کمک بادی تویوتا، تعمیر جلوبندی تویوتا، صافکاری و نقاشی تویوتا، سرویس دوره ای تویوتا، کارشناسی خودرو تویوتا و تمام موارد مورد نیاز در رابطه با رفع مشکلات خودرو به بهترین شکل ممکن امکان پذیر است.

بدین ترتیب تمام نگرانی ها و دغدغه های مشتریان در رابطه با هزینه تعمیر و همچنین تعمیر کامل خودرو به صورت کامل برطرف شده است.

اگر شما هم صاحب خودرو تویوتا هستید و می‌خواهید تمام مشکلات به وجود آمده در خودرو را به بهترین شکل ممکن و با حداقل هزینه زیر نظر افراد متخصص و حرفه‌ای برطرف نمایید.

در این حالت مرکز تعمیر تهران پلاس می‌تواند بهترین و مناسب ترین گزینه باشد برای کسب اطلاعات کامل و دقیق در رابطه با خدمات خاص ارائه شده توسط این مجموعه می توانید به وبسایت تهران پلاس مراجعه کرده و اطلاعات کامل و دقیقی را در رابطه با این مجموعه کسب نمایید.

لازم به ذکر است که امکان رزرو وقت آنلاین از طریق وب‌سایت تهران پلاس امکان پذیر بوده، بدین ترتیب بدون نگرانی و از طریق وب سایت میتوانید اقدام به رزرو وقت کرده و در سریعترین زمان ممکن نسبت به رفع مشکل خودرو اقدام نمایید لازم به ذکر است که ارائه مشاوره آنلاین به وسیله متخصصین این مجموعه یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط تهران پلاس می باشد که با هدف جلب رضایت مشتری و کمک به تشخیص سریع مشکلات موجود در خودرو ارائه می گردد.

برای رفع مشکل خودروی خود و یا انجام سرویس های دوره ای و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران، با کارشناسان ما تماس بگیرید:  ۴۴۵۱۲۹۰۹-۰۲۱

—————————————————————————–

راه های ارتباطی با تهران پلاس

تلفن: ۴۴۵۱۲۹۰۹-۰۲۱

موبایل: ۰۹۱۲۵۷۲۱۳۴۱

اینستاگرام: tehranpluscar@

کانال آپارات تهران پلاس

کانال یوتوب تهران پلاس

—————————————————————————–

خدمات ارائه شده در مجموعه تعمیرگاهی تهران پلاس فقط مختص به خودروهای خارجی است.

از پذیرفتن خودروهای ایرانی معذوریم. لطفا تماس نگیرید.

اشتراک گذاری مطلب:

تهران پلاس

morteza

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *