تعمیر کرایسلر

تعمیر کرایسلر چگونه انجام میشود؟ هزینه تعمیر کرایسلر چقدر است؟ بهترین محل برای تعمیر گیربکس کرایسلر کجاست؟ برای تعمیر کرایسلر چه باید کرد؟ بهترین محل برای تعمیر کرایسلر در تهران کدام مرکز تعمیر است؟

هدف ما در این مقاله بررسی کلی تعمیر کرایسلر و ارائه پاسخ مناسب در رابطه با سوالهای رایج ارائه شده به وسیله مشتریان می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره با ما همراه باشید.

 

تعمیر حرفه‌ای کرایسلر

کرایسلر یکی از خودروهای لاکچری ساخت آمریکا می باشد که گیربکس استفاده شده در آن اتوماتیک بوده و دارای دنده های ۸ سرعته می باشد.

بخش های مختلف این خودرو برای تعمیر نیاز به افراد مجرب و حرفه ای دارد و تعمیر موتور و یا تعمیر گیربکس در این خودرو نیازمند تخصص و تبحر بروز و بالایی می باشد.

که متاسفانه تمام تعمیرگاه ها امکان عیب یابی و یا تعمیر این خودرو را ندارند و همیشه شما باید به این مورد دقت کنید که برای تعمیر مشکلات به وجود آمده در بخش‌های مختلف این خودرو به مراکز معتبر به حرفه ای مراجعه کنید.

در این حالت مطمئن باشید که مشکل به وجود آمده در خودرو به بهترین شکل ممکن و در کمترین زمان و همچنین با حداقل هزینه رفع می گردد.

خوشبختانه وجود مراکز تعمیر تخصصی و حرفه‌ای مانند تهران پلاس باعث گردیده است تا تمام خدمات مربوط به تعمیر خودرو کرایسلر به صورت یکجا ارائه گردد.

در واقع دیگر نیازی نیست تا برای تعبیر بخش دیگر خودرو به دنبال مراکز تغییر متفاوت باشید.

تمام مواردی که در رابطه با تعمیر خودرو از لحاظ ظاهری و فنی نیاز است به صورت یکجا به وسیله تیم تخصصی و حرفه‌ای تهران پلاس ارائه می گردد.

و شما با خیال راحت می توانید تمام مشکلات به وجود آمده در خودرو را به این مرکز بسپارید.

 

تعمیر گیربکس کرایسلر در مرکز تهران پلاس

تمام خدمات مربوط به تعمیر گیربکس مانند سرویس های دوره ای، بررسی فنی گیربکس و رفع مشکلات گیربکس به صورت کامل در مرکز تهران پلاس انجام می شود.

با توجه به اینکه گیربکس های اتوماتیک به خاطر انتقال دادن گشتاور موتور به وسیله جریان روغن به بخش گیربکس و ساختار مکانیکی که دارند بسیار حساس می باشند و به گونه‌ای عیب یابی و رفع مشکل در این بخش نیازمند تخصص و تبحر بالا میباشد پس برای رفع مشکل در این بخش نیاز به افراد مجرب می باشد.

که خوشبختانه تعمیرکاران و متخصصین تهران پلاس این مورد را به راحتی انجام می دهند در واقع شما باید تمام موارد غیر عادی در گیربکس را جدی بگیرید و خیلی سریع نسبت به تعمیر آن اقدام نمائید، در این حالت می توانید از بروز مشکل های جدی در خودرو جلوگیری کنید.

 

نکات مهم در رابطه با  تعمیرگیربکس کرایسلر

تمام افرادی که صاحب خودروهای کرایسلر هستند باید نسبت به تعویض روغن گیربکس بسیار حساس باشند و در بازه های زمانی مشخص و بر حسب کیلومتر خاصی که طی می کنند اقدام به تعویض روغن کنند.

تا از بروز مشکلات جدی جلوگیری کنند در حالت کلی بعد از پیمودن ۳۰ هزار تا ۴۰ هزار کیلومتر باید به تعویض روغن گیربکس اقدام کنید.

اگر خودروی شما دچار تقه شده است در این حالت به احتمال زیاد در گیربکس خودرو مشکل برقی وجود دارد یا روغن گیربکس کاهش پیدا کرده است که باعث بروز چنین موردی شده است و یا ایجاد صدای غیر عادی مانند صدای زوزه در بخش گیربکس نیز می تواند یکی از مواردی باشد که نشان دهنده خراب بودن دنده ها میباشد.

همچنین بحث گیر کردن گیربکس هنگام تعویض دنده جزو مواردی هستند که همگی نشان‌دهنده وجود مشکل در گیربکس می باشد.

که شما باید برای سرویس و یا تعمیر به مراکز تعمیر حرفه ای مراجعه کنید تا بدین ترتیب افراد متخصص بتواند در سریع‌ترین زمان ممکن اقدام به تعمیر بخش معیوب کنند.

 

تعمیر موتور کرایسلر

تعمیر موتور یکی از کارهای بسیار مهم و حساس در تمام خودرو ها می باشد که باید شما در انتخاب مرکز تعمیر دقت کنید.

در واقع تنها بخشی که در صورت بروز کوچکترین مشکل می تواند باعث ایجاد هزینه های بسیار بالا گردد بحث موتور است.

در واقع به این دلیل است که حساسیت افراد در انتخاب مرکز تعمیر یا افراد متخصص بیشتر شده است.

با توجه به اینکه بعد از بخش موتور و بخش‌های اطراف آن در بسیار پیشرفته و خاص هستند و به گونه‌ای تمام افراد آشنایی و اطلاعات کاملی در رابطه با این محصولات و یا خودروها ندارند.

به همین دلیل کمتر کسی پیدا می شود که تخصص زیادی در این باره داشته باشد که دلیل اصلی نگرانی افرادی که صاحب این گونه خودروها هستند نیز این می‌باشد.

ولی خوشبختانه امروزه وجود مرکز تعمیر تخصصی مانند تهران پلاس باعث شده است تا بخش عظیمی از این نگرانی‌ها و دغدغه‌های رفع گردد

چون مرکز تعمیر تهران پلاس یکی از مراکز فوق العاده حرفه ای و مجرب می باشد که دارای تعمیرکاران با تجربه و دوره دیده است و به گونی تمام خدماتی که به وسیله این مرکز ارائه می گردد به صورت تضمینی بوده و باعث می‌شود تا شما با خیال راحت و بدون نگرانی می توانید مراحل تعمیر خودرو را پشت سر بگذارنید.

 

اهمیت کارشناسی خودرو کرایسلر

از مهم‌ترین مواردی که می‌تواند باعث شود تا میزان هزینه تعمیر خودرو بعد از خرید محصولی خاص به صفر برسد این است که شما قبل از خرید و کارشناسی خودرو را به مراکز حرفه ای و افراد متخصص بسپارید.

چون این مورد باعث می شود تا شما محصولی مطمئن و مناسب را خرید کنید.

اکثراً بیشتر افراد مجذوب ظاهر خودرو می شوند و با توجه به اینکه  اطلاعاتی در رابطه با بخش‌های فنی آن ندارد به همین دلیل نمی‌توانند از نبود مشکل در قسمتهای فنی خودرو اطمینان حاصل کنند.

که در این میان، اهمیت کارشناسی خودرو مطرح می گردد که خوشبختانه وجود افراد متخصص و حرفه ای که در مرکز تهران پلاس خدمات ارائه می دهند باعث شده است تا بحث کارشناسی خودرو کرایسلر نیز به صورت دقیق انجام گردد و این مورد باعث می‌شود تا شما با اطمینان و بدون نگرانی اقدام به خرید خودرو کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات دیگر ارائه شده به وسیله مرکز تعمیر تهران پلاس می توانید به وبسایت تهران پلاس مراجعه کرده و اطلاعات بسیار جامع و دقیقی را در رابطه با این مرکز معتبر کسب نمایید.

 

کرایسلر

کمپانی آمریکایی Maxwell Motor سال 1904 میلادی توسط Jonathan Maxwell تاسیس شد. اما ریاست این کمپانی در سال 1925 میلادی که Walter Chrysler نام داشت، با احداث کمپانی جدید خود به نام کرایسلر را بنا نهاد و از امکانات کمپانی ماکسول موتورز در جهت ارقای آن استفاده کرد و در نهایت به ادامه حیات ماکسول موتورز خاتمه داد.

سال 1928 کرایسلر برند جدید Plymouth را معرفی کرد تا او نیز وارد بازار خودروهای ارزان قیمتی شود که توسط شورولت و فورد قبضه شده بود؛ همچنین در همان سال کمپانی دوج نیز توسط کرایسلر خریداری شد.

سال 1937 برند Mopar را با هدف تولید لوازم جانبی و تامین قطعات یدکی خودروهای کرایسلر تاسیس شد. محصولات لوکس کمپانی نیز در فاصله سالهای 1955 تا 1975 و 1981 تا 1983 تحت برند Imperial راهی بازار می شد.

کرایسلر سال 1987 کمپانی جیپ را از AMC خریداری کرد، سال 2001 خط تولید پلیموث را متوقف نمود و سال 2004 نیز زیرمجموعه Street Racing Technology یا همان SRT را برای تیون خودروهای کرایسلر، دوج و جیپ ایجاد کرد.

از آنجایی که بیش از 61% سهام شرکت هم اکنون در اختیار کمپانی ایتالیایی فیات قرار دارد، پس باید مالک کرایسلر و تمام زیرمجموعه هایش را فیات دانست.

این کمپانی در سال ۱۹۲۵ توسط والتر کرایسلر در دیترویت، میشیگان تأسیس شد و هم‌اکنون، علاوه بر خودروهای کرایسلر، تولیدکنندهٔ اتومبیل‌های پرطرفدار جیپ و دوج نیز می‌باشد. شرکت کرایسلر، به‌عنوان یکی از سه خودروساز بزرگ، در ایالات متحده آمریکا محسوب می‌شود. هم‌اکنون سرجیو مارکیونه (مدیرعامل فعلی فیات) به‌عنوان رییس هیئت مدیره و مدیرعامل کرایسلر فعالیت می‌نماید.

والتر کرایسلر موسس شرکت خودروسازی کرایسلر، در جوانی تجاربی در زمینه حمل‌ونقل ریلی و راه‌آهن آموخت و چندین سال در ایالت‌های غربی، برای راه‌آهن‌های مختلف، به عنوان مکانیک واگن، کار کرد و مهارت ویژه‌ای در تنظیمات دریچه سوخت داشت.اکثر جابه‌جایی‌های شغلی او، به دلیل کم‌خوابی و تندخویی بیش از حد او بود؛ ولی همین باعث می‌شد، که مهارت و تجربه او بیشتر و بیشتر شود…!

شرکت کرایسلر در ابتدای کار خود، سه کلاس خودرو به بازار عرضه کرد، که در کلاس اول خودروهای ارزان قیمت قرار داشتند و در کلاس‌های بعدی خودروی با قیمت متوسط و سپس خودروهای گران قیمت بودند.کرایسلر موفق شد، در سال‌های اولیه دهه ۱۹۶۰ میلادی وارد بازار اروپا شود.

این شرکت تولیدات کلاس ارزان قیمت خود را، برای بازار اروپا استفاده نکرد و کلاس قیمت متوسط را وارد این بازار نمود. به هر حال، فناوری تولید خودرو در این شرکت بهبود پیدا کرد و با خرید برند جیپ به محبوبیت این شرکت اضافه شد.

در سال ۱۹۸۷ کرایسلر شرکت جیپ را، با قیمت ۲ میلیارد دلار خریداری نمود و از آن پس، جیپ بعنوان یکی از برندهای شرکت کرایسلر، تولید و ارائه می‌شود.جیپ‌های تولید کرایسلر، تقریباً در تمامی کشورهای دنیا دیده می‌شد و به دلیل قدرت بالای آن در شرایط متفاوتی از آنها استفاده می‌گردید.در سال ۱۹۹۸ شرکت کرایسلر با شرکت آلمانی دایملر-بنز ادغام شد و شرکت جدید، دایملرکرایسلر نام گرفت.

در پی خریداری شرکت کرایسلر در سال ۲۰۰۷ توسط شرکت مدیریت سرمایه سربروس، نام شرکت به کرایسلر ال‌ال‌سی تغییر پیدا کرد.در سال ۲۰۰۹ در پی ورشکستگی شرکت کرایسلر برای مدتی منحل شد. سپس در تاریخ ۱۰ ژوئن ۲۰۰۹ شرکت ایتالیایی فیات، اکثریت سهام کرایسلر را خریداری کرد.هم اکنون شرکت کرایسلر تحت مدیریت فیات، نه تنها در ایالات متحده، بلکه در کانادا و استرالیا نیز کارخانه تولیدی دارد.

کارخانه‌های مونتاژ این شرکت نیز در بیشتر کشورهای صنعتی اروپایی دیده می‌شود، که دلیل آن استقبال زیاد از تولیدات این شرکت است.کمپانی آمریکایی Maxwell Motor سال ۱۹۰۴ میلادی توسط Jonathan Maxwell تاسیس شد. اما ریاست این کمپانی در سال ۱۹۲۵ میلادی که Walter Chrysler نام داشت، با احداث کمپانی جدید خود به نام کرایسلر را بنا نهاد و از امکانات کمپانی ماکسول موتورز در جهت ارقای آن استفاده کرد و در نهایت به ادامه حیات ماکسول موتورز خاتمه داد.

سال ۱۹۲۸ کرایسلر برند جدید Plymouth را معرفی کرد تا او نیز وارد بازار خودروهای ارزان قیمتی شود که توسط شورولت و فورد قبضه شده بود؛

همچنین در همان سال کمپانی دوج نیز توسط کرایسلر خریداری شد.سال ۱۹۳۷ برند Mopar را با هدف تولید لوازم جانبی و تامین قطعات یدکی خودروهای کرایسلر تاسیس شد.

محصولات لوکس کمپانی نیز در فاصله سالهای ۱۹۵۵ تا ۱۹۷۵ و ۱۹۸۱ تا ۱۹۸۳ تحت برند Imperial راهی بازار می شد. کرایسلر سال ۱۹۸۷ کمپانی جیپ را از AMC خریداری کرد، سال ۲۰۰۱ خط تولید پلیموث را متوقف نمود و سال ۲۰۰۴ نیز زیرمجموعه Street Racing Technology یا همان SRT را برای تیون خودروهای کرایسلر، دوج و جیپ ایجاد کرد.

از آنجایی که بیش از ۶۱% سهام شرکت هم اکنون در اختیار کمپانی ایتالیایی فیات قرار دارد، پس باید مالک کرایسلر و تمام زیرمجموعه هایش را فیات دانست. خودروسازی کرایسلر در سال ۱۹۲۵ میلادی از سوی والتر کرایسلر و پس از تغییر ساختار شرکت خودروسازی ماکسول موتور تاسیس شد.این شرکت در فاصله سال‌های ۱۹۹۸ تا ۲۰۰۷ میلادی در مالکیت شرکت دایملر آلمان بود.

اولین مدل کرایسلر با نام Plymouth در سال ۱۹۲۸ میلادی به بازار عرضه شد.این خودرو ارزان قیمت که ۴ سیلندر داشت در زمره محبوب‌ترین خودروهای آن زمان دنیا بود.

خودروهای اولیه این شرکت با عنوان خودروهای کلاس C به بازار عرضه شده بودند، ولی بعد از محبوب شدن این تولیدات در میان مصرف‌کنندگان جهان بتدریج نام برندها به عنوان شناسنامه این شرکت عنوان می‌شد.این شرکت در ابتدای کار خود سه کلاس خودرو به بازار عرضه کرد که در کلاس اول خودروهای ارزان قیمت قرار داشتند و در کلاس‌های بعدی خودروی با قیمت متوسط و سپس خودروهای گران قیمت بودند.کرایسلر موفق شد در سال‌های اولیه دهه ۱۹۶۰ میلادی وارد بازار اروپا شود.

این شرکت تولیدات کلاس ارزان قیمت خود را برای بازار اروپا استفاده نکرد و از کلاس قیمت متوسط وارد این بازار کرد. به هر حال، فناوری تولید خودرو در این شرکت رشد پیدا کرد و با خرید برند جیپ به محبوبیت این شرکت اضافه شد.

جیپ‌های تولید کرایسلر آمریکا تقریبا در تمامی‌ کشورهای دنیا دیده می‌شد و به دلیل قدرت بالای آن در شرایط متفاوتی از آنها استفاده می‌شد.هم اکنون شرکت کرایسلر آمریکا نه تنها در ایالات متحده بلکه در کانادا و استرالیا نیز کارخانه تولیدی دارد.

کارخانه‌های مونتاژ این شرکت در بیشتر کشورهای صنعتی اروپایی دیده می‌شود که دلیل آن استقبال زیاد مردم از تولیدات این شرکت است.

مهم‌ترین تحول در صنعت خودروسازی کرایسلر را می‌توان ادغام این شرکت با دایملر آلمان دانست.این ادغام در سال ۱۹۹۸ میلادی انجام شد و در آغاز گفته می‌شد که سهم آن دو شرکت در سهام کرایسلر مساوی است، ولی بتدریج مشخص شد که سهم کرایسلر در این مشارکت بسیار کم و سهم دایملر بسیار زیاد است.

در جریان این مشارکت خودروهایی نیز به بازار عرضه شد که از جمله مهم‌ترین آنها می‌توان به خودروی مدل کرایسلر ۳۰۰ اشاره کرد. این خودرو با فناوری شرکت دایملر یا شرکت مرسدس‌بنز ساخته شد و به دلیل قابلیت‌های متفاوت آن در مقایسه با دیگر تولیدات کرایسلر رکورد فروش این شرکت را شکست.

برای رفع مشکل خودروی خود و یا انجام سرویس های دوره ای و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران، با کارشناسان ما تماس بگیرید:  ۴۴۵۱۲۹۰۹-۰۲۱

—————————————————————————–

راه های ارتباطی با تهران پلاس

تلفن: ۴۴۵۱۲۹۰۹-۰۲۱

موبایل: ۰۹۱۲۵۷۲۱۳۴۱

اینستاگرام: tehranpluscar@

کانال آپارات تهران پلاس

کانال یوتوب تهران پلاس

—————————————————————————–

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.