تعمیر موتور خودرو ژاپنی

تعمیر موتور خودرو ژاپنی

بیشتر بدانید

تعمیر موتور خودرو ژاپنی

در طی چند دهه گذشته همواره خودروهای تولید شده توسط شرکتهای خودرو ساز ژاپنی همچون تویوتا، نیسان، لکسوس، مزدا، هوندا و … دارای کیفیت بالایی هم از نظر فنی بوده و هم از نظر امکانات رفاهی که همین باعث بوه وجود آمدن اعتماد از سوی مشتریان به بازار خودروهای ژاپنی شده است.

با توجه به کیفیت بالای این ماشین‌ها، استفاده کنندگان از خودروهای ژاپنی در انتخاب تعمیرکار فنی خودرو وسواس و دقت نظر ویژه‌ای داشته‌اند. از همین رو تعمیرگاه تخصصی خودرو تهران پلاس با در نظر گرفتن رضایت مشتریان محترم و با به کارگیری از خبره‌ترین کارشناسان در تعمیر موتور ، تعمیر گیربکس ، تعمیر جلوبندی و صافکاری و نقاشی همواره دقت ویژه‌ای در به انجام رساندن رضایتمندانه تعمیرات خودروهای ژاپنی داشته است.

تعمیر موتور خودرو ژاپنی در تعمیرگاه خودرو تهران پلاس با استفاده از لوازم یدکی اورجینال و اصلی کارخانجات تولید کننده خودرو صورت می‌پذیرد و این تعمیرگاه به جهت اطمینان خاطر مشتری، مراحل تعمیراتی خودرو را مستنداً به مشتریان محترم خود ارائه می‌دهد.

جهت تعمیر موتور ، تعمیر گیربکس ، تعمیر جعبه فرمان ، تعمیر جلوبندی ، صافکاری و نقاشی و تعییرات برقی اتومبیل ژاپنی خود از جمله تویوتا ،‌نیسان ، لکسوس ، مزدا ، هوندا می‌توانید با شماره‌های ۴۴۵۱۲۹۰۹ و ۰۹۱۲۵۷۲۱۳۴۱ (کرمانی) تماس حاصل بفرمایید.

 

تعمیرگاه تخصصی خودرو تهران پلاس
تعمیرگاه تخصصی خودرو تهران پلاس
ما را دنبال کنید
ما را در یوتیوب دنبال کنید
از اینستاگرام ما بازدید کنید
ما را در آپارات دنبال کنید
ما را در تلگرام دنبال کنید
Call Now Button