تعمیر مورانو

توسط / / اخبار و مقالات
تعمیر مورانو

تعمیر مورانو

تعمیر نیسان مورانو به دلیل اینکه نیازمند تخصص و حرفه بالا در زمینه شناخت و بررسی ماشین های خارجی و همچنین تخصص و فوق العاده بالا در زمینه تعمیر ماشین است پس باید به مراکز معتبر و حرفه ای مانند تهران پلاس مراجعه شود تا بدین ترتیب تمام مشکلات موجود در خودرو به بهترین شکل ممکن با حداقل هزینه رفع گردد.

خوشبختانه امروزه وجود تعمیرگاه های مجهز وحرفه‌ای مانند تهران پلاس که در زمینه تعمیر خودروهای خارجی خدمات ارائه می دهد باعث شده است تا تمام نگرانی های مشتریان در رابطه با تعمیر خودروهای خارجی مخصوصاً مورانو به حداقل برسد.

اگر شما هم جزو افرادی هستید که به دنبال یک مرکز تعمیر تخصصی برای رفع مشکلات خودرو  به بهترین شکل ممکن هستید در این حالت مرکز تهران تهران پلاس می تواند معتبر ترین و مطمئن ترین گزینه برای رفع مشکلات موجود در خودرو باشد.

تعمیر گیربکس مورانو

تعمیر گیربکس مورانو در مرکز تعمیرات تخصصی تهران پلاس با استفاده از تجهیزات و دستگاه های ویژه و افراد متخصص و حرفه ای انجام می شود و با توجه به اینکه بحث عیب یابی سرویس و تشخیص دقیق مشکل و رفع مشکلات موجود در گیربکس نیازمند داشتن تخصص و فوق العاده بالا در این زمینه است و به همین دلیل مرکز تعمیرات تخصصی تهران پلاس می‌تواند مناسب‌ترین گزینه باشد.

و با مدنظر قرار دادن این موضوع که خودروهای خارجی به گونه‌ای ساختاری پیشرفته تر و متفاوت تر از خودروهای ایرانی دارند به همین دلیل کمتر کسی از ویژگی‌ها و به گونه‌ای ساختار این خودروها آگاهی دارد که خوشبختانه وجود مرکز تعمیر تهران پلاس باعث شده است تا امکان رفع ایرادهای گیربکس اتوماتیک به صورت کامل بررسی شده و رفع گردد.

بدین ترتیب کسانی که دارای خودروهای خارجی هستند به راحتی می‌توانند تمام مشکلات به وجود آمده در گیربکس را رفع نمایند.

تعمیر موتور مورانو

تعمیر موتور یکی از پیچیده ترین و دشوارترین مراحل در بخش تعمیر خودرو می باشد که اگر به تعمیر خودرو به افراد غیرحرفه‌ای سپرده شود در این حالت ممکن است هزینه‌های بسیار زیادی را به بار بیاورد.

و با توجه به اینکه بخش موتور پیچیده ترین بخش در خودروها می باشد مخصوصاً در خودروهای خارجی این موضوع بسیار حساس بوده و به گونه‌ای نیازمند تخصص و تبحر فوق العاده بالا در زمینه تعمیر خودرو می باشد که خوشبختانه وجود کارشناسان حرفه ای که در زمینه تعمیر خودرو در مرکز تهران پلاس خدمات ارائه می دهند باعث شده است تا امکان تشخیص مشکل در تمام بخش‌های خودروهای خارجی به بهترین شکل ممکن تشخیص داده شده و تعمیر گردد.

کارشناسی خودرو مورانو

معمولاً یکی از دغدغه های اصلی کسانی که قصد خرید خودروهای خارجی مخصوصا مورانو را دارند این است که باید از سالم بودن خودرو از تمام جوانب اطمینان حاصل کنند

و با مدنظر قرار دادن این موضوع که ساختار و به گونه‌ای قطعات و بخش‌های مختلف خودروهای خارجی با خودروهای ایرانی متفاوت است به همین دلیل کمتر کسی پیدا می شود که به راحتی بتواند کارشناسی خودرو را به صورت دقیق و حرفه ای انجام دهد.

و با توجه به اینکه همیشه فروشندگان خودرو همیشه به ظاهر خودرو می‌رسند و در صورتی که ممکن است در از لحاظ ویژگی‌های فنی خودرو دچار مشکلاتی باشد، پس هنگام خرید خودرو باید بحث کارشناسی خودرو وسیله مراکز معتبر و افراد حرفه‌ای انجام شود تا بعد از خرید خودرو مشکلات اساسی و هزینه‌های گزاف به وجود نیاید که خوشبختانه وجود مرکز تعمیرات تخصصی تهران پلاس باعث شده است تا تمام کسانی که قصد خرید خودرو را دارند به راحتی بتوانند بحث کارشناسی خودرو را به این افراد متخصص و حرفه ای بسپارند

بدین ترتیب بدون نگرانی و با خیال راحت می توانید اقدام به خرید کنید.

در واقع بررسی خودرو از لحاظ فنی و قطعات مختلف از موتور خودرو گرفته تا بدنه خودرو، صافکاری و نقاشی هایی که ممکن است بر روی خود را انجام شده باشد و به گونه ای که تمام قسمت خود را از تمام جوانه باید به صورت کامل بررسی شود.

تا بدین ترتیب افراد بدون نگرانی اقدام به خرید کنند و با توجه به اینکه هزینه خرید و قیمت خودروهای خارجی بسیار زیاد است پس باید دقت کافی را در این باره داشته باشید

چون بدون کارشناسی خودرو به هیچ عنوان تضمینی وجود ندارد که بعد از یک مدت استفاده مشکل اساسی در خود را به وجود می آید یا نه، در صورتی که با کارشناسی خودرو به وسیله افراد حرفه ای و مرکز تعمیر حرفه ای بدون نگرانی می توانید اقدام به خرید خودرو کنید.

تعمیر تخصصی مورانو

داشتن اطلاعات بروز و پیشرفته در زمینه تعمیر خودروها بسیار مهم و حائز اهمیت است که امروزه مراکز تعمیر تخصصی خودروها دارای تیم‌های تعمیر حرفه ای و پیشرفته هستند.

و متاسفانه افرادی که به صورت سنتی اقدام به تعمیر خودرو می‌کنند آشنایی بیشتری با خودروهای جدید و خارجی ندارند به همین دلیل است که همیشه افراد در پی پیدا کردن تعمیرگاه تخصصی و حرفه‌ای برای تعمیر تخصصی خودرو های خارجی و پیشرفت مانند نیسان مورانو هستند.

که خوشبختانه مراکز تعمیر تخصصی مانند تهران پلاس با ارائه خدمات متنوع مانند کارشناسی خودرو های خارجی، برق خودروها و الکترونیک، تعمیر کمک بادی، تعمیر تخصصی خودروهای خارجی، تعمیر موتور، تعمیر گیربکی، تعمیرجلوبندی و صافکاری و نقاشی خودروهای خارجی خدمات کامل و متنوعی را در زمینه رفع مشکلات خودروهای خارجی ارائه می دهد.

و به هیچ عنوان نباید نگرانی در این باره داشته باشید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات ارائه شده و رزرو وقت و همچنین بهره‌مندی از خدمات دیگری که به وسیله مرکز تعمیر تخصصی تهران پلاس ارائه می گردد می توانید به این وب سایت مراجعه کرده و به افراد متخصص و حرفه ای برای رفع مشکلات خودرو دسترسی پیدا کنید.

بهترین تعمیرگاه نیسان مورانو در تهران

به جرأت می‌توان گفت که مرکز تعمیر تخصصی تهران پلاس جزو بهترین، معتبر ترین و مجهزترین مراکز تعمیر تخصصی خودرو در ایران می باشد که با داشتن تیم فوق العاده حرفه ای و کامل و همچنین تجهیزات  بروز خدمات فوق العاده عالی را با هزینه بسیار مناسب ارائه می‌دهد و به هیچ عنوان نباید نگرانی در رابطه با تعمیر خودروهای خارجی داشته باشید چون تمام خدمات در رابطه با تعمیر و موارد مربوط به تعمیر و خودرو به صورت کامل در این مجموعه ارائه داده می‌شود.

بخش تعمیرگاهی تهران پلاس

خدمات تهران پلاس برای ماشین‌های لوکس در زمینه‌های زیر می باشد:

تعمیر موتور:

تعمیر اساسی موتور شامل یاتاقان زدن و سوختن واشر سرسیلندر و روغن سوزی
تعمیر کاتالیزور
عیب‌یابی و تعمیر خام سوزی و بد کار کردن موتور جهت معاینه فنی

 

تعمیر گیربکس:

تعمیرات اساسی و یا تعویض گیربکس
تعمیرات ساعت گیربکس، توربین و رفع تقه‌ی تعویض دنده‌ها و گاز هرز
عیب‌یابی و تعمیرات کامپیوتر گیربکس

 

تعمیرات سیستم تعلیق:

سرویس جلوبندی، تنظیم زاویه‌ی چرخ‌ها و رفع لاستیک سایی
تعمیر جعبه فرمان و رفع روغن‌ریزی (با یکسال گارانتی)

 

تعمیرات برق و الکترونیک:

عیب‌یابی و تعمیر سیم‌کشی مطابق نقشه‌های کمپانی
عیب‌یابی و تعمیرات یونیت‌ها شامل (ECM، TCM، ABS و …)
تعمیرات سان‌روف
عیب‌یابی و تعمیرات کروز و رادار و سنسورهای سپر
تعویض ترانس و لامپ‌های زنون
شارژ و گاز کولر و تعمیر کمپرسور و نشت‌گیری
تعمیر و شفاف‌سازی چراغ‌های جلو

 

صافکاری خودرو:

تخصص در صافکاری بدون رنگ
تعویض قطعه به صورت فابریک
شاسی‌کشی با دستگاه و تعمیر سپر
تخصص در امور تیونینگ
بستن گیت و تغییر فیس

 

نقاشی خودرو:

رنگ کردن بدنه خودرو بصورت فابریک
مات کردن بدنه به‌صورت سه‌بعدی
تغییر رنگ رینگ و کلیپر
پولیش واکس بدنه
قلم‌گیری لیسه‌ای
سرامیک و واکس بدنه
کارشناسی رنگ خودرو

برای رفع مشکل خودروی خود و یا انجام سرویس های دوره ای و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران، با کارشناسان ما تماس بگیرید:  ۴۴۵۱۲۹۰۹-۰۲۱

—————————————————————————–

راه های ارتباطی با تهران پلاس

تلفن: ۴۴۵۱۲۹۰۹-۰۲۱

موبایل: ۰۹۱۲۵۷۲۱۳۴۱

اینستاگرام: tehranpluscar@

کانال آپارات تهران پلاس

کانال یوتوب تهران پلاس

—————————————————————————–

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.