تعمیر موتور

تعمیر موتور

تعمیر موتور خودروهای خارجی

بیشتر بدانید

تعمیر موتور خودروهای خارجی در مرکز تعمیرگاه تخصصی خودور تهران پلاس

در دنیای کنونی و در همه کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه، نیاز به خودرو از اصول اساسی زندگی رو به پیشرفت انسان‌ها می‌باشد. از همین رو صنعت خودروسازی توانسته نظر همه را به خود جلب کند به گونه‌ای که این صنعت در بعضی کشورها جزو پیشرفته‌ترین صنایع قرار گرفته است.

با توجه به گسترش روزافزون استفاده از خودرو در زندگی روزمره انسان‌ها و نیاز به نگهداری و تعمیر خودروهای درحال استفاده که قسمتی از هزینه‌های سبد هر خانواده را به خود اختصاص داده است و پیشرفت روزافزون علم و تکنولوژی درصنعت خودروسازی، استفاده از کارشناسان متخصص و اهل فن از مهمترین الزامات استفاده از منابع درست و مورد اطمینان در صنعت خودرو سازی و تعمیر خودرو می‌باشد.

از همین رو مرکز تعمیرگاه تخصصی تهران پلاس با بکارگیری از نیروهای کارآزموده و استفاده از تخصص چندین ساله خود در تعمیر موتور خودرو توانسته جایگاه ویژه‌ای را در بازار رقابتی این حوزه کسب نماید.

مرکز تعمیرگاه تخصصی تهران پلاس با تمرکز نیروی خود در حوزه تعمیر موتور خودروهای خارجی و لوکس و حفظ ارزش‌های مشتری مدارانه توانسته جایگاه ویژ‌ه‌ای را برای خود کسب نماید و در بازار رقابتی تعمیر موتور خودروهایی همچون بنز، بی ام و، پورشه، هیوندا،‌کیا، نیسان، فورد و دیگر برندهای لوکس صنعت خودروسازی در ردیف تعمیرگاه‌های تخصصی به نام خودرو قرار بگیرد.

مشتریان محترم می توانند جهت مشاوره در تعمیر موتور خودرو خود با شماره همراه ۰۹۱۲۵۷۲۱۳۴۱ (کرمانی) تماس بگیرند.

برندهای خودرو سازی

 

تعمیر موتور بنز، بی ام و، هیوندای، پورشه، کیا، نیسان، تویوتا